Смотрите, кто пришёл. Новые лица в украинской политике.

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Маленькая лошадка, 14 сен 2014.

1. DRONe

DRONe Мастер

Або хтось дуже хоче перетворити країну в колонію... Тут декому дуже не подобається, що я нагадав як Порошенко був одним з засновників ПР. Але ж це була не перша його партія. До цього він був членом політради Медведчуківської СДПУ(О). Так-так і у минулого президента були "ашібкі молодостї".

Последнее редактирование: 14 окт 2014
  2. CVU

CVU Без підпису

То він шукав себе. Шукав - шукав, і знайшов ... Та хіба у ньому проблема? Інші що, кращі? У нас вся нація, на жаль і поки що, "розпорошена" ... :-(

3. DRONe

DRONe Мастер

Так є кращі. Що ж до нації, то питання не в ній. Питання в тому, що при владі зараз не інтелектуальна еліта, а куми, брати свати. Відбір іде не за проф. якостями, а за особистою відданістю.

4. CVU

CVU Без підпису

Я вже навіть у "мєлкоскоп Лєвші" дивився - де Ви оту "інтелектуальну еліту" побачили? Може я не з тієї сторони дивився? Назвіть хоч одного із їх "компанії".
    Повернувся після прочитаного тільки що послання. Але спочатку про "еліту". Мо' Ви мали на увазі оті рожі із ПС, братства всякого тощо?
    Не буду розголошувати особу, але подаю без скорочень лист мого друга, що повернувся із АТО. Ось його враження - любуйтеся:

Я вот пишу и думаю: Будет мне что то за это? Или нет и я еще могу сказать свое "фи"?
    Как минимум понятно, что чувствую себя человеком никчемным и права не имеющим. А как же человеческое достоинство, равенство и прочие простые казалось бы вещи в нашем современном мире.
    Все же скажу чем живу последние дни. Это моя страница и мой взгляд. Думаю, он не отличается от взгляда других адекватных людей.
    Тащились от передовой до Десны 9 дней, спали в холодных дырявых боксах, бараках, в Артемовске некоторые успели поспать на привокзальной площади.
    В итоге ехали в старых, поломанных вагонах на тюфяках. Ну и Бог бы с ним, видали и похуже и похолоднее. Но неужели уже вот тут вне зоны АТО было жалко предложить постельное белье. Ладно тепло сухо - уже лучше.
    Хотел сказать о другом. Пьянки, драки, стрельбы (Слава Богу оружие уже сдали), предложение кинуть гранату и все прочее просто достали за эти дни.
    Синие, побитые ебала (извините за выражение) мрыгающие, лезущие на рожон - это какой то треш. У меня собралось не один десяток историй не уступающий по своим переживаниям историям с войны.
    Одно чувство - отвращение к тем людям которые это все продолжают и людям которые смотрят на это все сквозь пальцы.
    Тех светлых чувств о том что я делал что то полезное для Украины не осталось.
    У меня отвращение к армии - тупому организму, командованию, которое отсиживало свои жопы в тылах а теперь старается загнать под плинтус, со словами "тут начальство приедет, вы ж не умничайте". Это как? Не рассказывайте про эти печальные штуки?
    Мне правда, сейчас, гаже, хуже и не понятнее чем там на передовой.
    Я могу сказать есть много прекрасных людей которые меня окружают, но принять происходящее не в силах.
    Слава Україні? Какой? И в лице кого?
    Вспоминается Л.Подеревянский со своей концепцией: Отъебитесь от нас.
    Вот это и правда ближе, если не заткнуть свое представление о достоинстве себе в задницу.
    Ладно. Слава Украине!
    До скорых и не долгих встреч.

Последнее редактирование: 14 окт 2014
    Катунька нравится это.
  5. DRONe

DRONe Мастер

Хто така українська інтелектуальна еліта? То є Андрухович, Вакарчук, той же Подерев"янський, це з мистецтва оскільки там відомі люди. Також це люди, які зробили БТР-4, що не поступається іноземним аналогам. Люди, які створили всесвітньо відому GSС. Які роблять кучу відомих стартапів. Люди, які створили канал Земля Роду нашого - YouTube з агітацією, що значно краща за викиди гебешної машини з купою ресурсів. Та навіть в нашому місті є люди, які в 90-і змогли зберегти Авіакон, та й не тільки зберегти, а розвинути, пройти міжнародну сертифікацію та стати занозою російській оборонці. Це Воронін, який зробив свою фамілію - всесвітнім брендом. Це ті дизайнери, в чийому платті вийшла перша леді Америки. Це Брезденюк, фіналіст Україна має талант, який загинув на Майдані. Це І. Костенко, що став найкращим вікіпедистом року і також загинув на Майдані.

SERB и Маленькая лошадка нравится это.
  6. CVU

CVU Без підпису

А при чому тут влада і ті персоналії, яких Ви назвали, і проти яких у мене немає жодних заперечень (хіба що Леся я інтелектуалом не вважаю)? Оце і є однією із проблем України, вибору виборців! Кожен повинен займатися своєю справою на СВОЄМУ МІСЦІ!!! Робить БТРи, модернізує гелікоптери, пише вірші - прекрасно! Нехай це і роблять! У владі повинні бути ті, хто знає, що з нею робити. Хто знає, що таке закони і як їх писати. Може вже досить універсальних "слюсарів - гінекологів"?
    Української інтелектуальної еліти немає, бо для її виникнення і існування у нас немає умов!!! Еліта - це сукупність, а не окремі персони. У нас такої сукупності немає. У нас є лише збіговиська або у вигляді рад, або у вигляді партій. які вважають себе единообраною Богом елітою.

7. DRONe

DRONe Мастер

Еліта - це певна якісна характеристика індивідуумів. Вона не позначає належність до певної соцівльної групи. Мабуть в українській мові найближче слово - порода. Глянеш на коня, собаку чи людину і розумієш - оце порода, а оце - ні. Але ж при цьому вони не об"єднані в певну соціальну групу. Та навіть більше - вони мають належати до різних соціальних груп інтереси яких вони виражають, але при цьому вони мають не забувати про інтереси всієї держави. Вміти знаходити такі компроміси інтересів всіх верств населення, які задовольнять і саме населення, і будуть якнайбільше сприяти розвитку державаи. Саме через це політика і є мистецтвом компромісів. У нас же все зводиться до того, що певні групки людей спочатку ставлять ціллю набити якмога більше голосів на виборах, а потім ламають суспільство через коліно зважаючи лише на інтереси своєї маленької групки. І це їм досить добре вдається, оскільки велика частина суспільства була вирощена в совку, де вона на собі не змогла відчути всі принципи демократії, а старого пса не навчиш новим трюкам. В той же час чим молодше населення, тим краще воно "нутром чує" ці принципи, і тим більше протистоїть старій системі, що породжує конфлікти.
    Як там у одного відомого співака:
    Эй жители неба,кто на дне еще не был
    Не пройдя преисподни вам не выстроить рай
    Эй жители дна,гром смеется над вами
    Чтоб быть с ним на равных
    Есть один путь - наверх
    Есть один путь - наверх

Що ж до "написання законів" то технічно їх пишуть юристи, але закони є лише інструментом втілення в життя певних ідей. Вміло формулювати речення, для якнайточнішого вираження ідей - це не професія, а якість присутня саме інтелектуалам.

8. CVU

CVU Без підпису

Вам би в парламент ... Дивися, до кінця каденції із ким небудь і дійшли б думки, що таке еліта, і що її у нас просто немає, і що для її виникнення просто немає в Україні умов. Пуста розмова. Натисніть праву кнопку мишки і спитайте у джерел, що таке "еліта", і що таке "інтелектуал", інші якісні показники розвитку особистості. Я, он, сьогодні у репортажі глянув на тупу пику того, що за хороші бабульки розтягує суспільство у різні боки ... А воно ж себе вважає і інтелектуалом. І таким собі уособленням національної еліти. І завтра його партія, дивися, оскаржить рішення Нобелівського комітету, що не тому премію дали ...
    Перепрошую, але у мене, мабуть, не такий високий "індекс розвитку", чи дебільності, щоб продовжувати розмову на цю тему.

9. DRONe

DRONe Мастер

Ні, я вас таки не розумію. У нас розмова про інтелектуальну еліту почалась з того, що я вказав на її відсутність у владі, а тепер ви пропонуєте мені піти у владу щоб дізнатися, що інтелектуальної еліти в нас її немає. Навіщо шукати вогонь в океані?
    Що ж до інтелектуалів, то мені запам"ятались слова мого вчителя історії:"Що таке інтєлігенція? Це люди, які вивчили певні правила щоб мімікрувати під інтелектуалів".

10. CVU

CVU Без підпису

Думаю, може я вже зовсім ... Переглянув, хто ж із чого почав розмову - таки да: Вам у парлямент пряма дорога. Там таких - хоч греблю гати ... А вчитель історії Ваш, цікаво, себе до якої категорії відносив? Я то здогадуюся, тож мені відповідати не треба. Це я як тренінг для Ваших мізків.

11. DRONe

DRONe Мастер

Звідки мені знати? Я телекінезом не володію. Я ж думаю, що він проходив в курсі філософії поняття об"єктивної і суб"єктивної реальності, і знає чого варта остання.

12. DRONe

DRONe Мастер

Аналітика подій України: політична, економічна, соціальна – zik.ua

Вот вам и Садовый как он есть.

13. zurbagan

zurbagan Мастер

Все в де..ме, один талян весь в белом и на белом коне едет в раду :)

14. DRONe

DRONe Мастер

В каком-таком бэлом?

Да и вообще, он же лично виноват в развале армии и спонсируется Левочкиным с Фирташем, вы шо телевизор не смотрите?

15. DRONe

DRONe Мастер

ГП жжет

Предлагают коалицию с БПП при условии премьера Гриценко. Мало нам президента, отвечающего за силовой блок, который не может/хочет применять все доступные ему средства для восстановления тер. целостности Украины, так давайте еще назначим премьера, который не является кабинетным работником, способным эффективно санировать систему "телефонным правом". Разве что это заявление является чистой воды троллингом.

16. DRONe

DRONe Мастер

Немного об источниках финансирования части известных партий

17. Маленькая лошадка

Маленькая лошадка Профессионал

Політика не брудна, так кажуть, щоб порядні туди не йшли – заступник Сумської ОДА
    Поки в усіх на вустах «люстрація», на Сумщині вже з’явились по-справжньому нові обличчя. На посаду заступника голови облдержадміністрації наважився молодий науковець, фізик, Андрій Крамченков. Каже, що сприйняв нову посаду, як виклик. Хоче показати, чим насправді має займатися чиновник.

18. Шпак

Шпак Новичок

Ну что, нормальный парень. Уверен, толку от него не будет никакого. Правда, если будет сидеть у себя в кабинете и играть в "косынку", то и вреда особого не будет, поэтому пускай работает.

19. Маленькая лошадка

Маленькая лошадка Профессионал

Тада выберем мером моего кота. Пользы-никакой, вред невелик, спит весь день, счас толстый стал на зиму, ленивый...:)

20. zurbagan

zurbagan Мастер

Какой у него опыт управленческой работы? Как говорили большевики - кухарка может управлять государством.

Поделиться этой страницей