Пришла квитанция за газ

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Vladimir, 17 фев 2016.

1. Vladimir

Vladimir Мастер

2. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

А чо смущает? 21,56+21,56-21,56=21,57 - разницо 0,01 может быть по округлению за сотыми

3. Vladimir

Vladimir Мастер

умножаем на 50-70к абонентов и имеем чистую прибыль, можно не работать

PS я сам печатаю все эти квитанции и я знаю про округления и мы стараемся сделать так, что бы все было правильно (и с округлениями в т.ч.) а это откровенное НАЕБАЛОВО

CVU нравится это.
  4. Юр4ик

Юр4ик Профессионал

А как тогда ты назовешь то, что в газ ослиные пуки воздух подмешивают.

5. Vladimir

Vladimir Мастер

а я хз, у тебя есть доказательства?

6. Юр4ик

Юр4ик Профессионал

Такие масштабы воровства, не доказуемы.

7. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

Хм... доказательства... Вон даж по зомбоящику дет сравнивали качество газа у нас и заграницей. Чайник кипятили. Ну у нас на половину дольше вышло. Думаю легко в инете найти видео. Кубы то счетчик считает, а вот как горит (ккал которые) - нет. Доказать легко, только у нас жопу никто нечухает по этому поводу ибо монополия по сути...

8. CVU

CVU Без підпису

Для судового розгляду треба експертизу проводити. Читав, що це не так вже й легко. Кип'ятити чайник - це підозра, а не доказ.
    Якщо є бажаючі пройти всі судові кола - дайте знати. Буду допомагати і проходити разом.

9. niki59

niki59 Профессионал

Був по ТБ сюжет на цю тему. З якогось каналу журналісти брали в якомусь селі газ на експертизу, тільки газовики знали про їх візит за неділю і газ виявився супер-пупер нагазований. Це можна пошукати в інтернеті, кому цікаво: http://utg.ua/utg/media/news/2016/0...achatsya-meshkanczyam-ivano-frankvshhini.html

10. NataN

NataN Мастер

чайник один и тот же был? или такой же, но не тот же )))) + вода разная. факторов много неучтенных....
    где-то читал, что видно по пламени. если верхушка имеет красноватый оттенок - значит подмешан воздух. чем отчетливее цвет(про красный речь) - тем больше примеси....

11. CVU

CVU Без підпису

Ото ж ... Причину причіпитися знайдуть.

12. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

Ну, чайники одинаковое. Качество воды - тут канешно ничо не скажешь, но сомневаюсь что такая разная вода:) А газ - да, "разбавленный" горит по другому. Что у нас и видно

13. niki59

niki59 Профессионал

Сьогодні і мені принесли квитанцію за газ. Та жінка, що носить квитанції, разом записує і показники лічильника. Я їй говорю, що показники лічильника я ввів на сайті "104.ua"01.02.2016 , а вона мені у відповідь: "А мені пофігу кудити там шо вносив. Мені подавай покази лічильника на сьогоднішнє число.":( То у мене таке питання - на хріна той сайт зробили?

14. Жiнку можеш послати далi. Я виставляю показники мiж 1 та 5 числом на сайтi. I квiтанцiю вони виписують за тими показниками. Якщо виставиш показники до 30(31) числа, то вони автоматично дорахують. Перешкоджати тiй жiнцi дивитись твого лiчильника ти не повинен. А те що вона подивилась, теж повинно бути вiдображено на сайтi.

Последнее редактирование: 22 фев 2016
  15. CVU

CVU Без підпису

Знайдіть квитанцію за листопад місяць. Там є пам'ятка споживачу, у якій все розписане.
    У моїх перемовинах із облгазом ще десь улітку, сказали, що контролери ходять не показання лічильників знімати, а перевіряти лічильники на предмет стороннього втручання у його роботу. Окрім того (особливо зараз ті, хто отримує субсидії) передають дані лічильника виходячи із норми 200 кубів занижують, щоб не платити по подвійному тарифу із розрахунку, що у теплі місяці це все зкомпенсують. От вини й ходять. А послати контролера - можна самому, у разі розумної його поведінки (я думаю, що їх же інструктують як себе вести у таких ситуаціях), опинитися значно далі ... - від адміністративної й далі відповідальності.

Поделиться этой страницей