Телекомпанія з Конотопа розірвала угоду із «Зеонбудом» та відмовилася від ліцензії

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Vladimir, 18 дек 2014.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  Телекомпанія з Конотопа розірвала угоду із «Зеонбудом» та відмовилася від ліцензії

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензію ТОВ «Мистець-інформаційний РТВ-центр "Вежа"» з міста Конотопа Сумської області на мовлення в цифровому мультиплексі МХ-5 у місті Бахмачі Чернігівської області (місцевий телеканал КТС). Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 11 грудня, задовольнивши заяву компанії про анулювання ліцензії.

  Конотопська телекомпанія сама звернулася із заявою про анулювання ліцензії у зв'язку з розірванням угоди про співпрацю з оператором і провайдером цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд».

  Тепер на вільне місце в мультиплексі МХ-5 у Бахмачі Чернігівської області має бути оголошено конкурс.

  Конотопська телекомпанія «Вежа» (телеканал КТС) належить Тетяні Голобурді (вона ж є директором), Катерині Крикун і Володимиру Садівничому.

  Нагадаємо, проведена восени 2014 року перевірка Нацрадою конотопської телекомпанії «Вежа» зафіксувала відсутність цифрового ефірного мовлення. Причому, за даними Нацради, мовлення не велося вже понад два роки.

  У компанії пояснили, що не здійснюють мовлення через фінансові суперечності із «Зеонбудом». Після початку мовлення «Вежа» виявила, що цифровий сигнал у Конотопі є неякісним. Річ у тім, що мовник перемагав у конкурсі на мовлення в мультиплексі МХ-5 у місті Бахмачі, а телевежа знаходиться в селі Тиниця Бахмацького району. Як пояснили у «Вежі», вони зверталися і до Нацради, і до «Зеонбуду» з проханням надати дозвіл на встановлення власного передавача або розглянути інші варіанти розміщення передавачів «Зеонбуду», але відповідей не отримали. Тому мовлення було припинено. При цьому компанія має борги перед «Зеонбудом», про що її представник повідомила членам Нацради.

  Члени Нацради взяли до відома наявність порушень у діяльності компанії та зобов'язали її протягом місяця вирішити питання з мовленням. Тоді ж голова Нацради Юрій Артеменко закликав компанію судитися із «Зеонбудом». А член Нацради Олег Черниш запропонував мовнику звернутися із заявою про анулювання цифрової ліцензії та переоформлення аналогової ліцензії на цифрову. Зі слів пана Черниша, після відключення аналогового мовлення вивільняться частоти і буде можливість здійснити таке переоформлення.
   
 2. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  И что всё это значит для нашей деревни?
   
 3. [StarForce]

  [StarForce] Alien

  А я то думал, почему канал пустует...
   
 4. "Центровая" ТРК Вежа застолбила себе место в цифре. А дальше, думала, как принято, всё прокатит на шару. Чо непонятно.
   
  Bookinist и zurbagan нравится это.
 5. [StarForce]

  [StarForce] Alien

 6. Янав

  Янав Эх... за Державу обидно.

  :Laie_22:а про шо вони показували
   

Поделиться этой страницей