Соцвыплаты

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Натка, 27 мар 2014.

1. Натка

Натка Профессионал

Єдиний розмір допомоги при народженні дитини заощадить державі 3,5 млрд грн

Встановлення єдиного розміру допомоги при народженні дитини у розмірі 41 тис. 280 грн та скасування допомоги по догляду за дитиною до 3 років дасть змогу заощадити 3,5 млрд грн бюджетних коштів.

Про це йдеться у відповідному проекті закону «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», зареєстрованому у Верховній Раді під номером № 4576.

«Встановлення єдиного розміру допомоги при народженні дитини та скасування допомоги по догляду за дитиною до 3 років дозволить зекономити близько 3,5 млрд гривень, які будуть спрямовані на соціальний захист найбільш уразливих категорій громадян», - йдеться у пояснювальній записці.

Як повідомляв Укрінформ, уряд України пропонує надавати 41,2 тис. гривень допомоги при народженні дитини незалежно від черговості народження. При цьому виплата допомоги здійснюватиметься одноразово в сумі 10 320 гривень, решта виплачуватиметься протягом наступних троьх років - по 860 гривень на місяць.

2. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

Последнее редактирование: 27 мар 2014
  3. Золушка

Золушка Мама

Добились "покращення"

трино нравится это.
  4. zurbagan

zurbagan Мастер

страна - банкрот, на чем-то надо экономить ...

5. Аленчик

Аленчик "Олёнко форума"

рожайте, народ, а за какие шиши ставить на ноги .... ??? сволота(
    решили на детях экономить, ну-ну...

6. VKisil9

VKisil9 Новичок

Суки, пускай себе уберут все льготы и зарплату сделают минимальную так больше будет толку.Меньше будут за портфели драться и с жиру казится.Они хотят опять майдан, как людям жить?Их допомога в 130 грн смешная, так они и ту хотят забрать, уже не знают как бедный народ придавить, живучие гады однако. Ну ничего это только начало антикризовых законов.

трино и sirko нравится это.
  7. sirko

sirko Активный участник

а звідки гроші брать?кожна нормальна людина з пустим гаманцем зменшує свої витрати максимально або бере позику,яку треба віддавати ,в основному з відсотками.а якщо зараз напозичатись кредитів і пустити їх не на відновлення економіки а на підвищення соц.виплат то краще їх взагалі не брать - віддавать окрім землі і людей вже нічого.а ми ще попередні борги не виплатили.

8. VKisil9

VKisil9 Новичок

в первую очередь нужно начинать с себя- как гласит пословица : "Рыба воняет с головы".

sirko нравится это.
  9. VKisil9

VKisil9 Новичок

Пускай возвратят в государство всё наворованное за эти годы, так там хватит и с долгами рассчитаться и не только.Они набрали не меньше януковича

sirko нравится это.
  10. sirko

sirko Активный участник

а ви самі не пробували ставить на ноги?постійно вам хтось винен - у кожного дома тєлікі,компи,плеєри,,планшети,айфони,кінотеатри,фотоапарати на шашликі, куча косметики і шмоток і інша дорога фігня яка нафіг не треба,зато дитину піднять нема за шо.
    пс.нема шишей не роздвигайте ноги.

Мама_Паши и Life 's a Bitch нравится это.
  11. Натка

Натка Профессионал

я тоже так думаю,но почему-то ничего не возвращается(...

12. Натка

Натка Профессионал

ещё не проголосовали,надеемся на лучшее))

13. Янина

Янина Профессионал

Так нельзя говорить, это как минимум не этично, и обидно. Ты же не знаешь что было когда забеременела девушка и что случилось потом. У нас не особо беременых на роботах жалуют. Я до 5 месяца говорила что я просто жирная.

Последнее редактирование: 27 мар 2014
  14. Золушка

Золушка Мама

какой вы глупый просто ужас

15. aleks41

aleks41 Профессионал

Золушка советую не обращать внимания на реплики этого неадеквата.Он здесь еще и не такие перлы выдает,может на майдане был да контузило там,всяко бывает.

Янина и Золушка нравится это.
  16. sirko

sirko Активный участник

я аж ніяк не підтримую скасування допомоги на дітей.просте питання - Ви з чого пишете на форум і скільки платите за інтернет?
    пс.в країні де люди беруть кредити щоб купити найкрутіший телефон чи комп і просирають кучу грошей тупо в нікуда не треба вимагати від держави якоїсь допомоги.

Garvarg и Мама_Паши нравится это.
  17. Катунька

Катунька Мастер

?????????????
    Это у тебя такое оправдание твоим кумирам в ВР?

18. Натка

Натка Профессионал

так не раздвигай,умник

19. sirko

sirko Активный участник

1.у мене там нема кумирів
    2.я їх не виправдовую,читай вище - я проти скасування допомоги на дітей.
    3.перед тим як заводить дитину,думать про засоби для її утримання і виховання треба?

Мама_Паши нравится это.
  20. sirko

sirko Активный участник

так не роздвигаю,а заодно і не нию.відкиньте свої емоції і скажіть де я не правий?

Поделиться этой страницей