Уточнено орган перевірки додержання режиму праці та відпочинку водія

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Умник, 30 июл 2014.

 1. Умник

  Умник Профессионал

  Змінами до наказу Мінтрансу «Про затвердження Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів» від 07.06.2010 № 340 уточнено, що перевірка додержання режиму праці та відпочинку водія здійснюється Укртрансінспекцією. Але обов’язково з дотриманням вимог Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою КМУ від 08.11.2006 № 1567 (далі — Порядок № 1567).
  Зокрема, передбачено, що Укртрансінспекція повинна забезпечити:
  здійснення перевірок дотримання режимів праці та відпочинку водіїв;
  неухильне дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час здійснення заходів державного контролю на автомобільному транспорті;
  здійснення планових, позапланових і рейдових перевірок виключно в межах переліку питань, визначених Порядком № 1567;
  здійснення перевірок щодо наявності встановлених тахографів виключно на транспортних засобах, якими здійснюються міжнародні автомобільні перевезення;
  участь у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою КМУ від 03.12.2008 № 1081.
  Водночас окремих уточнень зазнало і саме Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів. Так, у Положенні тепер чітко прописали, що водій, який керує транспортним засобом, не обладнаним тахографом, повинен вести індивідуальну контрольну книжку водія.
  Нагадаємо, що вимоги зазначеного Положення поширюються виключно на автомобільних перевізників та водіїв, які здійснюють внутрішні перевезення пасажирів чи/та вантажів колісними транспортними засобами.
  Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

  Джерело :Наказ Мінінфраструктури від 01.07.2014 № 290
   

Поделиться этой страницей