В АТБ стали часто зустрічатися товари сумнівної якості

Тема в разделе "Защита прав потребителей", создана пользователем CVU, 17 авг 2013.

1. CVU

CVU Без підпису

Панове - клієнти мережі АТБ у Конотопі!
    Ось факти десь за останній місяць мого отоварювання в АТБ (що біля Невського):
    В магазині зникла січка гречана - була десь по 6.25 за кГ. У мене качки - виводок за виводком ... Дивлюся - гречка по 6.90. Ну-у, думаю, це ж знахідка. Купив. Заварив. Качки ледь не плюнули мені у пику. Сьогодні поїхав на ринок "Хмельницький" (на платформі). Там торгує олією, зерном гірчиці і гречкою Наташа із Соснівки (її там всі знають). Купив у неї різної олії і гречки по 9.00 - зовсім інший колінкор! Із звареної (навіть відвареної) гречки каченятам і собі сипнув (під чарочку) на сніданок - це ж зовсім інша справа!
    Якось захотілося якогось делікатесу. Купив (там же) сьомгу солону у вакуумі, відкриваю - воняє. Вчора купив філе хеку - із 1 кГ 200 Г води. А консистенція самого філе якась дивна - желеподібна.
    Може час вже бойкотувати цю "контору по реалізації фуфла"?
    Розкажіть про це своїм родичам, знайомим. Нехай уважніше придивляються, що купують. Я вже не кажу про "супутні товари", які там попутньо "толкаються" - у більшості повна лажа.
    Будуть проблеми - пишіть, спробуємо повоювати. Ну-у, або не пишіть і ... - це вже ваша справа.

overclocker и FIGHTER нравится это.
  2. Life 's a Bitch

Life 's a Bitch Мастер

Просто, гречка гречке рознь. Мало кто задумывается, что гречка бывает первого, второго и третьего (фуражного) класса.
    Соответственно фураж - самый недорогой вариант, согласно ГОСТтандартам, фураж гречки в 1 кг может содержать в себе повышенную влажность, сорную примесь, жуков вредителей и много много разной дряни. А суть то не меняется, ведь основа ГРЕЧКА (но только низкого качества).

Ну а по поводу просроченных продуктов - это возможно.

Последнее редактирование: 17 авг 2013
  3. FIGHTER

FIGHTER Ассасин Мастера Команда форума

Вытрусить бы у них автоматы для закупорки и упаковки продуктов из подсобных помещений...

4. Александр

Александр Модератор Команда форума

та в супермаркетах ничего нельзя покупать такого, ни рыбу, ни мясо, ни всё что запаковано в вакуум, уже давно это стало ясно, может конечно повезти и купишь хорошее и съедобное, но в половине случаев(у меня так) товар желает лучшего.....поэтому лучше брать только в проверенных местах и хороших продавцов (установленных так сказать практическим путём)))....если такого нету, то лучше вообще не брать, пойти купить кусок сала и все)

CVU нравится это.
  5. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

Пид чарочку все сожрут.

6. CVU

CVU Без підпису

Про гречку вже була телепередач: нашу гречку - в Європу, а нам - китайську. А у них (і в АТБ відповідно) сорт один - для скотини. А у Наташі - для людей. Вона просто ГОСТи не знає ...
    Хоча і наші ХВермери вже сіють щось таке, що бджола не сідає - гречаного меду практично немає.

Последнее редактирование: 17 авг 2013
  7. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

99%% промтоваров в АТБ - китай.Мне жаль родителей, которые покупают там детям игрушки и одежду. "Семья" довела страну уже до ручки, что люди не могут даже детям купить качественную вещь.
    Уверен, что и вся продукция продтоваров, что идет под маркой АТБ, так же из поднебесной, не смотря, что пишется Украина. Уже были передачи, где показывали китайских "кооператоров", которые лепили этикетки на консервации, на которых было написано "Сделано в России...", "Сделано в Польши...".
    В АТБ на все продукты из Китая один производитель. Видать это огромный конгломерат, который переплюнет даже Украинское производство.

CVU нравится это.
  8. mario

mario Гость

Уважаемый(ая) mario,

Вы нарушили правила на форуме * Конотопский форум *.

Причиной нарушения стало: Нарушение правил форума

-------
    Нарушение правил форума
    Флуд

Последнее редактирование модератором: 9 сен 2013
  9. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

Насчет конгломератов это да. Раньше я покупал тунца украинского производства, вроде аквамарин. Но могу и ошибаться т.к. уже второй год этого тунца нет в продаже нигде. Я и в киеве искал специально. А весь тунец сейчас идет китайский и таиланд (оба старшное говно). И аквамарин теперь тоже на китайца тупо лепит свою этикетку.

10. CVU

CVU Без підпису

Я там хіба що пляшку води по дорозі купую. Навіть картку їхню викинув. Спеції там завжди непоганий вибір.

11. CVU

CVU Без підпису

Консерви більш-менш були у 1-му магазині колись ... Там і тунець був 2-3 різновиди.

12. Абориген

Абориген Профессионал

Це все було при Огрохіні.. завдячуючи йому все було якисне й дешеве... чи не так?

13. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

О, да!!! Конечно же! При Огрохине даже дерьмо было только 1-го сорта. Помните как оно качественно смердело на жилмасиве?

virus_korol и WiCKed нравится это.
  14. CVU

CVU Без підпису

Ну, тоді вже при Кучмі - було б точніше. Бо у київських супермаркетах така ж клоака. Ще за тих часів була аксіома: нардеп після 3-4 місяців "голосування так як треба" ставав власником супермаркету. Огрохін ... - це все "хвости" ...

15. mario

mario Гость

Уважаемый(ая) mario,

Вы нарушили правила на форуме * Конотопский форум *.

Причиной нарушения стало: Нарушение правил форума

-------
    Нарушение правил форума
    Флуд

Последнее редактирование модератором: 9 сен 2013
  16. CVU

CVU Без підпису

От би казахських інспекторів запустити в АТБ (і не тільки):
    У Казахстані запевняють, що заборонили м'ясо лише однієї птахофабрики України | Українська правда

17. CVU

CVU Без підпису

На Спаса, підштовхнутий повідомленнями про іван-чай, проїхався по околицях Підлипного. Не знайшов. Побачив багато посівів гречки. Зайшов, потер у руках, понюхав і гречку, і її цвіт - як казала моя покійна мама - Ні бздить, ні воняє ... Що оті ХВермери сіють? Щоб їм і руки повсихали!

Поделиться этой страницей