У Конотопі на місцевому телеканалі 26 жовтня показали інтерв’ю із самовисуванцем

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Mix Master Jam, 26 окт 2014.

1. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

У Конотопі на місцевому телеканалі 26 жовтня показали інтерв’ю із самовисуванцем по округу №160 (центр – місто Шостка) Ігорем Молотком.

У міліцію надійшла заява про агітацію в день виборів. Заявник повідомив, що по телеканалу ТРК «Вежа» показують рекламне інтерв’ю із кандидатом.

Спостерігач ОПОРИ звернувся за коментарем до штабу кандидата, де повідомили, що це провокація з боку телеканалу, оскільки вони не замовляли трансляцію.

Директор каналу Тетяна Голобурда в свою чергу заявила, що трансляція цього матеріалу для неї повна несподіванка.

– Зараз я знаходжуся у Конотопському міському відділі міліції і даю пояснення з цього приводу. Більше того, я заявляю, що це провокація і вторгнення ззовні, бо у програмі такої передачі не було. Схоже на те, що зловмисники не знали, що давати. Інтерв’ю це записане три тижні тому, не стосується виборів і вже застаріле. Агітації в ньому не було. Як тільки ми помітили, трансляція якого матеріалу йде, ми швидко вимкнули і почали розбиратися.

Директор телекомпанії повідомила про ситуацію, що склалася, також Службу безпеки України, голову ОВК № 160.

– Такої брудної передвиборної кампанії я ще не бачила. Це був просто жах. І зараз я боюсь, що заберуть на експертизу ефірний сервер і телекомпанія не зможе працювати.

У будь-якому разі трансляція інтерв’ю кандидата в день виборів є порушенням правил агітації за статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення: «Порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації, агітація в день проведення референдуму».
    Конотопские сплетни

2. leon

leon Мастер

Якшо це провокація ззовні , то вона там не володіє ситуацією , чи як ????

3. "Я не виноватая... он сам пришел"

4. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

Бо випускаючий був мабуть готовий, як за звичай.

5. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

6. Шпак

Шпак Новичок

Помню ситуацию, когда в 2011 году на 8 марта показали концерт, где мер города Огрохин поздравлял женщин с праздником.
    Скорее всего, прав Mix Master Jam - на КСТ такой

7. Vladimir

Vladimir Мастер

да сами пульнули чтобы молотка опустить, а теперь типа "це втручання" (как ??? дома к кабелю видак подкл и вперед :) )

8. Шпак

Шпак Новичок

Честно говоря, не понял - ни про "опустить", ни про видак. КСТ вещает, насколько мне известно, эфирное телевидение. То что идет по кабелям хватает Зурбаган (пускай сам Зурбаган меня поправит, если я не прав) и раздает в кабельной сети - это про видак. Про "опустить" - думаю, что это чистой воды рас...издяйство оператора (или как он там называется), ответственного за выход программ КСТ в эфир. А может и самой Голобурды, если в обязанности операторы не входит отсматривать и корректировать то, что выходит в эфир.

9. Bookinist

Bookinist Профессионал

Инженер эфира это называется...А вообще скорей всего просто из списка роликов не убрали или "промахнулся" мышкой...

Поделиться этой страницей