Увага! Лохотрон конотопських охоронних фірм!

Тема в разделе "Защита прав потребителей", создана пользователем bash, 26 июн 2012.

 1. bash

  bash bash & terminal

  Всі бачили або читали оголошення в газеті або на зупинці про набір охоронників на вахтову роботу в Києві, Чернигові, Борисполі, тощо...
  Розповім Вам як мене та моїх друзів мотросили:

  Розпочалося все з пошуку роботи в Конотопі. В газеті "Факти" знайшли декілька цікавих робіт. Серед них були роботи охоронниками (оголошення типу "Якась фірма проводить набір охоронників для роботи ...). Ці оголошення до сих пір друкуються в газеті.

  Що нам пропонували на цих роботах:
  - заробітня плата 2500-3000гривень за вахту;
  - офіційне працевлаштування;
  - безкоштовній проїзд на місце роботи;
  - вахта 2/1 вихідну;
  - в кінці кожної вахти заробітня плата, або на початку другої, але 100%!!!
  - форму, тощо...

  Все це цікаво та завзято розповідала молода дівчина, з посмішкою на обличчі. На десяток питань:"Чи дійсно Ви заплатите заробітню плату? Бувало таке, що хтось не отримував або платили менше ніж потрібно?" була відповідь з усмішкою на обличчі "Ми платимо гроші справно, не хвилюйтесь".

  Єдиним, що нас не подобалося - це те що харчі повинні бути свої, столова є, але вона не вигідна.

  Набравши 2 великих сумки харчів, нас та ще чоловік 20-30, автобусом відвезли на пункт призначення.

  Що ми отримали:
  - форму;
  - не зовсім офіційне працевлаштування, адже я, як людина, що працювала на декількох роботах офіційно, то знаю, який необхідній пакет обов'язкових документів. Тому при цьому працевлаштуванні, вже в іншому місті, я зрозумів, що почався лохотрон: в пакет документів, які необхідні для офіційного працевлаштування не входили декілька обов'язкових документів, що робило неможливим офіційним та законним працевлаштуванням.
  - відробивши першу вахту обіцяну заробітню плату ми не отримали, на що була дана відповідь:"Ви тільки першу вахту. Тому, якщо ми Вам гроші віддамо, то Ви можете нас кинути, не приїхати на наступну, а це наші збитки. Як тільки Ви приїдете на другу вахту, ми Вам обов'язкого віддамо в перший же день."
  Що робити, прийшлося їхати на другу вахту. Як тільки приїхали на другу вахту, вони почали кормити завтраками. Так в останній день вже другої вахти ми гроші не отримали. Наівні хлопці, які їм повірили, залишилися на 3 вахту без заробітньої.
  Були таки, які зрозуміли вже в перші дні другої вахти та потікали додому.
  А ми залишилися чекати свої відроблені 24/24 години кошти.
  З цього лохотрону вийшло наступне:
  - гроші отримали не всі робітники та не всю суму;
  - ті хто не хотів скандалити - нічого не отримали;
  - ті хто ходив та погрожував фізічною розправою їхньому директору отримали лише 600-800 гривень за 1 вахту, а повинно бути за дві вахти приблизно 5000 грн.

  Ось Вам незалежна та свободна Україна. Що хочуть - то творять, ні за що не відповідають. Не має на їх управи.
   
  Последнее редактирование: 26 июн 2012
 2. TepMuHaToP

  TepMuHaToP Гость

  эта херня лет пять назад еще была.... тогда они под видом заводов "наша ряба" и еще какого-то работали - те же условия....
   
 3. bash

  bash bash & terminal

  Я жив в залежній та не свободній Україні й такого лохотрону не бачив.
  Зараз ото всі оголошення в Фактах - лохотрон!
  Чому при союзі був контроль, а зараз його не має?
  Чому ніхто не конролює діяльність фірм та підприємств.
  Звідки взялись оті падли?
   
  Uriel нравится это.
 4. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Вот все хорошо, но чем нужно думать чтоб вестись на такое??? За сутки вам с первого дня по 2,5 штуцера давать будут - вы серьезно? Где работать при этом? Сарай охранять... Знакомый охранник у Софии Ротару получает 2,5 тыщ уе за месяц (2,5*8,1=20 счемто тыщ грн), а вам будут 37 счемто тыщ платить? ХАХА
   
 5. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Простой вопрос - почему вы согласились работать без официального оформления?
   
 6. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Это за 2 дня 2,5 т.?
  Как пел Кот Базилио, когда Буратино закапывал свои монеты:
  "Пока живут на свете дураки, обманывать нам стало быть с руки"
   
  Последнее редактирование: 26 июн 2012
 7. TepMuHaToP

  TepMuHaToP Гость

  из слова ВАХТА, я так понял, что две недели/неделя.... но если действительно дело шло о днях.... хм.... эмм.... подпевать начну:)
   
 8. zurbagan

  zurbagan Мастер

  3.7 - 4.5 т.грн в мес. - более реальная цифра, хотя для "охранников" (реально, я так понимаю, в данном случае это ближе к сторожам), тоже несколько завышена, чтобы заманить доверчивого
   
 9. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  я понимаю, что хочется верить людям, но вы сами себе противоречите....если вы всё поняли (тоесть что это лохотрон), тогда получается вы просто захотели рискнуть......и при чём тут наша независимая и т.д Украина? Всё дело в народе, который видя что его обманывают, думает а вдруг не обманут.....Вы же видели что не всё сделано для официального оформления, развернулись значит и ушли б тогда, но нет вы решили поработать.....кто виноват в данной ситуации, государство/всласть или вы? Да что-то неправомерное может и есть в данных деяниях, но люди идут на это сознательно, а другие этим пользуются и им зачастую нечего предъявить со стороны законы......
   
 10. TepMuHaToP

  TepMuHaToP Гость

  ну почему же.... в студенческие годы на время каникул мы с ребятами тож катались в Киев в охранку и получали гдет 150 грн/сутки. при том, что мы без армии и всякого такого работали (ребята после службы и других спец-подготовок получали от 250грн/сутки и выше), нам ЗП не выдавали если мы не привезли пакет документов.... мне так и остались должны гривень 200, т.к. я не привез фотографию и потом уже влом было ехать отвозить:)
  а перед оформлением проходили комиссию: психиатр, нарколог, еще десяток врачей.... и получали сертификат на право работать охранником без применения огнестрельного оружия.... а в такие объявы звонил - сказали, да, брат, приезжай, поработаешь - и сразу ложил трубу ибо реально в крупных фирмах чтоб охранником работать надо не торбу с собой иметь а пакет документов о том что ты всех не перестреляешь....
  и сейчас вполне реально найти такую работу в киеве, было бы желание....
   
 11. TepMuHaToP

  TepMuHaToP Гость

  хотябы тот факт, что искали постоянно и фабрика в броварах а искали в конгожопинске - уже должен настораживать....

  2афтар: в городах побольше есть объявы с текстом ОХРАННИК, ЗП 15000+ и им подобные. с номером телефона на какой-то непомню точно код.... так там вообще агенство инф. и они зарабатывают просто на лохах, которые ведутся на эти цифры.... от 12 до 20 грн минута звонка на эти номера с любого телефона в украине....
   
 12. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Можно предъявить, если есть хоть какие-то документы. Можно просто написать заявление в прокуратуру, что бы проверили "работодателя"
   
 13. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  вот пусть для примера и скажет топикстартер какие у него есть документы по этому поводу........написать то можно, а многие пишут?
   
 14. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Документов, скорее всего, у него нет никаких. Для суда не проканает. А в прокуратуру можно писать заявление, в данном случае "работодатель" виноват, что он облапошил работника и не оформил его официально, а сейчас за это очень сильно дерут все инстанции.
   
 15. bash

  bash bash & terminal

  Що таке вахта – це робота методом 2 недiлi робиш, 1 неделю дома.
  Заробiтня плата виплачується не помісячно, а повахтово. 1 вахта = 1 місяцю, тому що робочий день вахтового методу складає 16 годин. Звідси кількість робочих годин 2 недільноі вахти дорівнює кількості робочих годин робочого місяця за 8 годинним робочим днем.
  Заробітня плата складає 2500-3000 за вахту. Це мала заробітня плата для такоі роботи, тому що це на виізді. Але і тут обдурили. Ніхто нам гори золота не обіцяв, 3000гривень це скромні гроші за такий вид роботи з своіми харчями.
  Зараз оптимально від 4000.
   
 16. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Я с первого поста понял 2суток/сутки выходные - это вахта. А если так, тогда да - немного, еще и кинули...
   
 17. bash

  bash bash & terminal

  Документів ніяких немає, працевлаштування не офіційне, але ми це узнали лише після першоі вахти, хоча в Конотопі обіцяли та клялися що все офіційно.
  Тому я написав, що це лохотрон.
   
 18. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Обращайтесь в прокуратуру, минималку заплатят (1000 грн минус налоги = гривен 800)
   
 19. WiCKed

  WiCKed Рон-ёри сё:ко....

  а не насторожило отсутствие своих сторожей в той местности? думаю везде есть желающие получить пару тыс. за разгадывание кроссвордов. а в прокуратуру щас без толку писать - запрет на проверки, они могут только контролирующие органы дрючить, то есть жаловаться надо в налоговою, ПФУ и трудовому инспектору, пусть проверяют, выявляют, закрепляют и реагируют, а вот если не будут реагировать, вот тогда уж идите к прокурору.
   

Поделиться этой страницей