Путін розвалив коаліцію.

Тема в разделе "Политика", создана пользователем aleks41, 24 июл 2014.

 1. aleks41

  aleks41 Профессионал

  Одначе ж недовго протрималася ця злочинна влада в злагоді між собою,почалося,щури починають жерти одне одного.А хто у всьому винен? звісно Путин.,добре коли є на кого звертати.Але як я писав десь раніше.все цікаве ще попереду.
   
 2. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  А при чем тут Ваш Путин?
  Удар и Свобода на майдане обещали что "закопают" краснопузых и отправят эту продажную Раду в отставку? Обещали. Вот они свое обещание и выполняют.
  Все идет по плану - через месяц после развала коалиции Порошенко будет иметь право разогнать Раду, и, как и было обещано, в сентябре провести выборы новой.

  З.Ы. aleks41, кончайте козлить тут всё что не Путин и не Россия - как писала Катунтка: "...слушать противно"

  З.З.Ы. А Сеня со своим кабинетом останется у керма (только в качестве В.О.) аж пока новая Рада не выберет для нас нового премъера.
   
  Последнее редактирование: 24 июл 2014
 3. aleks41

  aleks41 Профессионал

  Мабуть все ж таки не по" сеньке шапка".Сьогодні дуже нелицеприємні репліки лунали зі сторони Батьківщини на адресу Удара і Свободи називали їх зрадниками.А за який кошт проводити вибори?Звісно гроші найдуться,Можна десь урізати.трішки пенсіонерам не додати,бюджетникам,армії в решті решт,да і взагалі навіщо хвилюватися дядя Сем дасть іще...а потім забере.
  З.Ы. yolopuki мені також Вас не дуже приємно слухати,але тим не паче я ж про це не кажу.Звісно Вам "пративно"мене слухати але навіщо за всіх відповідати?Хто Вам делегував такі повноваження?
   
 4. DRONe

  DRONe Мастер

  У нормальных здоровых животных работает основной инстинкт - инстинкт самосохранения. Меня терзают смутные сомнения относительно здравомыслия наших депутатов.
   
 5. leon

  leon Мастер

  Ну фанат он Путина , боготворит президента страны-оккупанта, страны с которой наша Родина сейчас в состоянии войны, ИМХО это то же что например быть открыто фанатом Гитлера в СССР в 1942 г. !
  Ну есть такие люююди , исторически Украина обречена иметь таких граждан , не было и навряд-ли будет наше общество морально-политическим монолитом , печально !

  Что касается Сени , мне кажется что никуда он сейчас не денется с подводной лодки и мало того, возможно будет новым премьером избранным в новой раде !
   
  Vlad нравится это.
 6. aleks41

  aleks41 Профессионал

  Політолог про відставку Яценюка - не повторюйте помилок 2005 року
  В умовах війни заява про відставку з посади прем'єр-міністра - це все одно, що втеча з поля бою.
  Про це політолог Володимир Фесенко написав у своєму Фейсбуці.
  "До сьогоднішнього дня я позитивно ставився до діяльності Яценюка на посаді прем'єр-міністра. Хоча й було серйозне запізнення з початком структурних реформ, прем'єр особисто сприяв макроекономічній і фінансовій стабілізації ситуації в країні. Він один з небагатьох членів уряду, хто заслуговував позитивної оцінки за свою діяльність. До вчорашнього дня...
  Так, він має повне юридичне право на відставку. По-людськи я його дуже розумію у зв'язку з небажанням парламенту голосувати за бюджетні зміни, необхідні для фінансування армії. І солідарний з ним в гнівною критиці парламентського популізму. Але в умовах війни заява про відставку з посади прем'єра - це все одно, що втеча з поля бою ", - написав політолог.
  Він також зазначив, що від ряду дипломатів з країн ЄС почув неприємну оцінку сьогоднішніх подій і аналогію з подіями осені 2005 року.
  "Хотілося б вірити, що не буде повторення тих подій. За нинішніх умов це буде рівносильним до військової поразки. Тому ще раз закликаю всіх представників нової влади і політичні сили, пов'язані з Майданом, не повторюйте помилок осені 2005 року!" - зазначив у цьому зв'язку Фесенко.
  "Не вийшло камікадзе з Арсенія Петровича. Він катапультувався з урядового літака, який потрапив у складну ситуацію і частково втратив керування. А інші залишилися в цьому літаку і повинні боротися за відновлення керованості і за фінансування армії. Ось так один день і одне рішення можуть перекреслити півроку позитивної і досить ефективної діяльності", - вважає політолог.

  Ніколи не симпатизував Фесенку але не можу не погодитися з його сьогоднішньою оцінкою ситуації і "крольчега" персонально.
   
 7. aleks41

  aleks41 Профессионал

Поделиться этой страницей