Скоро чергове свято - День партизанської слави

Тема в разделе "Новости", создана пользователем CVU, 29 авг 2013.

1. CVU

CVU Без підпису

І з приводу цього свята (а Сумщина - партизанський край) почали з'являтися публікації. Ну, ось одна із них: Партизанская сволочь : Коммунизм : Новости Украины. Украина cегодня .
    Я взагалі про війну вірю лише одному джерелу - спогадам мого покійного батька, який протопав усю Європу і зустрів перемогу у місті Тімішоара, мав медаль "За взяття Будапешта", ... Коли після чергового поранення він потрапив до шпиталю, поруч із ним лежав один солдат, який декілька років партизанив, і не мав жодної подряпини. Ну, а коли фронт підтягувався, тих партизанів, які не встигли десь сховатися, мобілізували на фронт. Два дні, бідолага, побув на фронті - і в шпиталь ... Плакав, бідолага ...
    Мама теж нічого гарного про партизанів не говорила. Але зауважила: всі самі винуватці зла і репресій, і не лише їх, а й їхні рід в цілому (таких, як оцей, що у матеріалі: - Я рассказала, что в Дражно у меня застрелили подругу, сожгли и убили других жителей. Как я ему это сказала, смотрю - человеку на глазах стало плохо.
    - Пойду в больницу, - сказал.
    Через несколько дней начальник умер».
    спіткала однакова доля - вимерли за декілька десятків років цілими родами!!! От і скажіть, що немає Суду Господнього!
    Те ж саме, що у тому Дражно, творилося і на Сумщині. Наприклад, село Реутенці із-за партизанів СС спалили повністю (із спогадів мами).

2. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Цікаво, скільки мільонів закатають в асфальт цього року в Спадщині? Минулого року понад 20 закатали...:bw:

3. CVU

CVU Без підпису

Та впевнений, що такої можливості для навару вони не проминуть ... При президенті, батько якого майже партизаном був - читайте в ефірі ...

4. Рей

Рей Активный участник

В Росії вже святкують .

Це апогей ...

Доктор эвтаназиолог нравится это.
  5. Маленькая лошадка

Маленькая лошадка Активный участник

Идиотизм в квадрате. Без слова ЦАРЬ-русские не могут. Мясо царём называть--тоже маразм. Поросята-партизаны-это ж надо было так собственную мифологию обгадить. Ого... Тревожно за соседей. Может на солнце перегрелись

6. Andryuha

Andryuha Профессионал

Хоть один настоящий и полезный праздник.

7. ВоВаН 89

ВоВаН 89 Новичок

Русские, такие русские.

8. CVU

CVU Без підпису

Росіяни, панове, РАССЄЯНЄ - так вітав свій народ перший російський президент.

9. DRONe

DRONe Мастер

Не могу говорить за всех, но сестра моей бабушки, во время оккупации, лично вывела ЕМНИП 6 чел. из местного лагеря, а на следующем ее до полусмерти загрызла овчарка (благо зимой спасла теплая одежда). Все бывает очень по разному.
    P.S. Недавно смотрел фильм "В Тумане" Лозницы как раз на тему партизан в Беларуси. Рекомендую.

10. Capitoshechka

Нажаль, фільми і реальні події - речі не завжди сумісні. Якщо навіть по вигаданому сценарію не давали фільм ставити (фільм "Офіцери" тому живий приклад), то що казати про реальні події. Те, що було насправді, ніколи б не дозволили поставити (тим більше в часи сересеру)

11. DRONe

DRONe Мастер

1)Лозница никак не относится к СССРу и до игрового кино добился успехов в документалистике.
    2)"Иди и Смотри" сняли при СССР. Неужели это тоже бездарная самейская пропаганда?

12. Capitoshechka

До речі, дякую що нагадали. Бо я його толком ні разу не бачив - лише уривками. Тре глянути по нормальному.
    Я не кажу що все бездарно. Але просто є такі речі, які вирізалися або взагалі не знімалися у багатьох фільмах. В т.ч. і в документальних

13. DRONe

DRONe Мастер

В цьому я з вами погоджуюся, але ж навіщо одразу писати "Не смотрел но осуждаю"?

14. CVU

CVU Без підпису

Фільми "Офіцери" - унікальна, висококласна і високопатріотична річ! Ось таких подібних шедеврів (а не мішури всякої) нам для підняття духу й не вистачає. Це взагалі, як на мене, шедевр і зразок для наших (якщо вони тут ще є) кінематографістів.
    Один подібний фільм зробить у 100 разів більше для підняття патріотичного духу, ніж всі разом Попозиційні партії, починаючи із 1991 року!

15. Capitoshechka

а Ви вкурсі, що по сценарію сюжет був дещо іншим? Там багато чого викинули і не дали зняти. Зокрема, по сценарію, герої фільма встигли "відкинутись". Плюс ще по сценарію повинні були показати радянсько-фінську війну... Багато чого. Але знімати так, як було написано - не дозволили. Сценарій почикали

16. CVU

CVU Без підпису

Читав. Та й щось по ящику про це говорилося.

17. BobAC

BobAC Профессионал

Есть ли в Конотопе "лже-партизаны"? И кто они?

18. vai

vai Велосипедист

Есть конечно. По ночам дороги руйнують

19. Capitoshechka

Васильєв в інтерв’ю все це розповідав.
    То хробаки

20. BobAC

BobAC Профессионал

Доктор, скоро ещё один памятник прибавится. Чисто, что бы разнообразить поле деятельности для Вашей неизменной критики.

Поделиться этой страницей