Тефлонове покриття

Тема в разделе "Мой дом", создана пользователем CVU, 28 фев 2013.

 1. CVU

  CVU Без підпису

  Скільки грошей викачали у нас на рекламі сковорідок тощо із таким покриттям! А воно он що (з трудом знайшов про це інформацію - блокується, мабуть, торгашами): Медицина | Тефлонова посуд може викликати рак ; Медицина | Тефлонове покриття може викликати рак печінки ; Медицина | Тефлон викликає генетичні каліцтва .
   
 2. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  сейчас керамические в моде) хотя есть и любители чугунных....
   
 3. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  старая добрая чугунная сковорода рулит однозначно, а ввообще да тефлон вреден, но при определенных условиях: вот тут можно почитать Можно ли использовать сковороду с поврежденным тефлоновым покрытием? [1] - Конференция iXBT.com, и вот тут вообще про сковороды Выбор сковороды [1] - Конференция iXBT.com там если прочитать всю ветку, где-то есть ссылка на производителей (не китай сковородок) которые делают их качественно, из всех них в Украине есть только TVS и Tefal.
   
 4. CVU

  CVU Без підпису

  Так а де зараз побачиш чавунну сковорідку? Хіба що на базарі у бабусь. А те, що продається - це вже сплави якісь із люмінтієм. А люмінтій - ...
  А кераміка? У дешевих шар такий, що може через тиждень зникне. А у дорогих товщий. Але чи не повідлітає, як емаль. Як на мене, то якісне емальоване покриття - і більше нічого не треба. Або чавун, але ЧАВУН!
   
 5. CVU

  CVU Без підпису

 6. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  покупал 05,2012 вот такую, не жалею пока, используется каждый день, свойств никаких пока не потеряла......вот в доказательство тож тему когда-то создавал ....
   
 7. CVU

  CVU Без підпису

  Ну щоб, аби зроблене все було у комплексі ладом. Ні - приліпили пластмасову ручку ...
   
 8. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  нормальная ручка, не поплавилась, не греется, не отпадала)
   
 9. OSA

  OSA Профессионал

  Тефлон это, вроде, фторопласт обычный. Просто его называют красиво так, чтоб никто недогадался, коммерция, однако...
   
  Последнее редактирование: 28 фев 2013
 10. Dima

  Dima No status Команда форума

  а Сковорода то зовсiм такий украiнскiй фiлоcоф був, а те що з ручкою i у фторопластi - то пательня !
   
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Ну от нехай львів'яни смажать на пательнях (читай: Словник галицького діалекту ), а ми - на сковорідках (полтавський діалект - основа української мови).
   
 12. Dima

  Dima No status Команда форума

  какие у вас,однако, оригинальные проявления сепаратизма ))))) не только к клятым москалям, а и внутри неньки тоже )
   
 13. CVU

  CVU Без підпису

  Це не сепаратизм. Де Ви його побачили? Є держава, є її атрибути, символи, які всі ми ЗОБОВ'ЯЗАНІ поважати і дотримуватися. Те, що сьогодні іде засмічення української мови галичинізмами у тому числі - це ні для кого не секрет. Хоча саме слово, наприклад, "пательня" і красиве. Але: вживання його припустиме не "замість того", а у додаток "до того". У нас у навколишніх селах повно своїх діалектних слів і виразів. І у кожному різні. І всі по своєму красиві. Так що тепер, все це ввести до словника Грінченка? У нас зараз жоден!!! журналіст не скаже із вірним наголосом слово "випадок". І це лише один випадок із сотень. Цих "журналістів" треба відрядити на "ямочний ремонт" доріг. Якщо вони хоч на це будуть здатні.
   
  Tauron нравится это.
 14. Tauron

  Tauron мото-ремонт

  свойства фторопласта совсем непохожи на тефлон.
   
 15. Helena

  Helena Гость

  Сковороду с белой эмалью выбросила через 2 месяца после покупки, продукты пригорали. Не покупайте, деньги зря потратите.
   
 16. Tauron

  Tauron мото-ремонт

  эмалью или керамикой?
   
 17. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  вы б написали какая именно? мож купили в экомаркете за 100грн. одноразовую, вот и результат......вот ещё раз повторю, отличнейшая, ниче не пригорает и т..д...остальное перечитывайте по ссылке, если интересно)
   
 18. CVU

  CVU Без підпису

  Та зараз по ТБ показують всяких кухонь - наша, не-наша, ... - подивіться яким посудом вони користуються. Старі чавунні сковорідки самі кращі. Правда, зараз таких не випускають.
   
 19. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Выпускают, только и цена у них чугунная)
   
 20. Angelina Lima

  Angelina Lima Новичок

  Люблю готовить по старинке. Обычный алюминий!
   

Поделиться этой страницей