Про інтернет у Підлипному

Тема в разделе "Интернет", создана пользователем CVU, 25 авг 2013.

 1. CVU

  CVU Без підпису

  Я відчуваю, що на форумі є немало моїх земляків підлипенців.
  Сьогодні вечором із телефону 6-87-87 мені був дзвінок, чи згоден я на внесення коштів у розмірі 350 грн. на прокладку волокна від роменської траси до АТС у Підлипному. Виявляється, що є вже якийся кооператив, який хоче нагріти руки на "інтернетизації" Підлипного.
  Звісно, кожному із своєї дзвіниці видніше. Але я думаю, що ніяким кооперативам чи іншим шустрякам, що хочуть нагріти руки на цьому платити нічого не треба. Краще провести бесіду із тутешніми абонентами, а нафіг їм отой задрипаний Укртелеком у такому вигляді потрібен? Мало того, що ахметку годуємо, так ще й місцеві паразити бажають поживитися. Ну так і подумати.
  Тут же питання в дешевому ОГО! таке. Ми беремо лише до уваги абонплату місячну. А ну додайте до неї абонплату за телефон, та ще всякі "сервісні послуги". Ось і вийдете на оті ж 90 грн., що я плачу на МТСі. І вже більше року без проблем обходжуся без УТК.
  А з вівторка я отими "кооператорами" поцікавлюся.
  Хоче телеком утримати своїх клієнтів у Підлипному - нехай робить інтернетизацію. Не хоче - провести роботу по масовій відмові від послуг УТК. Нехай тоді порахують, хто і що виграв.
   
 2. Vladimir

  Vladimir Мастер

  УТК за Ваш счет пытается втюхать (под предлогом, смотрите какой у нас дешевый интернет) модернизировать магистраль - через которую будет и инет бегать и типа современная цифровая телефонная связь (мля, достаточно поставить пару WI-FI тарелок на Богдана Хмельницкого и на Мясокомбинате - и все Подлипное будет с инетом)

  PS явное гонево, попытка очередного распила бабла (зная местный УТК - кабель будут класть частные конторы) - если устраивает мобильный инет - УТК в топку
   
  virus_korol и CVU нравится это.
 3. Vladimir

  Vladimir Мастер

  Вообще по логике, УТК должен сам сделать эту модернизацию сети за свой счет в рамках развития и т.д., но зачем тратить свое бабло, когда есть л..и, которых можно завлечь какой-то не нужной муйней и свое бабло не тратить
   
 4. CVU

  CVU Без підпису

  Ну так і я ж про це (маю на увазі обидва Ваші відгуки). А ось взяти їх за жопу, оцих, як казав хтось із "героїв телеекрану" (здається прототип Януковича у "Вечірньому кварталі") кровосісів - ... Я бачу зараз такий спосіб: щоб це хамидло зрозуміло, що не ми для них, а вони для нас і примусити їх повернутися до людей пикою, а не жопою - пояснювати людям: - А нафіга оно вам нать?!
  У "ахмєткі" логіка? Звідки їй там взятися? Там інші інстинкти працюють - звірячі.
   
  Последнее редактирование: 26 авг 2013
 5. DRONe

  DRONe Мастер

  Прям параллельная реальность какая-то. Провайдер предлагает клиенту оплатить модернизацию своей сети.
  -А что так дорого?
  -Так деньги очень нужны.
   
 6. Dima

  Dima No status Команда форума

  почему никто не верещит что другие провайдеры тоже за подключение деньги берут?
   
 7. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  А я оце зараз у Вировці на інтертелекомі сиджу. Давно я його тут не перевіряв. Вже понад рік. Минулого разу матюкався так, що в Підлипному, мабуть, було чутно. Зараз приємно здивований. Вже майже 7 годин сиджу і жодного разу не розірвало. Сигнал стабільно тримається. Заміряв на спідтесті - трохи більше 1 мегабіта
   
 8. DRONe

  DRONe Мастер

  А при чем здесь подключение? Всем абонентам предлагается скинуться на апгрейд инфраструктуры провайдера для того, чтоб последний смог предложить конкурентные тарифы. Не монополисты делают все с точностью до наоборот.
   
 9. Uriel

  Uriel Злой модератор Команда форума

  вышка на мотордетале стоит.
   
 10. CVU

  CVU Без підпису

  Хто прєдлагаєть? Соізвольтє озвучіть.
  Телефонував якийся сопляк без імені і т.д. І які ж "конкурентні тарифи" пропонує УТК? Це просто локшина на вуха споживачу у розмірі до 20 Мбіт / сек, які ніколи ніхто не бачив і не побачить від жодного провайдера.
  Я розцінюю це як просто спроба здирництва. А Укртелеком для мене став, м'яко кажучи, не авторитет. Ну-у, побачимо. Завтра щось виясню. Якщо є якийся кооператив, і мені пропонують щось йому сплатити, то зобов'язані надати інформацію про цю "структуру" і його засновників - соплистонів і сопляків, і ... Завтра виясню.
   
 11. DRONe

  DRONe Мастер

  Исходя из прокладки до АТС я понял, что звонили из УТ, разве не так?
  УТК предлагает безлимит на нормальной скорости в отличии от мобильных операторов.
   
 12. CVU

  CVU Без підпису

  У мене МТС на нормальній швидкості. Не "безліміт". Але мені 5 Гб + 300 Мб "преміальних" вистачає цілком - рідко коли використовую всі. Але ж я не прив'язаний до дроту! Кинув модем до ноута, і їдь куди хочеш.
  А звідки телефонували - висвітився номер 6-87-87. А хто - якби із УТ, то представилися б, думаю.
  А щодо швидкості на УТ, то коли у мене був офіс, двері якого були напроти дверей АТС на Професійній, 3а, я не пам'ятаю, щоб вона була вище 3 Мбіт/с.
   
  Последнее редактирование: 26 авг 2013
 13. DRONe

  DRONe Мастер

  Ну вот вам хватает 5Гб в мес, а мне этого не хватит чтоб посмотреть один фильм. На Загребелье стабильные 4,5 МБит. выпытал из УТ.
   
 14. Vladimir

  Vladimir Мастер

  в дополнение - УТК скорее всего сделает модернизацию до своей же АТС, а дальше (от АТС до абонента) ?
  опять платить ?
  - установка телефона ?
  - прокладка кабеля (возможно нового) + какой нит проект ?
  - подключение ? + вызов ихнего спеца (иначе подкл. порядка 2х недель)
  - и т.д. +и т.д.+и т.д.+и т.д.+и т.д.

  PS что бы от них откл тоже нада бабло платить :)
   
  Последнее редактирование: 26 авг 2013
 15. CVU

  CVU Без підпису

  Для таких швидкостей для чого волоконку тягнути?
   
 16. CVU

  CVU Без підпису

  Та таке ... Їм просто телефонують, щоб відключили, бо більше платити не будуть. І все.
   
 17. Dima

  Dima No status Команда форума

  что по-вашему мнению надо "протягнуть" для таких скоростей,не используя "волоконку" ?
   
 18. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  Если разобраться УТК совсем не сахар, сам знаю. И сейчас и раньше. Но...
  Старая проверенная схема - создается кооператив ( у нас так было точно, да и до, и после нас...), кооператив все финансирует, а в конце есть типа приемки - в этой бумажке написано,что УТК будет обслуживать сеть десплатно, а абоненты передают эту сеть ( за кровные свои денежки построенную) на баланс УТК бесплатно. Что тут нового - забытое старое ???!!!
  А надо-ненадо строить определяют на собрании при создании этого кооператива когда наберется желающих N чел ( у нас было 30 чел), если иначе никак не подключится, то выбора нет (вернее лет 8 назад не было вообще)... Одно дело, что сдавалась сеть из расчета под телефоны, а сейчас УТК качает бабки и за инет ничего не вкладывая, и качество хромает естественно ;)
  Кста, линия та, что делали, показывает 19784 / 2276 kbps. Спидтест 5,11/1,73 Мбит.( тариф 5 Мбит)
  По центру города у людей 22-24 Мбит не редкость downstream, это к слову про недостижимые 20Мбит...
  Естественно, раньше УТК был государственным монополистом, и раньше упирали на недостаток финансирования, а сейчас частная структура и перекладывать на потребителя модернизацию сети это, мягко говоря, выглядит странно. Встает вопрос - нафиг покупали, если все по старому ???
   
 19. CVU

  CVU Без підпису

  Нічого, окрім того, що вже протягнуто. Коли це почали тягнути волоконку? І скільки її протягнуто? Тут мені апелюють, що хочуть інтернет-ТБ дивитися. Так а я що, проти? Нехай дивляться. Але чому за мій кошт? Тим більше, що для інтернет-ТБ достатньо швидкості не менше 700 кбіт/сек. То може простіше когось із УТК натягнути, чим волоконку тягнути?
  Нє-е, ну це ж у кого які власні ресурси - хоч власний супутник нехай запускають.
   
 20. CVU

  CVU Без підпису

  На цьому паразитують не лише УТК. Є постанова (здається, зараз не пам'ятаю, а шукати не хочу) кабміну ще за СССРівських часів. Першими були газовики, які за рахунок лохів зробили мережі, а тепер по них нахабно качають бабки. Та ще й газ "осліною мочою", видно розбавляють. Бо від пьєзо ще спробуй запали.
  Розумієте, просто гидко, коли якісь нахаби дивляться на тебе, як удави на кролика. Якби ж хоч могли грамотно аргументувати, а не нахабно обдирати. А звідки ж там грамота візьметься у оцих сучасних прєдпрініматєлєй? Гляньте на них і познайомтеся із теорією Ломброзо ...
   

Поделиться этой страницей