Українці відбуватимуть трудову повинність у період мобілізації та воєнного часу

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Умник, 30 сен 2014.

 1. Умник

  Умник Профессионал

  За інформацією прес-служби Міністерства соціальної політики України Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

  За словами Міністра соціальної політики Людмили Денісової, діючий Порядок був затверджений 2011 року. Однак сьогодні документ потребує вдосконалення, з урахуванням сучасних суспільно-політичних викликів та необхідності ліквідації можливих наслідків збройної агресії.

  Зокрема, наголосила Людмила Денісова, відтепер у Порядку визначено термін «трудова повинність», який означає, що громадяни залучатимуться до примусового виконання робіт оборонного характеру, а також до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру у період мобілізації та воєнного часу без обов’язкової згоди.

  Міністр зазначила, що також уточнено категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт, шляхом охоплення тих громадян, які забезпечують себе роботою самостійно.

  Крім того, до переліку суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного часу, додано види, які спрямовані на забезпечення обороноздатності держави (зокрема, ремонтно-відновлювальні роботи, що проводяться на державних кордонах, аеродромах, фортифікаційних спорудах). Також охоплено інші роботи, пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період дії воєнного стану (розбір завалів, доріг тощо, а також виконання робіт, пов’язаних із забезпеченням потреб Збройних Сил та інших військових формувань).

  Довідково:

  До суспільно корисних робіт залучаються працездатні особи, у тому числі особи, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами на період мобілізації та воєнного часу з метою виконання робіт, що мають оборонний характер), а саме:

  - безробітні та інші незайняті особи;

  - працівники функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств, що не залучені до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) та не зараховані до складу позаштатних (невоєнізованих) формувань цивільного захисту, — у порядку переведення таких працівників у кількості, що не призведе до повної зупинки виробництва;

  - особи, зайняті в особистому селянському господарстві;

  - студенти вищих, учні та слухачі професійно-технічних навчальних закладів;

  - особи, які забезпечують себе роботою самостійно.

  З кожною із зазначених категорій осіб укладається строковий трудовий договір.


  За інформацією Урядового порталу
   
 2. Orphan

  Orphan Мастер

  Одобрям. Я сам Великий Бог Анунах, и жена моя Агащаз, и сын мой Хрентебе, и дочь моя Апохрен, и внук мой Обойдесся, и все мои родственники до седьмого колена - бурно одобрям.
  Все как один построимся рядами и колоннами и вперед на "розбір завалів, доріг тощо". Лишь бы техногенных катастроф хватило, да военное положение быстрей бы объявили.
   
 3. Умник

  Умник Профессионал

  Ага, особенно мне нравится фраза "громадяни залучатимуться до примусового виконання робіт оборонного характеру, а також до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру у період мобілізації та воєнного часу без обов’язкової згоди" и присутствие в перечне "особи, які забезпечують себе роботою самостійно". Я ЧП-шник и значить меня могут загнать на работы по трудовоу договору и явно на минималку.... И зачем мне это?
   
 4. Gary

  Gary Профессионал

  А предпринимателей(налогоплательщиков) тоже призывать будут, ну так, что бы они налоги платить перестали?
   
 5. Умник

  Умник Профессионал

  По поводу налогов скрамно умолчали...
   
 6. Gary

  Gary Профессионал

  Вот как интересно с ними поступят? Умолчали, значит что то задумали...
   
 7. WOLF3184

  WOLF3184 Новичок

  Та уже б сразу рабство ввели. че уж мелочиться
   
 8. Gary

  Gary Профессионал

  Они его не отменяли, они его только скрыли.
   

Поделиться этой страницей