Сепаратисти на Сумщині готують проплачені диверсії - МВС

Тема в разделе "Новости", создана пользователем dinox, 29 апр 2014.

 1. dinox

  dinox Верстальщик, программист)

  Правоохоронці отримали інформацію, що екстремісти готують сценарій дестабілізації ситуації на Сумщині, а за участь у заворушеннях на території області людям пропонують по 5 тисяч гривень на добу. Про це під час зустрічі з представниками депутатського корпусу обласної ради та підприємцями повідомив начальник обласного УМВС Анатолій Річкаль, передає Укрінформ. «Є інформація: для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Сумській області, учасникам таких заходів планується платити по 5 тисяч гривень на добу. Планується захоплення адмінбудівель», - зазначив Річкаль. За його словами, виявлені факти очевидного планування протиправної діяльності з боку екстремістів. «Нещодавно в Краснопіллі невідомі люди фільмували райвідділ міліції. На запитання, навіщо вони це роблять, відповіли, що хочуть зняти фільм про Краснопілля. Ми знаємо, що це за «фільми». Їх вже «знято» у Донецькій та Луганській областях», - заявив керівник міліції Сумщини. За його словами, для протидії екстремістам наказом міністра внутрішніх справ у структурі управління створено батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Суми». «Його кількість становитиме 200 чоловік, які отримуватимуть за свою роботу 4800 грн на місяць, що, звичайно, не співмірно з «гонорарами» сепаратистів. Але для того, щоб цей підрозділ почав діяти, треба близько 1 млн грн. У бюджеті, який формувався на початку року, таких грошей зараз немає», - сказав Річкаль, звернувшись до депутатів та підприємців з проханням надати батальйону посильну фінансову допомогу.

  Джерело: Сепаратисти на Сумщині готують проплачені диверсії - МВС - «Факти»

  Також в нас є своя сотня, яка може допомогти її сторінка https://www.facebook.com/sumy.kyiv100 і якій також потрібна наша допомога деталі на сторінці
   
  Последнее редактирование: 29 апр 2014
 2. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Конотопские сплетни
  Анонимно

  Сегодня, около 14:30, на 7 ветрах, в р-н перекрестка, представителями Автомайдана г. Конотопа, были остановлены 3 микроавтобуса с гос. номерами Волынской области и около 50 человек в них (мужчины от 19 до 50 лет, с западно-украинским акцентом). На вопросы о своем маршруте следовании и цели визита в наш город отказываться, что либо комментировать или вообще разговаривать. На место прибыли также сотрудники милиции и представитель СБУ. Вдеться общение со старшим группы.
  Конотопские сплетни
   
 3. NaGaz

  NaGaz Профессионал

  Уточню не в 14:30 а в 13:20 их уже проверяли!
   
 4. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

 5. Волшебница

  Волшебница Чучелко

  яким чином ця подія пов'язана з сепаратизмом? Не докумекаю.
   
 6. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  «Есть основания считать, что это был поджог. Возможно, что кто-то забросал бутылками с зажигательной смесью одну из фур, которые ждали ремонта.
   
 7. Волшебница

  Волшебница Чучелко

  мо й таке. Просто я вбачала прояви сепаратизму в інших речах.
   
  Швондер нравится это.
 8. walman

  walman Новичок

  ехал на маршутке на автовокзале увидел надпись "смерть бендеровцам",фотографии к сожалению нету,интересно...
   
 9. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Як меня кумарят эти антибЕндеровцы... хоть бы писать научились( Гоблины х....
   
 10. sirko

  sirko Профессионал

  шо молдавани вже встигли наробить?я щось пропустив?
   
 11. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  вот интервью с Сумским журналистом, жестоко избитым Евгением Положием, в котором вся та инфо, о которой знали и так все кто хотел знать, включая о возможностях сепаратистов, и о том кто такие на самом деле Минаев и Чмырь, да и не забывайте у этих товарищей есть своя коалиция и в Конотопе: МЕНЯ ДВАЖДЫ БИЛИ КАСТЕТОМ В ВИСОК. ВРАЧИ ГОВОРЯТ: ПОВЕЗЛО, ЧТО НЕ В КОМЕ - журналистика, избиение, Сумы, Кузьменко Евгений (07.05.14 12:57) « Политика Украины « Резонанс | Цензор.НЕТ
   
 12. walman

  walman Новичок

  уже закрасили
   

Поделиться этой страницей