Путін розвалив коаліцію.

Тема в разделе "Политика", создана пользователем aleks41, 24 июл 2014.

1. aleks41

aleks41 Профессионал

Одначе ж недовго протрималася ця злочинна влада в злагоді між собою,почалося,щури починають жерти одне одного.А хто у всьому винен? звісно Путин.,добре коли є на кого звертати.Але як я писав десь раніше.все цікаве ще попереду.

2. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

А при чем тут Ваш Путин?
    Удар и Свобода на майдане обещали что "закопают" краснопузых и отправят эту продажную Раду в отставку? Обещали. Вот они свое обещание и выполняют.
    Все идет по плану - через месяц после развала коалиции Порошенко будет иметь право разогнать Раду, и, как и было обещано, в сентябре провести выборы новой.

З.Ы. aleks41, кончайте козлить тут всё что не Путин и не Россия - как писала Катунтка: "...слушать противно"

З.З.Ы. А Сеня со своим кабинетом останется у керма (только в качестве В.О.) аж пока новая Рада не выберет для нас нового премъера.

Последнее редактирование: 24 июл 2014
  3. aleks41

aleks41 Профессионал

Мабуть все ж таки не по" сеньке шапка".Сьогодні дуже нелицеприємні репліки лунали зі сторони Батьківщини на адресу Удара і Свободи називали їх зрадниками.А за який кошт проводити вибори?Звісно гроші найдуться,Можна десь урізати.трішки пенсіонерам не додати,бюджетникам,армії в решті решт,да і взагалі навіщо хвилюватися дядя Сем дасть іще...а потім забере.
    З.Ы. yolopuki мені також Вас не дуже приємно слухати,але тим не паче я ж про це не кажу.Звісно Вам "пративно"мене слухати але навіщо за всіх відповідати?Хто Вам делегував такі повноваження?

4. DRONe

DRONe Мастер

У нормальных здоровых животных работает основной инстинкт - инстинкт самосохранения. Меня терзают смутные сомнения относительно здравомыслия наших депутатов.

5. leon

leon Мастер

Ну фанат он Путина , боготворит президента страны-оккупанта, страны с которой наша Родина сейчас в состоянии войны, ИМХО это то же что например быть открыто фанатом Гитлера в СССР в 1942 г. !
    Ну есть такие люююди , исторически Украина обречена иметь таких граждан , не было и навряд-ли будет наше общество морально-политическим монолитом , печально !

Что касается Сени , мне кажется что никуда он сейчас не денется с подводной лодки и мало того, возможно будет новым премьером избранным в новой раде !

Vlad нравится это.
  6. aleks41

aleks41 Профессионал

Політолог про відставку Яценюка - не повторюйте помилок 2005 року
    В умовах війни заява про відставку з посади прем'єр-міністра - це все одно, що втеча з поля бою.
    Про це політолог Володимир Фесенко написав у своєму Фейсбуці.
    "До сьогоднішнього дня я позитивно ставився до діяльності Яценюка на посаді прем'єр-міністра. Хоча й було серйозне запізнення з початком структурних реформ, прем'єр особисто сприяв макроекономічній і фінансовій стабілізації ситуації в країні. Він один з небагатьох членів уряду, хто заслуговував позитивної оцінки за свою діяльність. До вчорашнього дня...
    Так, він має повне юридичне право на відставку. По-людськи я його дуже розумію у зв'язку з небажанням парламенту голосувати за бюджетні зміни, необхідні для фінансування армії. І солідарний з ним в гнівною критиці парламентського популізму. Але в умовах війни заява про відставку з посади прем'єра - це все одно, що втеча з поля бою ", - написав політолог.
    Він також зазначив, що від ряду дипломатів з країн ЄС почув неприємну оцінку сьогоднішніх подій і аналогію з подіями осені 2005 року.
    "Хотілося б вірити, що не буде повторення тих подій. За нинішніх умов це буде рівносильним до військової поразки. Тому ще раз закликаю всіх представників нової влади і політичні сили, пов'язані з Майданом, не повторюйте помилок осені 2005 року!" - зазначив у цьому зв'язку Фесенко.
    "Не вийшло камікадзе з Арсенія Петровича. Він катапультувався з урядового літака, який потрапив у складну ситуацію і частково втратив керування. А інші залишилися в цьому літаку і повинні боротися за відновлення керованості і за фінансування армії. Ось так один день і одне рішення можуть перекреслити півроку позитивної і досить ефективної діяльності", - вважає політолог.

Ніколи не симпатизував Фесенку але не можу не погодитися з його сьогоднішньою оцінкою ситуації і "крольчега" персонально.

7. aleks41

aleks41 Профессионал

Поделиться этой страницей