Про інтернет у Підлипному

Тема в разделе "Интернет", создана пользователем CVU, 25 авг 2013.

1. CVU

CVU Без підпису

Я відчуваю, що на форумі є немало моїх земляків підлипенців.
    Сьогодні вечором із телефону 6-87-87 мені був дзвінок, чи згоден я на внесення коштів у розмірі 350 грн. на прокладку волокна від роменської траси до АТС у Підлипному. Виявляється, що є вже якийся кооператив, який хоче нагріти руки на "інтернетизації" Підлипного.
    Звісно, кожному із своєї дзвіниці видніше. Але я думаю, що ніяким кооперативам чи іншим шустрякам, що хочуть нагріти руки на цьому платити нічого не треба. Краще провести бесіду із тутешніми абонентами, а нафіг їм отой задрипаний Укртелеком у такому вигляді потрібен? Мало того, що ахметку годуємо, так ще й місцеві паразити бажають поживитися. Ну так і подумати.
    Тут же питання в дешевому ОГО! таке. Ми беремо лише до уваги абонплату місячну. А ну додайте до неї абонплату за телефон, та ще всякі "сервісні послуги". Ось і вийдете на оті ж 90 грн., що я плачу на МТСі. І вже більше року без проблем обходжуся без УТК.
    А з вівторка я отими "кооператорами" поцікавлюся.
    Хоче телеком утримати своїх клієнтів у Підлипному - нехай робить інтернетизацію. Не хоче - провести роботу по масовій відмові від послуг УТК. Нехай тоді порахують, хто і що виграв.

2. Vladimir

Vladimir Мастер

УТК за Ваш счет пытается втюхать (под предлогом, смотрите какой у нас дешевый интернет) модернизировать магистраль - через которую будет и инет бегать и типа современная цифровая телефонная связь (мля, достаточно поставить пару WI-FI тарелок на Богдана Хмельницкого и на Мясокомбинате - и все Подлипное будет с инетом)

PS явное гонево, попытка очередного распила бабла (зная местный УТК - кабель будут класть частные конторы) - если устраивает мобильный инет - УТК в топку

virus_korol и CVU нравится это.
  3. Vladimir

Vladimir Мастер

Вообще по логике, УТК должен сам сделать эту модернизацию сети за свой счет в рамках развития и т.д., но зачем тратить свое бабло, когда есть л..и, которых можно завлечь какой-то не нужной муйней и свое бабло не тратить

4. CVU

CVU Без підпису

Ну так і я ж про це (маю на увазі обидва Ваші відгуки). А ось взяти їх за жопу, оцих, як казав хтось із "героїв телеекрану" (здається прототип Януковича у "Вечірньому кварталі") кровосісів - ... Я бачу зараз такий спосіб: щоб це хамидло зрозуміло, що не ми для них, а вони для нас і примусити їх повернутися до людей пикою, а не жопою - пояснювати людям: - А нафіга оно вам нать?!
    У "ахмєткі" логіка? Звідки їй там взятися? Там інші інстинкти працюють - звірячі.

Последнее редактирование: 26 авг 2013
  5. DRONe

DRONe Мастер

Прям параллельная реальность какая-то. Провайдер предлагает клиенту оплатить модернизацию своей сети.
    -А что так дорого?
    -Так деньги очень нужны.

6. Dima

Dima No status Команда форума

почему никто не верещит что другие провайдеры тоже за подключение деньги берут?

7. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

А я оце зараз у Вировці на інтертелекомі сиджу. Давно я його тут не перевіряв. Вже понад рік. Минулого разу матюкався так, що в Підлипному, мабуть, було чутно. Зараз приємно здивований. Вже майже 7 годин сиджу і жодного разу не розірвало. Сигнал стабільно тримається. Заміряв на спідтесті - трохи більше 1 мегабіта

8. DRONe

DRONe Мастер

А при чем здесь подключение? Всем абонентам предлагается скинуться на апгрейд инфраструктуры провайдера для того, чтоб последний смог предложить конкурентные тарифы. Не монополисты делают все с точностью до наоборот.

9. Uriel

Uriel Злой модератор Команда форума

вышка на мотордетале стоит.

10. CVU

CVU Без підпису

Хто прєдлагаєть? Соізвольтє озвучіть.
    Телефонував якийся сопляк без імені і т.д. І які ж "конкурентні тарифи" пропонує УТК? Це просто локшина на вуха споживачу у розмірі до 20 Мбіт / сек, які ніколи ніхто не бачив і не побачить від жодного провайдера.
    Я розцінюю це як просто спроба здирництва. А Укртелеком для мене став, м'яко кажучи, не авторитет. Ну-у, побачимо. Завтра щось виясню. Якщо є якийся кооператив, і мені пропонують щось йому сплатити, то зобов'язані надати інформацію про цю "структуру" і його засновників - соплистонів і сопляків, і ... Завтра виясню.

11. DRONe

DRONe Мастер

Исходя из прокладки до АТС я понял, что звонили из УТ, разве не так?
    УТК предлагает безлимит на нормальной скорости в отличии от мобильных операторов.

12. CVU

CVU Без підпису

У мене МТС на нормальній швидкості. Не "безліміт". Але мені 5 Гб + 300 Мб "преміальних" вистачає цілком - рідко коли використовую всі. Але ж я не прив'язаний до дроту! Кинув модем до ноута, і їдь куди хочеш.
    А звідки телефонували - висвітився номер 6-87-87. А хто - якби із УТ, то представилися б, думаю.
    А щодо швидкості на УТ, то коли у мене був офіс, двері якого були напроти дверей АТС на Професійній, 3а, я не пам'ятаю, щоб вона була вище 3 Мбіт/с.

13. DRONe

DRONe Мастер

Ну вот вам хватает 5Гб в мес, а мне этого не хватит чтоб посмотреть один фильм. На Загребелье стабильные 4,5 МБит. выпытал из УТ.

14. Vladimir

Vladimir Мастер

в дополнение - УТК скорее всего сделает модернизацию до своей же АТС, а дальше (от АТС до абонента) ?
    опять платить ?
    - установка телефона ?
    - прокладка кабеля (возможно нового) + какой нит проект ?
    - подключение ? + вызов ихнего спеца (иначе подкл. порядка 2х недель)
    - и т.д. +и т.д.+и т.д.+и т.д.+и т.д.

PS что бы от них откл тоже нада бабло платить :)

15. CVU

CVU Без підпису

Для таких швидкостей для чого волоконку тягнути?

16. CVU

CVU Без підпису

Та таке ... Їм просто телефонують, щоб відключили, бо більше платити не будуть. І все.

17. Dima

Dima No status Команда форума

что по-вашему мнению надо "протягнуть" для таких скоростей,не используя "волоконку" ?

18. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

Если разобраться УТК совсем не сахар, сам знаю. И сейчас и раньше. Но...
    Старая проверенная схема - создается кооператив ( у нас так было точно, да и до, и после нас...), кооператив все финансирует, а в конце есть типа приемки - в этой бумажке написано,что УТК будет обслуживать сеть десплатно, а абоненты передают эту сеть ( за кровные свои денежки построенную) на баланс УТК бесплатно. Что тут нового - забытое старое ???!!!
    А надо-ненадо строить определяют на собрании при создании этого кооператива когда наберется желающих N чел ( у нас было 30 чел), если иначе никак не подключится, то выбора нет (вернее лет 8 назад не было вообще)... Одно дело, что сдавалась сеть из расчета под телефоны, а сейчас УТК качает бабки и за инет ничего не вкладывая, и качество хромает естественно ;)
    Кста, линия та, что делали, показывает 19784 / 2276 kbps. Спидтест 5,11/1,73 Мбит.( тариф 5 Мбит)
    По центру города у людей 22-24 Мбит не редкость downstream, это к слову про недостижимые 20Мбит...
    Естественно, раньше УТК был государственным монополистом, и раньше упирали на недостаток финансирования, а сейчас частная структура и перекладывать на потребителя модернизацию сети это, мягко говоря, выглядит странно. Встает вопрос - нафиг покупали, если все по старому ???

19. CVU

CVU Без підпису

Нічого, окрім того, що вже протягнуто. Коли це почали тягнути волоконку? І скільки її протягнуто? Тут мені апелюють, що хочуть інтернет-ТБ дивитися. Так а я що, проти? Нехай дивляться. Але чому за мій кошт? Тим більше, що для інтернет-ТБ достатньо швидкості не менше 700 кбіт/сек. То може простіше когось із УТК натягнути, чим волоконку тягнути?
    Нє-е, ну це ж у кого які власні ресурси - хоч власний супутник нехай запускають.

20. CVU

CVU Без підпису

На цьому паразитують не лише УТК. Є постанова (здається, зараз не пам'ятаю, а шукати не хочу) кабміну ще за СССРівських часів. Першими були газовики, які за рахунок лохів зробили мережі, а тепер по них нахабно качають бабки. Та ще й газ "осліною мочою", видно розбавляють. Бо від пьєзо ще спробуй запали.
    Розумієте, просто гидко, коли якісь нахаби дивляться на тебе, як удави на кролика. Якби ж хоч могли грамотно аргументувати, а не нахабно обдирати. А звідки ж там грамота візьметься у оцих сучасних прєдпрініматєлєй? Гляньте на них і познайомтеся із теорією Ломброзо ...

Поделиться этой страницей