"Свобода" vs комунизм

Тема в разделе "Политика", создана пользователем _Azazel_, 24 фев 2013.

1. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

Собственно в идеале пытаемся установить кто больше принес пользы Украине УПА или коммунисты (как минимум выкладываем недоговорки одной и другой стороны)

2. Швондер

Швондер Его Огурейшее Величество

А смысл?
    Вентилятор и дерьмо?

3. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

Как всегда в точку!
    А если серьезно, одна из тем "выросла из штанишек", решено переместить сюда. Правда решено пока только дискутирующими...

4. CVU

CVU Без підпису

Історію переписувати не можна. Це не просто підстави, що почесати язики. Це досвід. А поганий досвіт та результат - теж результат. Так кажуть вчені. Хто знає, як би воно сталося, якби комуністи не налякали своїми замашками та апетитом весь світ. Те ж стосується і УПА. Комуністи спіткнулися об опір. І змушені були переглядати і коректувати свою національну політику. Так, що УПА вплинуло на хід історії у всьому СССРі.

5. Рей

Рей Активный участник

Обіцяв Mix Master Jam писати чим займається Свобода крім руйнування Леніна .

Чернівецька "Студентська Свобода" провела антиалкогольний рейд крамницями міста. ВО "Свобода"

6. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

Эт конечно молодцы, только почему эти акции локальные? У нас я такого не видал. Ну и по любому это лучше чем попытки снести памятник Ленину или дурить людям голову под горсоветом.

7. Рей

Рей Активный участник

Тому що нікому . У Конотопський Свободі дві дівчини і з десяток пенсіонерів .

Последнее редактирование: 3 мар 2013
  8. Рей

Рей Активный участник

Припускаю що це монтаж . Так як Свобода хоче заборонити як комуністичні так і фашистські організації .

9. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Томущо у нас кожен чекає що сусід піде замість нього...
    Якось довелося мені їхати в трамваї, котрий був забитий майже під зав’язку. Їхало душе багато дітей-першокласників і дошкільнят. І біля середніх дверей сиділо ЧМО. Навіть не сиділо, а майже лежало на двох сидіннях. При цьому воно волало на весь вагон і всіх обкладало х...ями. Не підійшов ЖОДЕН і не дав в пику. Незважаючи на те, що в трамваї купа дітей, і багато хто з них їхав з татами. А в мене руки зачесалися відразу. Одна бабця напала на дівчинку-кондукторшу і почала виказувати їй претензії - щоб ця дівчинка взяла на себе сміливість і розібралася з цим виродком. Але дівчинка задала бабці дуже просте питання: "А хто від нього в морду отримає - ви чи я?". І тут в трамваї відразу всі дуже оживилися (в основному пенсіонери). Хтось почава довбати далі цю дівчинку, хтось почав звертатися до чоловіків. Але ні в кого навіть жоден м’яз не затремтів на сраці. Ну і коли ми доїхали до наступної зупинки (до тресту), я просто попросив кондуктора щоб вона потримала мою сумку, дав цьому виродку по шиї і викинув його з вагона і сказав шо так і було. Ляснув від усії душі - так, що на передніх дверях люди поозиралися. Найогидніше те, що в нього ще знайшлися й заступники. Одна бабуся смикнула мене за руку і сказала: "Не чіпайте його...". Правда і в мене знайшлася прихильниця: "Мало. А я б ще дала..." )))

Последнее редактирование: 3 мар 2013
  10. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

А кілька років тому в мене була дуже схожа ситуація з іншим акванавтом. На колієпроводі зайшло п’яне мурло з розбитою мордою. І коли бабуся-кондуктор підійшла до нього з питанням стосовно талончика, то мурло відповіло що воно "афганєц" і що воно має право на безкоштовний проїзд. Звісно що ніяких документів про те, що він афганець у нього не було. На умовляння придбати талончик мурло крутило пластинку "я афганєц". І коли ми доїхали до фокстроту, кондуктор поставили умову: або ти купляєшь талон, або трамвай нікуди не їде. Після кількох хвилин стояння трамваю, мені це все остогидло, я підняв його за шкірки, підвів до дверей, дав підсрачника і він загримів з трамваю з погрозами що він мені це все ще пригадає. Після цього ми поїхали далі. Тепер ця бабуся-кондуктор коли мене бачить у трамваї, завжди вітається і ніколи не бере грошей за проїзд. Приємно - вже не один десяток гривень зекономив )))

P.S.Кажуть що Бог трійцю любить. Мабуть ще колись мені доведеться втретє повторити цю операцію...

11. CVU

CVU Без підпису

Жаль, що ми свій фольклор знаємо лише вибірково, на зразок: моя хата з краю ...

12. Рей

Рей Активный участник

13. walman

walman Новичок

14. Slesh BoB

Slesh BoB Clockwork ;-)

ну это фудхулс, а не свобода...

15. Рей

Рей Активный участник

Я обіцяв Mix Master Jam висвітлювати діяльність українських націоналістів . Нову тему створювати не бачу сенсу .

16. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

17. walman

walman Новичок

скинул бы тогда еще, когда они захватили Киевсовет, типа разные стороны деятельности+ защиту Гостиного двора

Последнее редактирование: 16 мар 2013

Поделиться этой страницей