Смотрите, кто пришёл. Новые лица в украинской политике.

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Маленькая лошадка, 14 сен 2014.

 1. Шпак

  Шпак Новичок

  Полностью с тобой согласен :), а если серьезно, то zurbagan уже все сказал
   
 2. Dmm

  Dmm ---

  Кота неможна. Його потім люструвати буде неможливо. Залізе в сміттєвий бак сам.
   
 3. Волшебница

  Волшебница Чучелко

  а, може, він вже люстрований :)
   
 4. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Нє, натурал... Старий став, лінивий, но після Різдва всьодно по бабам піде. Даже на трьох ногах ходив. І морду йому обдирають, і зубів вже нема, а всьо туда ж. Котята класні получаюцця.:fm:
   
 5. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

 6. DRONe

  DRONe Мастер

  Большинство т.н. новых лиц проголосовало за создание Кабмина в котором высокую должность занимает человек против которого возбуждав ось дело по факту попытки кражи гос собственности Миссия будет выполнена, - Яценюк озвучил цели и - ВР, Лещенко, Батькивщина, Народный фронт, Самопомич, Блок Петра Порошенко, Новая Рада (02.12.14 18:51) « Политика Украины « Новости | Цензор.НЕТ
  Также проголосовали за создание в кабмине министерства правды.
  Лица новые - методы старые. И не говорите шо вас никто не предупреждал.
   
 7. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  https://www.facebook.com/IegorSoboliev/posts/10202278203556143?fref=nf
  Єгор Соболєв:
  Два вечора підряд провели з Семен Семенченко у Адміністрації Президента.
  Переконували команду Петра Порошенка, що країні потрібні нові люди, які здатні очолити оборону та боротьбу з корупцією....
  Не одну годину намагалися донести на Банковій, що країні НЕГАЙНО потрібні генпрокурор та начальник Генштабу, які забезпечать результат. Тим більше в армії проявилася ціла когорта справжніх бойових командирів. А прокурорів можна привезти з держав, де вони нищать корупцію.
  Сьогодні почули відповідь, що Президент готує кардинальні кадрові зміни на обох фронтах.
   
 8. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  https://www.facebook.com/alex.mochanov/posts/1556171587967287
  Алексей Мочанов:
  Есть ощущение, что те персонажи Майдана, которых волна народного гнева по отношению к лапочке-Януковичу вынесла на самый верх, вообще леветировали и потерялись в трёх соснах между Банковой, Мариинкой и Грушевского. Что не помнят истории раздрая 2005 года и его последствий.
  Что считают людей и народ глупыми и недалёкими.
  А народ у нас просто терпеливый. И чуть с ленцой.
  Но любому терпению приходит предел.
  И у власти с коррупционерами будет возможность в этом убедиться.
  В самое ближайшее время. Когда весенний призыв вернётся с войны.
   
 9. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  https://www.facebook.com/valerii.pekar/posts/10202686332274132?fref=nf
  Валерій Пекар:
  Ми вступили у дуже важкий період, суть якого ось така.
  Росія наближається до кінця, й Україна наближається до кінця.
  Росія намагається дотиснути Україну раніше, ніж Захід дотисне Росію.
  Захід намагається дотиснути Росію раніше, ніж Росія дотисне Україну.
  Мова і про війну, і про економіку водночас.
  І тому у нас одне завдання: вистояти і протриматися. Ми маємо встояти аж до того моменту, коли Росія почне провалюватися всередину себе. Іншого кінця у цієї війни не буде.
  Тому хочеться спробувати назвати речі, які потрібні й очільникам України, і кожному з нас.
  1. Перестати боятися великої війни. Саме відсутність страху і є єдиною силою, яка може відвернути війну. Страх притягує її. Відсутність страху дає можливість думати і планувати, особисто і колективно, не роблячи помилок і не "купуючись" на ходи агресора. Мир неможливий, аж поки Росія не провалиться у свою власну яму. І ще одне. Перестати боятися дефолту. Скоріше за все, його не буде, так само як і великої війни. Так само страх притягує його. Але після дефолту життя продовжується, причому, на відміну від війни -- продовжується для всіх.
  2. Перейти на режим війни. Для того не треба юридично її оголошувати. Треба поставити війну у фокус уваги кожного дня свого життя, кожному з нас і державі в цілому. Пам'ятати про неї і міряти по ній кожен вчинок, кожен день. Я не закликаю всіх підряд до військкоматів: як колишній армійський сержант, я знаю ціну новобранцям, і вона нуль, а часом мінус. Поки що йде війна невеликих армій, для якої вистачить тих, хто пройшов спеціальну підготовку. Але кожному треба готуватися до війни, і психологічно, і фізично, бо лише тоді її не буде. І допомагати щодня: гроші, речі, кров, час. А до ворогів -- терористів, корупціонерів, проросійських політиків -- ставитися за законами воєнного часу.
  3. Спільними зусиллями перемогти Гідру -- зламати стару державну машину постколоніальної, пострадянської адміністрації, яка не може не працювати на ворога, хоче вона того чи не хоче, бо така її природа. Мова про міністерства, про інші центральні органи, про місцеві органи влади, про суди, про незаконні практики у парламенті тощо. Кожен може взяти участь у цьому: сотні людей підуть на державну службу, тисячі допомагатимуть реформам як волонтери, десяткі і сотні тисяч тиснутимуть на депутатів і міністрів, мерів і суддів. Це і буде Третій Майдан, і для цього не потрібно ставити намети і видовбувати бруківку. Без перемоги Майдану над Гідрою наша перемога у російсько-українській війні неможлива (читайте статтю "7 рівнів війни", посилання у першому коментарі).
  4. Працювати. Якщо ми не запустимо маховик економічного відновлення, нам кінець. Перестати очікувати від держави допомоги, пільг чи пенсій. Жодного економічного популізму. Ціни будуть вищими, а зарплати меншими. Кожному з нас доведеться з цим змиритися: така ціна війни, двох війн водночас: Росія проти України, Народ проти Гідри. Про своїх старих нам доведеться піклуватися самим: пенсій не буде, це доконаний економічний факт.
  5. Пояснювати, пояснювати, пояснювати. Кожен з нас має робити те, чого не роблять очільники держави: пояснювати іншим, що було і що буде. Говорити жорстку правду. Запобігати паніці, збільшувати рівень розуміння, набиратися стійкості. Завдання для кожного: поділитися розумінням і стійкістю з однією людиною щодня. Тоді за 10 днів нас буде вдесятеро більше. Хрін такий народ переможеш.
  Такі п'ять простих заповідей війни, для кожного -- від Порошенка до тебе особисто, мій друже.
  Перестати боятися.
  Налаштуватися на війну.
  Перемогти внутрішнього ворога.
  Працювати і покладатися на себе.
  Пояснювати і триматися один одного.
   
 10. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  [​IMG]
  Знаете кто это? Таня Рычкова-бывший волонтёр, теперь занимается обеспечением армии в министерстве обороны, Бирюков--бывший волонтёр, теперь советник Президента. Между ними не знаю кто.
   
 11. DRONe

  DRONe Мастер

  Сколько там Бирюков уже советник? 5 мес или больше? Несмотря на $7 млн в день, или сколько там, идущих на обеспечение армии, у нас в городе продолжают собирать теплые вещи, обувь, еду и т.д., причем даже ваши самопомочники. Люди продолжают вязать маскировочные сетки и свитера. Где ж результаты работы бирюкова, где? Правильно они в фб, в котором он пишет на темы как правило не связанные с поставками, зато "актуальные в данный полит. момент". Поднялся, наприер, скандал с показухой для водинтура и он сразу же пишет шо показухой - это нормально в воюющей армии, и ему "верят", он же ж "волонтер".
   
 12. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

 13. morkowkin

  morkowkin Новичок

  Порошенко купил участок.

   
 14. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Народ, кто попродвинутей, скажите мне, откуда пишет этот Морковкин? Продуктивный, как кролик, однонаправленный, как алгебраический вектор, во всех битвах стратег и большой аналитег, и жёлтый, как бульварная пресса.
   
  Амадея, CVU и zurbagan нравится это.
 15. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Откуда дровишки? Опять типо украинские вбросы?
   
 16. CVU

  CVU Без підпису

  Ігноруйте його просто. Що ви тратите на нього час. Таких заробітчан тут не лише один він. І буде ще більше.
   
 17. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  --------------------------------------------------
  Для российского солдата - большая честь умереть за особый статус нескольких районов Донецкой и Луганской областей в составе Украины.
  --------------------------------------------------
  Ну везде уже, во всех ветках этот Морковкин напукал.
   
 18. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Интересно, а зачем ему это надо?

  Ему уже и намекали, и прямым текстом говорили, а он как такакан-поносный, все гадит и гадит...

  ИМХО, тут может быть только два варианта: либо врожденный дебилизм, либо бубновый интерес (мабуть не бесплатный) в пользу России.
   
  Последнее редактирование: 14 фев 2015
 19. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Трудяга Морковкин. 30 сребренников за пост-нормальная цена.
   
 20. Юр4ик

  Юр4ик Профессионал

  Это по ходу, тоже тело, что и "марио" "плащ какой то" ...и еще под всякими никами появлялось. ....так что думаю просто от нечего делать, пишет чего не попадя.
   

Поделиться этой страницей