Прощавай Дзед 2)))

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Benya407, 7 ноя 2013.

1. Benya407

Benya407 Новичок

Харківський апеляційний адміністративний суд відмінив рішення Конотопського міськрайонного суду щодо поновлення на посаді Конотопського міського голови Дзеда Василя Івановича.

Більше тут: Харківський апеляційний адміністративний суд знову звільнив Дзеда з посади міського голови Конотопа | konotop.in.ua

Аленчик, zurbagan, Life 's a Bitch и ещё 1-му нравится это.
  2. Кирич

Кирич Гость

Мабуть важко працювати коли грошей в бюджеті міста не вистачає, і держава дотації затримує, інший спосіб поповнення не було знайдено, - звідси нічого вартого не було зроблено. На скільки це його провина ми не знаємо, бюджет то велика таємниця. Тому прийдеться вірити депутатам, що Він дійсно не забезпечує здійснення наданих йому повноважень і радісно, разом з усією громадою, допомогти найти "вихід" з будівлі міськради.

3. leon

leon Мастер

Блин, выставьте по-людски(день-месяц-год) формат даты на своем сайте, а то я путаюсь с датами Ваших новостей ...

4. SIkSI

SIkSI Гость

Зараз набіжать боти з горговно та насруть на народ, а Дзедуна в боги випруть.
    Мабуть пора вам знову крутити куражі по дзедунскі.

5. CVU

CVU Без підпису

Ну-у, це подія - Доктор повернувся. Вітаю! Ви це так, побалуватися українською вирішили, чи від нині і навіки віків? А треба б! Вам личить!
    Про те, що на бюджет надії мізерні - це Дзед знав. А ось щодо того чи вірити депутатам - кому вірити, панове? Перша "провина" Дзеда (я так думаю), що він не виправдав їх надії і сподівання власного благополуччя. Ото вони йому і той ... Ну, був би він молодший, можна б було йому сказати словами народної мудрості: буде знать, ..., як ходить ср*ть без друка. А так - як я вже колись писав тут: безславно розтане у тумані сніжинкою (москалі кажуть - льдінкаю) ...

6. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

С сайта ЦВК:
    Омельченко Тарас Павлович , член Політичної партії "Фронт Змін", ПП "Скорбота", директор, обрано 05.11.10.

- должность соотвествующая, похоронная ;)
    СКОРБОТА, ПП - Конотоп, пр-т Миру, 12, корп.а

А кто в аппеляцию обращался - депутаты ???

Последнее редактирование: 8 ноя 2013
    CVU нравится это.
  7. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

А ще важче утримати свої волохаті руки від розпилювання бюджету, навіть якщо він майже не фінансується. Все одно волохаті руки лізуть і пиляють те, чого й так не вистачає

8. CVU

CVU Без підпису

Та я це відчуваю. Тут вже й мені (чи адміністрації) показують, що пора, мовляв його "к ногтю", як кажуть любі москалі ... :)

9. zurbagan

zurbagan Мастер

Дохтур стал "бендеровцем" :)

10. CVU

CVU Без підпису

А він що, у Бендерах народився?

11. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

Это типа шутка?
    Надеюсь.

12. zurbagan

zurbagan Мастер

Одному кавычки ни о чем не говорят, другому смайлик

13. CVU

CVU Без підпису

Я не знаю, у кого які "кавички" і де. Але впевнений, що Ви не знаєте, що прізвище Степана БАНДЕРА! Бо це для Вас все чуже ... Так, чули десь щось ...

14. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

Смайлик видел но его улыбка мне показалась какой-то ехидной.

Щиріше треба посміхатись... ось так: :D:D:D

CVU нравится это.
  15. Ну шо ви вже так на Зурбагана наїхали? От вам би почубитися. Нормально пожартував. Не головне як правильно Бандеру писати - головне що пишуть і пам'ятають. А інше - то похідне...

16. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

А з чього Ви взяли що ми чубимось?
    Може у людей просто з"явився надлишок зайвого часу і вони чешуть язиками об будь-що, аби тільки вода в болоті не застоялась і не протухла.

Маленькая лошадка нравится это.
  17. Кирич

Кирич Гость

Головна причина - відсутність структурованої і стандартизованої (має порівнянні значення для різних документів) інформації про зміст головного фінансового документа, плану соціально-економічного розвитку міста, звітів щодо загального об'єму робіт в межах бюджету, а також по окремим виконаним роботам з дружнім для форумчан інтерфейсом. Може тоді було б сказати щось більше ніж просто відписатися про волосаті руки, що постійно чуємо з часів перших голів міськвиконкомів. Дзед якось презирливо пропонував зібранню громади подивитись бюджет, тоді хотів і збір за землю підняти в 5 разів, на ремонт доріг йому не вистачило, але це так було зверхньо - дозволити подивитись на те, що повинно бути у вільному доступі для всієї громади. І так з одних виборів до інших, той хто був на посаді - злодій, а новий - не з тієї компашкі, у нього від цього волосні на руці не виросте. Кого Ви обманюєте. Вже 20 років немає райкомів, обкомів, а всіх функцій безпосереднього контролю над місцевою владою громада так і не перейняла, і не витребує від влади, вони так і залишилися не застосованими. Осталося гадати буде у нового волосня рости.

18. Vladimir

Vladimir Мастер

ну че там, движуха есть ?

19. LediK

LediK Новичок

українізували форум :)

20. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Хто?

Поделиться этой страницей