У Кривому Розі мітингувальники захопили будівлю міськради .

Тема в разделе "Новости", создана пользователем morkowkin, 29 янв 2015.

1. morkowkin

morkowkin Новичок

Люди вимагають навести лад в місті і не допустити "Маріупольський сценарій".

Близько 250 мітингувальників захопили будівлю міської ради в Кривому Розі Дніпропетровської області і вимагають навести лад в місті. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook організатор акції, громадська активістка Ірина Туровська.

Протестувальники прорвалися в будівлю міськради і зайняли сесійну залу. Ще близько 150 осіб стоять на вулиці біля входу до міськради. Мітингувальники вимагають зустрічі з мером міста Юрієм Вілкулом.

"На цей момент громадяни Кривого Рогу зайняли приміщення сесійної зали і не покинуть його, поки в місто не прибуде офіційний представник Президента України. Телеграми з такою вимогою відправлені Президенту і губернатору Дніпропетровської області. Не можна допустити розвитку Маріупольського сценарію, чого очікує "наша" влада! Не дамо злити Кривбас! "- повідомила Туровська.

Последнее редактирование: 29 янв 2015
  2. Шпак

Шпак Новичок

Ну шо можна сказать? 250 Спартаков ворвались в никем не охраняемый сессионный зал Криворожзкого горсовета. Учитывая, что это в своем большинстве малолетки, которые пока (надеюсь) не смогли развиться в более-менее приличных граждан (интеллект застрял на уровне быдлогопоты) и люди старшего возраста, которым уже не светит (к сожалению) никакое развитие, потому как все пропито-про#@^бано, то это их единственный шанс (в этой жизни) посидеть в кресле депутата, постоять за трибуной, залечь за столом президиума. Естественно селфи, куда ж без него - я захватывал горсовет, в кресле председателя сидел (даже пукнул там), потом за трибуной постоял (соплями всю залил от кайфа). Вот такое впечатление от увиденного.
    Только так могу объяснить почему подорвало Кривой Рог и каким боком к ним "мариупольский сценарий". Как по мне, больше шансов попасть под "№уйловские "грады" у Мелитополя, Херсона и Николаева с Одессой. Только там тишина?

3. gurik

gurik Мастер

Они же дети 2

Поделиться этой страницей