В Конотопе открылись катки

Тема в разделе "Новости", создана пользователем LediK, 20 дек 2012.

1. LediK

LediK Новичок

"У місті відкрились ковзанки" (Газета "Конотопський край" за 21.12.)
    Приємна новина для всіх любителів активного зимового відпочинку. У Конотопі розпочали роботу міські ковзанки.
    Цього року справжня зима – зі снігом та морозом – прийшла без запізнення. Місто та його мешканці з готовністю зустріли холодну пору року. І якщо минулого сезону ковзанки у Конотопі запрацювали лише в кінці січня, то нині, завдяки сприятливим погодним умовам, - на місяць раніше.
    Як повідомив редакції газети завідувач сектору з фізичної культури та спорту відділу міської ради у справах молоді та спорту Сергій Євдоченко, цього року у місті працюватиме 5 ковзанок.........."

Подробнее можно почитать в газете на 1 стр.:Laie_100:

2. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Оце думаю - чи зателефонувати Михайловичу і продовжити речення? Хай всі знають де. Все одно ж газету вашу не куплю!!! ))))

Ксюшка нравится это.
  3. LediK

LediK Новичок

Вам жалко 1 грн.25 коп.? :)

4. Capitoshechka

Ні, не жалко. Вам нагадати "Собаче серце"?
    – Хочу предложить вам взять несколько журналов в пользу детей Германии. По полтиннику штука.
    – Нет, не возьму.
    – Почему же вы отказываетесь?
    – Не хочу.
    – Вы не сочувствуете детям Германии?
    – Сочувствую.
    – Жалеете по полтиннику?
    – Нет.
    – Так почему же?
    – Не хочу.

Angelina и Тигренок нравится это.
  5. Тигренок

Тигренок Мама

ко мне на улице пристает продавец дешевой литературы:
    - возьмите, посмотрите, купите..
    - нет, спасибо
    - (многозначительно, сочувствующе) наверно, читать не любите?

6. Angelina

Angelina я художник, я так вижу

Какая логика!

7. Capitoshechka

Я знайшов гарну відмазку від Ієгових. Коли починають тикати свою літературу, кажу що з радістю міг би взяти, але нажаль не вмію читати...Тому не бачу сенсу.
    Пічалька!!!
    Одна бабця здається повелася на це. І каже: "Як же так вийшло, що читати не навчився?". - А я, кажу - школу прогулював, от і не навчився )))

8. Dima

Dima No status Команда форума

а мне эти коммивояжеры говорят "Если не умеешь читать то все равно купи - подаришь кому нибудь" :(((

9. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Они явно после Capitoshechka.

10. Vladimir

Vladimir Мастер

+1
    тротуары жэки вроде посыпали
    а вот дорожники хрен - дороги как были не посыпаны так и есть

11. Shim

Shim Гость

был на Юности на катке..приятно удивлен качеством коньков.. Хокейные ,наточенные,кататься одно удовольствие.Места правда маловато(

12. Vanja

Vanja Новичок

а где еще, в городе, есть катки кроме "Юности"?

13. Vladimir

Vladimir Мастер

ну наверно на Локомотиве, глянуть еще во дворах на лисового (там заливали коробку вроде)

14. ned

ned Новичок

Так что, кто подскажет эту секретную информацию- где эще есть катки кроме как юность, локомотив и фок?????

15. dima491

dima491 Профессионал

На стадіоні «Юність» (вул. Успенсько-Троїцька, 33) платна ковзанка працює в робочі дні з 13 до 20 год., у вихідні – з 10 до 20 год. вхід коштує 5 грн., прокат ковзанів – 5-8 грн./год. (залежно від моделі). Цього сезону прихильникам катання на ковзанах буде де розігнатися – площу для ковзанки збільшили вдвічі.

Також свою роботу продовжує хокейний майданчик на стадіоні «Локомотив». Всі бажаючі, які мають власні ковзани, зможуть тут покататися безкоштовно у вихідні дні після 15 год.

Діє ковзанка і на спортивному майданчику по вул.Лісового, 48. Графік роботи – аналогічний «Юності». Вхід на ковзанку – вільний.

Також, працюють ще дві безкоштовні ковзанки по вул. Клубній, 21 та Клубній, 97.

16. Capitoshechka

А з чого Ви вирішили що на ФОКі є каток? В цьому сезоні ніхто його не заливав. Там і кіт не качався - в коробці трава суха по коліна стоїть. Прикольно так: білий сніг, а над ним сухі стовбурі бур’яну...

Последнее редактирование: 8 янв 2013

Поделиться этой страницей