в США построят новый "Титаник"

Тема в разделе "Новости", создана пользователем paul, 3 июн 2013.

 1. paul

  paul Гость

  ЦІКАВЕ У СВІТІ
  ЛЕГЕНДАРНИЙ «ТІТАНІК»
  ОТРИМАЄ НОВЕ ЖИТТЯ
  Як повідомила 1 березня нью-йоркська газета «Репортер», австралійський мультимільйонер Клів Палмер представив в Нью-Йорку креслення точної копії океанського лайнера «Титанік», який він має намір побудувати, щоб перетнути Атлантичний океан вже в 2016 році. Планується, що корабель буде виглядати точно так само, як і його попередник, а перший рейс лайнера, за планами, відбудеться в кінця 2016 року із Саутгемптона до Нью-Йорка.

  «Ми завершимо подорож. Ми будемо плисти в Нью-Йорк на кораблі, який для цього призначений », - заявив Палмер. Корабель «Титанік II» буде практично ідентичний першому, в ньому з'являться тільки такі нововведення, як кондиціонери, невелика лікарня і вертолітний майданчик. Палмер також запропонував, щоб на борту не було Інтернету і телевізорів. За його словами, в кожній каюті пасажири зможуть знайти одяг у стилі початку XX століття, яка дозволить їм «відчути себе на борту оригінального лайнера». Як і на «Титаніку», на новому лайнері будуть каюти трьох класів. Спортивний зал і басейн, як очікується, будуть ідентичні тим приміщенням, що були на кораблі у 1912 році, проте до них додасться «трохи сучасних альтернатив».
  Єдиною значною зміною на борту нового лайнера, за планами Палмера, буде система безпеки. «Титанік», на борту якого перебували 2224 людини, в ніч на 15 квітня 1912 року затонув після зіткнення з айсбергом. На кораблі було 16 рятувальних шлюпок, розрахованих лише на 1178 осіб. В результаті близько 1500 людей загинули. На новому лайнері, який зможе вмістити 2345 пасажирів і 900 членів екіпажу, будуть рятувальні шлюпки на 2700 чоловік і додаткові рятувальні плоти на 800 чоловік.
  Палмер, статок якого оцінюється журналом Forbes в $ 795 млн, сам вважає себе мільярдером, але суму, яку має намір витратити на будівництво «Титаніка II», не розкриває. Палмер зробив свій стан у гірничодобувній промисловості, поставляючи в Китай вугілля та залізну руду.
  Будівництво «Титаніка II», як очікується, буде завершено в Китаї в другій половині 2016 року. За словами Палмера, попит на квитки на лайнер дуже високий, багато людей готові віддати $ 1 млн, щоб потрапити на перший рейс до Нью-Йорка.
  Переклав і підготував Павло ЛІХОПІЙ, спілка журналістів.UA
   

Поделиться этой страницей