Спалення листя на власному подвір’ї битиме по кишені

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Vladimir, 7 фев 2012.

1. Vladimir

Vladimir Мастер

Спалення листя на власному подвір’ї битиме по кишені

Якщо вищезазначені дії, спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, то караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Верховна Рада оприлюднила проект закону № 8502 від 13.05.2011 за ініціативою члена депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» Сергія Міщенко «Про внесення змін до деяких законів України щодо відповідальності за забруднення повітря продуктами горіння».
    Законопроект оприлюднений на сайті Верховної Ради.
    Зокрема, законопроектом передбачається, що випалювання рослинності або її залишків, опалого листя та іншого сміття внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля, караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( на сьогодні це 1 700 -3 400 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років.
    Якщо вищезазначені дії, спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, то караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
    Крім того, випалювання опалого листя та іншого сміття на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, а також інших землях державної або комунальної власності, або на земельних ділянках приватної власності в межах населених пунктів, без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків, опалого листя та іншого сміття, заходів щодо своєчасного їх гасіння тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні це 340 – 680 грн) і на посадових осіб - від ста до ста сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від1 700 до 2 380 грн)
    Також ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від сорока до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 680 до 1 360 грн) і на посадових осіб - від ста сорока до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 2 380 до 3 400 грн).
    При умові, якщо ті самі дії, вчинені особою, яка протягом року піддавалась адміністративному стягненню за одне з правопорушень, передбачених частиною першою або другою цієї статті, тягнуть за собою громадські роботи на строк від п’ятдесяти до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Ольга Туча

2. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

Проснулись)

3. Vladimir

Vladimir Мастер

4. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

Как при Огрохине палили так и при Дзеде... Нечего сказки гонять

5. GOR

GOR Профессионал

Неужели Огрохин такой сильный организатор что на сознание мас действует)))

6. CVU

CVU Без підпису

Тут питання не в Огрохіні чи Дзеді. Питання у цивілізованості наших громадян "чілавєкоподобних сущєств". А такі суб'єкти слова не розуміють. На них діють не методи переконання, а дресування.
    Палять же не лише листя. Палять все, що горить. І не в буржуйках, чи якихось котлах уніфікованих тощо. А у дворах, на городах. А коли я тягаю зілля з городу серед палаючих у сусідів вогнищ у компостні купи, на мене дивляться як на ідіота. Пробував таким істотам просто порадити. Каке там ...
    І городяни - балконні десантники, що мають ділянки, дачі тощо роблять те ж саме. Навіть гірше. Бо це у переважній більшості паразити, яким усьо до-лампочки. А тоді ідуть у "Фіалку" і купують там добриво із того ж палого листя - бо це НАЙКРАЩЕ ДОБРИВО!!!
    Тут переконання не спрацює. Тут треба підняти штрафи разів у 10. Щоб і діти за батьків борги виплачували. Тоді хоч діти зрозуміють, що так ніззя!

Последнее редактирование: 8 фев 2012
    MerzaFka и Tauron нравится это.
  7. Tauron

Tauron мото-ремонт

Ну подождем весну и посмотрим как это будет реализовываться.

8. GOR

GOR Профессионал

Для поднятия сознательности надо АДОЛЬФА тотбы проехал по улице сжег бы пару челоаек на том костру, тады и внуки помнили что так ненадо делать, В германии по сей день помнят ростреленые семьи в которых были окна грязные.

9. zurbagan

zurbagan Мастер

трудно с этим не согласиться

10. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Палили и при Огрохине, и при Дзеде. И если бы при Огрохине штрафовали, то не палили бы так. Уж сколько лет на Желмасе живу - все время горит в одних и теж же местах. Кто палил, тот и продолжает. Вывод: значит не штрафовали. И сами ЖЕКОВЦЫ, кстати, палят регулярно.

11. Capitoshechka

что-то с памятью моей стало.... Как в песне. :du:
    а как по мне, дык не впервой

12. GOR

GOR Профессионал

я знаю по украине город типа Конотопа там все строго, дымок только пошел сразу бежит уличком и говорит добрый день)) и никто там не жгет кучи, может там сознательность выше..

13. CVU

CVU Без підпису

А без намЙОків можна? Мо" б туди екскурсійний маршрут прокласти ...
    Щодо Огрохіна-Дзеда ... Я ще Василенку колись говорив, що на активізації роботи адмінкомісії виконкому можна зробити було б дві гарні справи: 1) зробити конотопчан більш цивілізованими і акуратними. 2) Суттєво поповнити бюджет міста. Цей досвід я перейняв ще наприкінці 80-х років у Якутську за часів керування містом Паші Бородіна, з яким я був у добрих стосунках (нинішній секретар СНГ - здається ще й досі). Погоджувалися всі. Але ніхто не осмілився. Щоб виборців не налякати.
    Та лише на одному "дні молоді", чи "... міста", чи ще якомусь там, добре попрацювавши можна б було суттєво поповнити бюджет міста. І попутно (а не окрім - !) привчати перш за все молодь, що так нІЗЗЯ!!!

14. CVU

CVU Без підпису

У Борьки, на скільки я знаю, він був один із організаторів виборчої кампанії. А не завхозом. І це не дивно. Паша один із перших в РФ (РСФСР) підтримав реально Борьку, створив в Якутську партійну організацію ДемРосії (точно не пам'ятаю назву). Я пам'ятаю, як під час ГКЧП на центральній площі Лєніна стояла армійська машина і постійно транслювала була передачі "Свободи". Може хтось ще аналогії приведе? Особливо українські? Ну-у, так ми ж му-удрі ... Ми (я тут тоді не був) мудру витримку проявили ... Як там наш Кравчук вчив: - Розумне теля дві матки ссе ... От і нинішні правителі лише тим і займаються, що шукають, до якої матки ще присмоктатися ...
    Я Пашу не ідеалізую. Може ми розумілися з ним, бо колеги були. Але Паша хороша людина! Пашу Росія у руки США не віддала, а відстояла. На відміну від нас - Лазаренка. Хоча це вже із іншої опери.
    Паша був гарним господарником. Керувати 250-тисячним містом в умовах якутської зими ... Тутешні, он, на одному тижні 2 дні мороз був, на цьому - 3 дні нижче 20-ти зранку лише, і вибачте на слові, обісралися. А якими героями себе виставляють ... От уже ... На будь-чому собі рекламу зроблять ... А нам - аби дешева локшина ...

15. CVU

CVU Без підпису

Паша перш за все ІНЖЕНЕР!!! Зараз таких вдень із свічкою не знайдеш. На Півночі сивуху не п'ють не тільки його рівня. Вам хочеться опуститися до рівня "маньки бедрейкової"? Тоді давайте припинимо цю розмову.
    Перепрошую, але тих, хто так оцінює процес розпаду СССРу (і при цьому має
    освіту вище за ЦПШ) я вважаю ... - утримаюся ...

16. Capitoshechka

Ну як кому нюхається, шановні? Нікого ще не штрафували? Судячи по великих вухах і яйцях - ніхто цим займатися не збирається

17. CVU

CVU Без підпису

Чекають команду "Фас" ...

18. CVU

CVU Без підпису

Ось городні жнива підходять. Буде все палати навколо. Я минулого року на окремій ділянці (є у мене 10 сотих біля Гаврівського цвинтаря) зібрав все і поклав у компостну купу. Ну-у, думаю - добрива буде ... Нема добрива - спалили все до тла "добрі люди".

19. Ксюшка

Ксюшка все хорошо)))) Команда форума

у нас ввечері взагалі повітря вже немає... лише смог, а вночі видно рівненькі стовпчики диму з подвір'їв приватних будинків((((

20. Capitoshechka

Ксюшка, як ти мене розумієш...

Поделиться этой страницей