Специальный репортаж. Назад в СССР

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Семён, 1 сен 2013.

 1. Семён

  Семён Гость

  Специальный репортаж. Назад в СССР

  [​IMG]

  Оригинальное название: Специальный репортаж. Назад в СССР
  Год выхода: 2013
  Жанр: документальный
  Режиссер: Александр Горяинов

  Описание: Специальный репортаж, посвящённый такому явлению, как возникшая в последнее время в российском обществе ностальгия по временам СССР.

  Авторы постараются разобраться, почему именно сейчас тема Советского Союза стала настолько актуальной и популярной. Какие изменения в нашей жизни способствовали этому. Почему многим россиянам, даже тем, кто не жил в то время и не может знать на собственном опыте какой была жизнь в советскую эпоху, она видится в радужных тонах.

  Своими соображениями на эту тему поделятся историки, психологи и просто те, кто хорошо помнит то время. Специалисты расскажут о том, что такое "имперское сознание" и "постимперский синдром", и какое отношение эти понятия имеют к обсуждаемой теме.

  В специальном репортаже речь также пойдёт и о том, что же на самом деле было хорошего в нашем советском прошлом, о чём действительно стоит пожалеть и как это согласуется с призывами вернуться "назад в СССР", которые раздаются время от времени.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  WiCKed, Dima и Nook нравится это.
 2. Nook

  Nook Читатель

  Ждём украинствующих…
   
  Dima нравится это.
 3. GOR

  GOR Профессионал

  Ага шас Остапа понесет)))
   
 4. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Нам солнца не надо - нам партия светит, нам хлеба не надо - работу давай!
   
 5. ВоВаН 89

  ВоВаН 89 Новичок

  .
   
  Доктор эвтаназиолог и Рей нравится это.
 6. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Золоті слова були:


  І оці теж:

   
  Последнее редактирование: 3 сен 2013
 7. Посмотрел фильм. - д е ш е в к а! Лепилово низшего сорта.
  Ничего не имею против самой темы и людей, которые её в фильме озвучили - это их мнение, пожалуйста! Но деградация качества продукции Московского тиливизиря просто вопиющая.
   
 8. Vas

  Vas Новичок

  Юлька - золота ручка

  Тимошеко продиралась до влади, розштовхуючи ліктями конкурентів та надаючи перевагу використанню «протекцій» впливових функціонерів

  Минулого разу ми потурбували себе вирішенням простого дитячого рівняння «360$¬–250$», яке завдала Україні Юлія Володимирівна, підписавши з Росією 2009 року славнозвісну «газову угоду». З’ясували ми і походження боргового «гачка» у 405,5 млн. доларів США, яким Леді підвісили за косу наші східні сусіди.
  Ну а доки Юлія Володимирівна накопичує у своєму гаманці по 110$ з кожної тисячі кубів Російського газу, який купує Україна, дозволимо собі порозмірковувати, чиїм рахунком «тягне себе з темниці» бідолашна та пофантазувати щодо можливих наслідків її прагнення волі. Детальніші факти про перипетії ув’язненої і її оточення задля цікавості можна почитати на ресурсі ЖужаЛикс - Личная переписка Евгении Тимошенко. Дійсно цікаво, кому цікаво.
  Нетиповий шлях, яким Тимошеко продиралась до влади, розштовхуючи ліктями конкурентів та надаючи перевагу (або «віддаючись переважно») використанню «протекцій» впливових функціонерів, вже заслужив уваги чисельних медіа: вітчизняних та закордонних. Рясність описів, схожих на кіношні сценарії, дещо розмивають розуміння характерної риси, яка послідовно спостерігається протягом всієї «кар’єри» нашої героїні: «швиденько хапнути – бистренько відскочити». Та ще й пропіаритись, щоб народну любов закріпити (пригадали серденько на білому?).
  Вже наведені у попередніх частинах факти слугують чудовою ілюстрацією манер нашої Соньки, тобто Юлі. Згадаємо лист-вимогу Міністерства Оборони РФ до Кабінету міністрів України про заборгованість корпорацією ЄЕСУ (приватна кампанія Тимошенко) російському військовому відомству 405,5 млн. доларів США.
  Що ж, бажання МО РФ повернути декілька сотень мільйонів доларів виглядає виправдано. Тільки не для Юлії Володимирівни! До перспективи повертати гроші вона віднеслась прохолодно: «Я би хотіла, щоб ви переглянули законодавство України та Росії та зрозуміли, що 15 років жодного боргу існувати не може». Ось так! нічого не знаю, грошей не маю, віддавати не бажаю!
  Однак, лист-вимога Міністра оборони РФ Сердюкова до Прем’єра України Азарова – це вам не приватне листування, а питання іміджу України на світовій арені! На початку 2013 року генпрокурор України В.Пшонка повідомив про рішення Вищого господарського суду Києва, який залишив у силі попередні рішення Київських Господарського та Апеляційного судів про зобов’язання українського уряду виплатити Міністерству оборони Росії боргу корпорації ЄЕСУ. Ось так: по Юлиним «борговим векселям» розраховуються українські платники податків.
  Приблизно так само наша Юля – тоді ще прем’єр-міністр України – залатала бюджетну дірку по пенсійним виплатам. Як раз «Кіотські угоди» підвернулись: 380 мільйонів євро Юлія Володимирівна «виручила» від продажу квот на викиди парникових газів. Японська дипломатія навряд очікувала такого «фінту вухами» від прем’єра України! Тимошенко черговий раз продемонструвала вміння вирішувати власні проблеми (на цей раз – як неефективного державного чиновника) чужим рахунком. І чхати на еконебезпеку та світові угоди: зате, вибачте за грубість, заткнула рота всім пенсіонерам!
  І несеться українськими теренами цей «мотоцикл без люльки» із червоним серденьком на рамі: гучно рикаючи звинуваченнями всіх і вся та залишаючи стовп красномовних обіцянок! Несеться, оскільки розуміє: зупиниться – впаде!
  І тягне себе за косу наша «газова принцеса» з кам’яної темниці, не шкодуючи а ні сил на традиційні вистави, а ні коштів на «акторські» гонорари (пам’ятаєте, звідки капають грошенята?)!
  І лунають направо-наліво всілякі обіцянки! Направо – традиційні загравання про можливість … вступу у Митний Союз; наліво – про євроінтеграцію та ЄС. «Обіцянки-цяцянки, дурачкам у радість!» Дайте тільки викарабкатись! Тільки руку простягніть! А там…
  Кінець.
  Ось спогади
   

Поделиться этой страницей