Симулятор дозволить скинути ядерну бомбу на будь-яке місто світу

Тема в разделе "Интернет", создана пользователем Рей, 30 июл 2013.

 1. Рей

  Рей Активный участник

  Розробники створили інтерактивну програму, яка дозволить користувачам скидати ядерні бомби на будь-які точки світу. В результаті Google Earth генерує нову карту, що відбиває зміни, що сталися.

  Проект дістав назву NUKEMAP3D. Користувач може вибрати місто, розмір бомби в кілотоннах, вид повітряного транспорту, висоту скидання. Також доступний ряд налаштувань - наприклад, можна скористатися 100-мегатонною "Царь-бомбой". Після "вибуху" програма використовує Google Earth, щоб відмітити на карті подію .

  Розробником є Алекс Веллерштейн, фахівець з ядерної зброї і ядерної безпеки в Центрі історії фізики в Американському інституті фізики. Нова програма - допрацьований варіант попередньої 2D версій.

  Веллерштейн сказав, що намагався зробити NUKEMAP несхожою на інші подібні програми. У своєму коментарі розробник відмітив: "Це є чимось абсолютно новим. Добре, коли у людей є доступ до скидання бомби в 2D. Є безліч альтернативних сайтів, створених до NUKEMAP, які дозволяли це здійснити. Я виявив, що, незважаючи на можливість організувати віртуальну ядерну атаку, щось було упущено. Усім користувачам подібних застосувань доводилося самостійно продумувати, що ж станеться після бомбардування. Для вирішення цієї проблеми і було прийнято рішення створити 3D- NUKEMAP, щоб показати реальні масштаби руйнування від ядерної атаки .
  Для створення NUKEMAP3D була використана інформація, отримана з різних урядових звітів. Це дозволило максимально точно передати руйнівну потужність бомб.
  Скинути бомбу можна тут. http://nuclearsecrecy.com/nukemap3d/
  P.S.
  Зараз юзери почали масово скидати бомби , тому потрапити на сайт важко .
   
  Доктор эвтаназиолог нравится это.
 2. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Что-то мне подсказывает, что ты проверял симулятор на Москве :)
   

Поделиться этой страницей