решение прокуратура

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Громадская инициатива, 20 июн 2014.

 1. ПРОКУРАТУРА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  КОНОТОПСЬКА МІЖРАЙОННА ПРОКУРАТУРА

  Старостиній Н.В м. Конотоп,
  Сумська область, 41600

  Конотопською міжрайонною прокуратурою розглянуто Ваше звернення з приводу можливих неправомірних дій депутатських комісій та депутатів Конотопської міської ради, та інших питань.
  Згідно доводів викладених в зверненні повідомляємо, що депутатської комісією з питань контролю підприємств ЖКГ, встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, послуги з утримання вулиць міста та дорожнього покриття і розрахунків за послуги, створеної 27.02.2013 року на засіданні сесії Конотопської міської ради 6 скликання були підготовлені рекомендації суб'єктам господарювання, які були оголошені головою комісії Омельченко Т.ГТ. на засіданні 31 сесії міської ради 6 скликання та оприлюднені в газеті «Конотопський край» №34-35 від 30.04.2013р. На даній сесії міської ради було прийнято рішення про продовження роботи комісії під головуванням Омельченко Т.ГІ. до 01.07.201 Зроку. Частина 4 ст.48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», передбачає, що повноваження тимчасової комісії ради припиняються з моменту прийняття радою остаточного рішення щодо результатів роботи цієї комісії. В протоколах сесії Конотопської міської ради 6 скликання відсутня інформація про прийняття звіту і пропозиції від тимчасової депутатської комісії під головуванням Омельченко Т.П., а також рішення про припинення повноважень цієї комісії. Законодавством України не передбачена відповідальність за такі дії депутатськім корпусом міської ради.
  Згідно ст.31 Регламенту Конотопської ради, затвердженого рішенням З скликання від 8 грудня 2010 року на час проведення кожної сесії міської ради утворюється секретаріат, якій організує ведення протоколу засідання сесії, веде запис бажаючих виступити, реєструє довідки, інше, про що інформує головуючого на сесії, тому заяви та вимоги, які були заявлені учасниками мітингу на сесії міської ради повинні були внесені в протокол сесії. Відповідальність депутатів за таке порушення так, само як, і за ігнорування зустрічі з жителями району Житломасив, представників тимчасової депутатської комісії, знайде лише на наступних виборах в Конотопську міську раду.

  Згідно листа Конотопської міської ради від 27.05.2014, протоколи засідань тимчасової депутатської комісії з питань контролю роботи підприємств ЖКГ, встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, послуги з утримання вулиць міста та дорожнього покриття і розрахунків за послуги, відсутні, а тому ознайомитися з їх текстом неможливо.
  З питань правомірності встановлення тарифів, Конотопською міжрайонною прокуратурою витребувані акти виконаних робіт по ЖРЕП «Житлосервіс» та проводиться перевірка їх дійсності виконання, про результати якої Вас буде повідомлено додатково.


  Конотопський
  їм і ж р а й о н н и й п ро ку ро р
  радник юстиції Д.Когер
   
 2. Pinochet

  Pinochet Новичок

  Если не нравятся тарифы и работа ЖЕКа, то откажитесь от них. И Сами управляйте содержанием своего дома.
   
  zurbagan нравится это.
 3. Vladimir

  Vladimir Мастер

  +1
  скока не говори народу, а им лишь бы в прокуратуру писать :)
   
 4. GOR

  GOR Профессионал

  Есть такой тип людей которые ничего не умеют и не хотят делать, только занимаются словоблудством. С таким рвением до справедливости можно пойти руководить жеком за минимальную зарплату и показать всем кузькину мать.
   
  Последнее редактирование: 21 июн 2014
  zurbagan нравится это.
 5. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Более того, знаю несколько многоквартирных домов в городе, которые пытались обслуживаться самостоятельно, но потом с большим трудом напросились на обслуживание к ЖЭКу. В частности дом по Усп-Тр 55, напротив пожарки.
   

Поделиться этой страницей