Про сланцевий газ

Тема в разделе "Новости", создана пользователем CVU, 12 авг 2013.

 1. CVU

  CVU Без підпису

  Ризикну створити таку тему. Ми вже "рубалися" про це у Фейсбуці.
  Тема надзвичайно серйозна. Я (не член "Свободи" і навіть не її прихильник) - категоричний противник видобутку сланцевого газу в Україні.
  Свіжа публікацій ось тут: За сланці чи засланці? | Економічна правда
   
 2. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Путлер будет вам благодарен. Антисланцевая истерия финансируется Газпромом. Добывать газ надо, но должен быть жесткий надзор за соблюдением экологических норм.

  Уже, кстати, попадалось мне в Инете несколько "репортажей" о добыче сланцевого газа в Украине. На фотографии небольшое озерцо грязной воды или бурильного раствора, валяются какие-то инструменты и подпись, что-то вроде "вот так добыча сланцевого газа отравляет воду". Потом выяснилось, что это фальшивка и фотка сделана на скважине по добыче обычного природного газа, против добычи которого никто не выступает.
   
  Последнее редактирование: 12 авг 2013
 3. CVU

  CVU Без підпису

  Я не знаю, хто такий Путлер. У системі Газпрому я колись працював (головним інженером УМС). Мав навіть персональний МИ-2. Бачив, а не чув, що наробила газодобича із тайгою. Так то ж яка територія! А нам пропонують розколупати Україну (кількість свердловин не йде ні в яке порівняння із природним газом), обезводнити і забруднити воду. І це при тому, що на Донбасі (колись були ці дані) запасів вугілля на 300 років добичі! І це при тому, що Україна за копійки продає електроенергію за бугор.
  Якось у 2005-му році я був на зустрічі Ольги Гінзбург із підлипенськими виборцями. Її там діставали питаннями газифікації. А вона й каже: - Що ви до того газу прилипли? Переходите на електрокотли. І наводила аргументи "за".
  Жорсткий контроль? А хто його буде здійснювати? Структури, які фактично утримуються тими ж "добитчиками"? Я якось "пердячим паром" протягну і на дровах - весь двір після газифікації завалений, грубу не викинув, як це робили майже всі від радощів (ну-у, ми з сама трудолюбива нація у світі). А що буде з нашими дітьми, внуками?
   
 4. Dmm

  Dmm ---

 5. CVU

  CVU Без підпису

  Та публікацій на цю тему багато. Читати і аналізувати треба все. А от яке рішення приймати - ?
  Ну ось свіжа інформація про одного чиновника, який займається інвестиційною політикою в Україні: Каськіва вигнали із університету за пиятику | Українська правда . Не так давно він вже начудив із проектами. Так що, віддамо нашу долю у руки таких діячів?
   
 6. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Ну да, я согласен, добыча из земли всего - от угля и руды до газа, вредит экологии. Ну, давайте сольемся с природой, вернемся в леса жить? Или все-таки добывать, но с умом. Обычный газ добывают, нефть добывают в Украине, и сланцевый нормально пойдет. А загрязнение питьевой воды - тоже один из мифов, раствор закачивают на глубину 2-3 км, а горизонты питьевой воды гораздо выше.

  Гинзбург, как и прочие политики - "упавшие с неба", ей лишь бы потрындеть. А реально - все распределительные электросети в городах постсовка расчитаны по советским нормам - 3кВт на квартиру. Если все перейдут на электрокотлы система просто ляжет.

  Контроль поручить вам и Свободе
   
 7. CVU

  CVU Без підпису

  "Під час виконання гідравлічних розривів лише для однієї свердловини використовується від 9 000 до 29 000 м³ води. Частина води (1 300 — 23 000 м³ води з однієї свердловини) потім повертається на поверхню. Ця вода містить хімічні речовини зі сланцевих порід: важкі метали, природні радіоактивні матеріали та різноманітні забруднюючі речовини, що використовуються при закачуванні, включаючи токсичні речовини."


  Ну так систему цю вже давно треба міняти. Вона вже гнила настільки, що скоро й 1 кВт не витримає.

  Я не хочу. А "Свободі" - це їм?: Вся Свобода против сланцевого газа, но один из ее начальников начинает бизнес-проект по сланцу :: Polemika.com.ua

  У нас на цю тему була дискусія ось тут (хто хоче - прочиатйте): https://www.facebook.com/oleksandr.takul - шукати за 4 серпня.
   
 8. Dmm

  Dmm ---

  Я эту статью приводил в надежде, что её кто-то прочитает. Но у нас победило писательство.
  Смысл статьи в чем? Кто-то сидит на трубе, а у кого-то есть сланцевый газ. И на этот раз у того кто сидит на трубе этого газа нет.
  В 2014 году Польша начинает добычу сланцевого газа.
  Красивая игра. Подождать пока достроили северный и южный поток, и только потом начинать все эти разработки сланцевого газа. Все-таки России не удалось обыграть Запад в газовом вопросе.
   
 9. mario

  mario Гость

  Вы нарушили правила * Конотопский форум *
  Уважаемый(ая) mario,

  Вы нарушили правила на форуме * Конотопский форум *.

  Причиной нарушения стало: Нарушение правил форума

  -------
  Флуд. Тема находится в нужном разделе, в ней есть поздравление. Все ок.
  -------

  Количество баллов за нарушение: 1. В зависимости от количества баллов определяется продолжительность блокировки доступа на форум. При серьёзных нарушениях блокировка не будет снята никогда.

  Ваше сообщение:
  Новый Год!!!
  Цитата:
  Тема неочем.
  С наилучшими пожеланиями,
  * Конотопский форум *
   
  Последнее редактирование модератором: 13 янв 2014
 10. CVU

  CVU Без підпису

  Я читав і цю статтю, і інші.
  Можливо Ви й праві щодо ігор. Я ж про інше.
   
 11. zurbagan

  zurbagan Мастер

  толковое видео. Понятно, что штаты ведут свою игру на рынке углеводородов. Обрушив цену на нефть они выиграют очень много, а вот российская наноимперия может не пережить эого удара.
  С ценами на газ отчасти у них жто уже вышло - многие европейские компании пересматривают контракты с газпромом в сторону снижения цены
   
 12. CVU

  CVU Без підпису

  За якесь там останнє століття людина своєю ненаситністю, жадібність, і так названим "прогресом", який породив глобальну лінь у комплексі із всякими домішками до неї, що Природа вже не здатна до самоочищення. Єдине що Їй залишилося - скинути всю оцю людську погань із свого тіла. До цього і йде. Так, що скоро може й захочеться тікати у ліси, якщо вони ще будуть, чи будуть придатними для проживання найбільшої помилки Природи за скількись там міль...нів років - "хазяїна природи" людини.
  Може я підсліпкуватим став з віком - не бачу отого розуму, про який Ви говорите - покажіть, будьте ласкаві.
  Якщо "з умом" - у нас цілком достатньо вже існуючих внутрішніх джерел енергетики.
   
  Последнее редактирование: 13 авг 2013
 13. CVU

  CVU Без підпису

 14. CVU

  CVU Без підпису

  Посол США каже: "Це безпечна технологія у разі грамотного урядового регулювання. Такий досвід має США. США стали більш енергетично незалежними завдяки сланцевій революції. Я думаю, що це підходить Україні" (Посол США: видобуток сланцевого газу – безпечний | Українська правда ).
  Питання: чи може безграмотний та ще й безмежно корумпований наш уряд грамотно урегулювати? Хоч щось. Може є позитивні приклади?
   
 15. morkowkin

  morkowkin Новичок

  В Полтавской области произошло землетрясение силой 4,6 балла

  Сегодня утром, 3 февраля, Полтавская область содрогнула от подземного толчка. Об этом сообщили местные информагентства.

  Землетрясение началось в 07:56 по киевскому времени. Эпицентр находился в 35 километрах к северо-востоку от Гадяча, возле села Васильевка в Сумской области.

  Подземные толчки происходили на глубине 10 км силой 4,6 балла. Кстати, раньше в центральной части Украины землетрясений не наблюдалось.

  «Светит» ли Полтавщине сланцевый газ | Новости Полтавы

   
  Последнее редактирование: 3 фев 2015
 16. Скептик

  Скептик Активный участник

  Раз трясёт - про безопасность и экологичность речь уже не идёт. Себестоимость высокая. В Швейцарии и Германии запрет на разработку сланцевого газа ,а они не дураки...
   
  железяка и Катунька нравится это.
 17. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Сланцевый газ еще никто не добывал в Украине. Пробурили несколько скважин в Харьковской и Донецкой областях, а потом появились ДНРы.
   
 18. CVU

  CVU Без підпису

  Європа не із-за тряски остерігається. Європа дбає про навколишнє середовище своє. А забруднення від цього методу є. А ми - та ми знайдемо як себе чимось потрусити, потруїти ... Хто не знає що таке раундап? У селах ним вже друге десятиліття поливають все - зілля менше. Ну, ось прочитайте, що це таке: https://www.youtube.com/watch?v=6e5m8iszezY&feature=youtu.be . І це лише ОДИН ІЗ ПРИКЛАДІВ САМОГУБСТВА!
  Будь-які підземні розробки приводять до утворення пустот тощо, послаблення земної кори. Ростучі як на дріжджах міста-монстри, ... - шалене навантаження на кору зовні. Колись дограємося ...
   
 19. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Получается америкосы дураки? Добывают, себестоимость добычи выше, чем у обычного природного газа, но вполне премлимая. Штаты уже перегнали рашу по добыче газа и собираются начать экспорт природного газа.
   
 20. CVU

  CVU Без підпису

  Ось про америкосів: https://www.youtube.com/watch?v=jMehByr6il0 .
  Ось тут про технологію: Чи є життя після сланцевого газу? - iPress.ua .
  А ось місця, де газ добувають америкоси: Видобування сланцевого газу в США | Нетрадиціний газ в Україні
  За все треба платити! Нерозумне пожирання енергоресурсів приведе до катастрофи у будь-якому випадку. А хто вам сказав, що традиційний видобуток газу, нафти не шкідливий? Я працював у системі Газпрому - будували газові магістралі. Літав по точках. Ви б тільки побачили, у що перетворюється тайга у місцях родовищ і магістралей - жах! А тайга - це ж унікальна біосфера, ті ж самі легені Землі. Та й у нас на Охтирщині, Харківщині, Полтавщині - де йде видобуток - люди вже відчувають ...
   

Поделиться этой страницей