В Сумской области два милиционера убили друг друга в «шутку»

Тема в разделе "Новости", создана пользователем = С.а.н.ё.к =, 3 дек 2010.

1. = С.а.н.ё.к =

= С.а.н.ё.к = Новичок

Следствие полагает, что гибель двух милиционеров вечером 27 ноября на железнодорожной станции Шостка произошла из-за неосторожного обращения одного из погибших с оружием.

Об этом на пресс-конференции сообщил первый заместитель прокурора Сумской области Сергей КУЛИНИЧ.

Этой же версии придерживается и прокурор Конотопской транспортной прокуратуры Александр АЛТУХОВ.

«Главная версия - это то, что один из сотрудников наряда неосторожно обращался с табельным оружием, вследствие чего смертельно травмировал своего напарника. И после этого, поняв, что случилось, он покончил жизнь самоубийством», - отметил А.АЛТУХОВ.

По словам С.КУЛИНИЧА, около 22.30 в субботу, 27 ноября, в Шосткинский горрайотдел милиции поступило сообщение о том, что в районе железнодорожного вокзала обнаружены трупы двух сотрудников милиции. Позже было установлено, что эти два сотрудника милиции работали в милиции при Юго-Западной железной дороге и были прикомандированы в Конотопский линейный отдел милиции при Юго-Западной железной дороге.

Около 19.30 они прибыли электричкой из Конотопа в Шостку и согласно своим служебным обязанностям должны были охранять порядок на территории железнодорожного вокзала станции «Шостка».

«Что произошло - выясняем, но, по свидетельству очевидцев, около 22.20 со стороны помещения линейного пункта милиции на станции Шостка прозвучал выстрел», - сообщил С.КУЛИНИЧ.

По его словам, на расстоянии люди видели двух сотрудников милиции. Согласно показаниям шести свидетелей, 23-летний младший сержант играл пистолетом, загнал патрон в патронник, а магазин вытащил, в шутку наставил пистолет на сотрудника и нажал на курок. При звуке выстрела один из них упал, а другой наклонился над ним и, стоя на коленях, пытался оказать первую медицинскую помощь: искусственное дыхание, вентиляцию легких. Затем попросил подбежавших людей вызвать машину «скорой» и приказал всем отойти.

«Затем достал из кобуры табельное оружие и пытался сделать выстрел себе в висок. Мы потом выяснили, что в этом пистолете не было магазина с патронами. Затем он достал магазин, вставил в пистолет и выстрелил себе в правый висок», - отметил прокурор.

По словам С.КУЛИНИЧА, при осмотре у двух милиционеров обнаружены сквозные ранения: у первого – ранение, повредившее сердце и оба легких, а у второго, который осуществил суицид, - ранение головы с повреждением мозга.

«Данных, которые бы свидетельствовали о том, что между ними возник конфликт, пока нет», - сказал С.КУЛИНИЧ.

По его словам, коллеги погибших уверяют, что конфликтов между ребятами не было. Они служили вместе больше года, дружили. Сослуживцы рассказывают, что один из погибших думал покупать машину, а другой собирался жениться.

По факту убийства милиционера в городе Шостка межрайонный прокурор возбудил уголовное дело по ч.1 ст.115 («убийство») Уголовного кодекса Украины.

Следствие устанавливает все обстоятельства трагедии.

Как сообщалось ранее, 27 ноября на железнодорожном вокзале в Шостке один из патрульных милиционеров застрелил другого, а затем застрелился сам.

Источник: unian.net
    Постоянная ссылка: В Сумской области два милиционера убили друг друга в «шутку» - Новости, криминальные новости, риа новости, криминал tv

2. Tauron

Tauron мото-ремонт

мда. не даром говорят что все правила написаны кровью.я ментов не люблю, но пацанов жалко.

3. Suzy

Suzy Новичок

я видела по новостям.. да, их правда жалко ((

4. andrey_kl

andrey_kl Мастер

интересно куда старая тема делать... жалко того кого застрелили, а "игрока" абсолютно нет

5. Pasha

Pasha статус №{month}

Мне тоже очень интересно. Нам тут что, предложили официальную версию?

6. Мармеладная

Мармеладная мармеладка =*

я же написала официальную версию в прошлой теме , а её удалили... Мне жаль обеих парней, знала их лично, жаль их родствеником, но видимо судьба такая. здесь никто не застрахован.

7. Wital

Wital Новичок

Неприятный, очень неприятный инцидент.

8. ЛанаЕ

ЛанаЕ Новичок

“12 екстрасенсів і прозорливий батюшка сказали, що сина вбили,
    а слідчі переконані, що це самогубство...”
    У листопаді минулого року місто Конотоп та станцію Шостка, що на Сумщині, сколихнула страшна новина — на посту знайшли два трупи міліціонерів, які в житті були найкращими друзями. Наступного дня після трагедії конотопські правоохоронці поділились з пресою своєю версією подвійної смерті: під час “дитячих” забавок 23-річний міліціонер Максим Бренько випадково вбив свого 21-річного напарника Семена, а після того застрелився сам. Новина облетіла всі ЗМІ, в інтернет-просторі користувачі залишали слова співчуття та жалості. Проте жодне ЗМІ не вислухало батьків та дружину жертв “недитячих забавок”, яким є що розповісти. Згорьовані батьки покійного Максима Бренька Анатолій та Світлана звернулись до нашої газети з проханням розповісти їхню правду, бо з Вінниччиною Максим пов’язаний тісно - його громадянська дружина Ярослава, з якою він прожив разом майже три роки, родом з Тиврівщини. Вона була останньою, з ким розмовляв Максимом перед смертю.
    - Максим проходив службу в органах внутрішніх справ, в лінійному відділі УМВС України на Південно-Західній залізниці у місті Конотоп Сумської області. Трагедія сталась на посту міліції станції Шостка. О 22.20 Максим телефонував з мобільного мені, розповів спокійним нормальним тоном, що служба йде добре, його напарник в той час оформлював адміністративний протокол. Пообіцяв зателефонувати мені, як тільки звільниться, але дзвінка я так і не дочекалась. Через півгодини телефонувала вже я, проте на виклик ніхто не відповідав - у той час Максим вже лежав мертвий. Керівництво лінійного відділу на станції Конотоп і УМВС України на Південно-Західній залізниці поставилось до трагедії з байдужістю. Зупинились лише на одній-єдиній версії – необережне вбивство та самовбивство.
    Коли додому привезли тіло Максима, батьки забили на сполох. Бо рани та переломи на тілі хлопця не вказували на самогубство. Це прямі докази жорстокого вбивства, вважають батьки.
    - Наш син проходив службу в прикордонних військах. Правила поведінки і використання зброї він знав дуже добре. Ми, батьки, особливо батько, пенсіонер МВС, не повірив такому поясненню смерті, бо добре знав свого сина та його напарника. Про те, що Максима ще при житті жорстоко били, свідчать травми видимих частин тіла: на правій руці між великим та вказівним пальцями великий синець, під обома очима також синці, губи і язик покусані, в ранах нижня губа, нема декількох зубів, ліва нога в стегні вивернута назовні... Так і поховали...
    Батьки розповідають, що куля входила з лівого боку так, що кров текла з потилиці. Отже, за їх словами, вбивства були скоєні професіоналами.
    - Навмисне самоушкодженя пострілом із ручної вогнепальної зброї, самогубство внаслідок пострілу з пістолета - все це вказане у свідоцтві про смерть, виданому судмедекспертами з Конотопа. Ми відправили заяву на ім’я конотопського транспортного прокурора 21 лютого 2011 року про вимогу від нас, батьків, призначити та провести ексгумацію тіла нашого сина, вказавши мотив та причину ексгумації. Але до сьогоднішнього дня ніяких відповідей нема. Вже пройшли всі терміни, встановлені законом. Чому бояться правоохоронні органи проводити ексгумацію? Вони бояться правди. Все це свідчать про те, що наш син не не вчиняв необачного вбивства та самогубства. А було навмисне вбивство нашого сина Бренька Максима Анатолійовича і його напарника Жадовця Семена Андрійовича під час несення служби з охорони громадського порядку. На ім’я генерального прокурора України ми відправили листи, також міністру внутрішніх справ України, але жодної відповіді не надійшло. Через газету офіційно заявляємо: ми переконані у тому, що наш син — не самогубець. Я двічі була у прозорливого батюшки з Сумської області. Він двічі підтвердив, що нашого сина вбили. Такої ж думки 12 екстрасенсів, у яких ми були. Зрозуміло, один може помилитись, але ж не 12! Ми будемо боротись до останнього, як це робить сім’я вінничан Дзьонь. Ми зможемо встояти у протистоянні з неправдою.
    ...На полиці у кімнаті Ярослави на Тиврівщині в ряд поставлені фотографії Максима з чорною стрічкою. У гаманці — маленьке фото, підписане двома словами “Коханий, назавжди...” Злий випадок, чиясь жорстокість і байдужість зруйнували плани на щасливе майбутнє... Два тижні тому, 17 березня, Максиму виповнилось би 24...

AinaHim и Crot нравится это.
  9. Brenya

Brenya Ищу справедливость!

Люди неужели вам не чем больше занятся? Вы же пишите полный бред! Нашим органам руки марать не хочется, а вы слушаете! Никакая это не случайность! Ребят убили!!! Убили за то, что они были свидетелями того, что им видеть и знать нельзя было! Убили их твари, которые не первый раз стреляли в людей! И вам бы убийц найти, а не распускать глупые слухи! Милиция прикрывает это убийство глупой версией, они знают что случилось на самом деле!.. Презираю всех, кто верит в этот бред и ненавижу всех, кто так думает и говорит!!!!!!!!

10. =ШЕФ=

=ШЕФ= Гость

Все давно знают что Конотопская прокуратура работает за взятки что либо доказать нереально.Им нада дать на лапу шоб они начали шевелится кто больше даст на того стороне они и будут.

11. Brenya

Вы правы..............

12. DJ_Pasha

DJ_Pasha Жизненно важный орган

Только ли Конотопская?

13. Валера

Валера Мотолюбитель

Чему можно удевлятся в нашей стране. Чесно говоря страшно становится не за себя, а за будущее наших детей. В какой не справедливой стране они будут жить. Хотя страна не причём, люди их равнодушность всему виной.

Tauron нравится это.
  14. Brenya

15. Мармеладная

носит же земля таких уродов....

16. =ШЕФ=

=ШЕФ= Гость

Похожая история.

17. Brenya

Не согласна, вовсе не похожа.... далеко не погожа. Здесь двоих ребят зверски убили! и их же и обвинили....

18. Brenya

Люди не знают всю историю, обидно, что верят прессе... Те, кто был на похоронах подтвердят о многочисленных побоях убитых.
    У Максима вывернуто бедро наружу, прикушен язык, выбиты зубы, численные ссадины и синяки и ко всему проломлен череп сзади!!! как он в таком состоянии мог выстрелить себе в левый висок причем, будучи правшей всю жизнь!!!
    Люди, молю, не верьте тому, что вам навязала пресса и наши власти, которые просто не хотят ни за что отвечать!..
    Расскажу, кому интерессно... Родители убитого Максима подали в суд, что их сын ни в чем не повинен, а сам есть жертвой. Собрали подписи многих, кто был на похоронах и подтвердил о зверских побоях. В эксгумации тела родителям отказали власти. Состоялся суд, на котором судья поддержал сторону родителей убитого и постановил о расслеловании дела двух убитых миллиционеров ЗАНОВО, тоесть открыть новое дело об их убийстве третьми лицами! На это прокуратура наша доблестная подала апеляцию о несогласии с решением суда! Состоялся суд в г.Сумы, где спасибо Богу, судья тоже оказался на нашей стороне и отклонил апеляцию прокуратуры. Дело велели открыть заново!
    И что вы думаете? они просто издеваются... следователю 22 года, прошло 2 недели он и не ознакомился с делом... вобщем расследовать не хотят никак... правды нет, безвластие и продажные лица кругом.
    Но мы своего добьемся любой ценой! терять уже нечего!
    Бог есть и карма всех настигнет!
    Спасибо всем, кто с нами, кто верит, что наш Максим не виновен в том, что ему навязали, а был зверски убит вместе со своим другом и товарищем Семеном!..

19. Мармеладная

я верю в то, что Максим и Семён были убиты.
    справедливость будет!

20. Brenya

Мого сина, міліціонера, зробили вбивцею друга і самогубцем
    33 канал - №35 від 25 серпня 2011 року 33 канал :: Мого сина, міліціонера, зробили вбивцею друга і самогубцем

Я змушений, як і батьки Дзьонь, сам вести слідство і доводити, що цих двох правоохоронців підступно вбили

Я – батько молодшого сержанта міліції Максима Анатолійовича Бренька, який трагічно загинув під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку на станції Шостка Сумської області 27 листопада 2010 року.

До вас мене змусив звернутися аналіз коментарів робітників МВС та прокуратури, а також публікації у засобах масової інформації, де викладена неправдива інформація, що мій син здійснив необережне вбивство свого друга і напарника Семена Сергійовича Жадовця і вчинив самогубство. На сина повішали ярмо «вбивця» і «самогубець», не вникаючи та не розібравшись у справжніх причинах загибелі двох молодих міліціонерів. Кримінальну справу та розслідування вела Конотопська транспортна прокуратура в особі слідчого Рудого А.В. і за прямої участі і контролю прокурора Алтухова, які за основу взяли єдину відому вам версію, при цьому не відпрацювавши версії умисного вбивства двох робітників міліції при виконанні службових обов’язків.

У матеріалах кримінальної справи є прямі докази того, що здійснено навмисне вбивство, але їх не перевіряють, а слідство спеціально упускає. Не провадяться слідчі дії, які передбачені Кримінально-процесуальним кодексом України. Йде пряма фальсифікація і підробка матеріалів: люди, які мають пряме відношення до того, що відбувається, з кримінальної справи зникають...

Крім того, під час похорону сина на його тілі було помічено багато пошкоджень і гематоми, які свідчать про те, що до нього за життя застосовували фізичне насилля. Я не виключаю, що пошкодження були і внутрішні. З приводу цього я неодноразово письмово звертався в органи прокуратури, які вели розслідування і здійснювали огляд, але вони поставились до запиту формально і давали відповіді у вигляді стандартних відписок. В одній з таких навіть переплутали моє ім’я і ім’я покійного сина – відповідь надійшла на ім’я покійного Максима.

У зв’язку з наявністю на тілі сина тілесних ушкоджень і гематом, я як колишній оперативний працівник зробив заяву і дав згоду на проведення ексгумації тіла сина. Але за незрозумілих причин прокуратура відмовила в проведенні ексгумації тіла Максима.

Чому прокуратура боїться робити ексгумацію, я думаю, всім зрозуміло. Протягом усього процесу розслідування (а це сім місяців), я не був допущений до участі в ньому як законний представник і такий, що маю вищу юридичну освіту, не був ознайомлений з матеріалами справи, тому не міг вплинути на хід дій.

Оскільки слідство проведене односторонньо, неповне, необ’єктивне, з підробкою і фальсифікацією матеріалів, я був змушений звернутися в судові органи і оскаржити прийняті слідчим прокуратури Рудим А.В. рішення.

Тепер за цією скаргою на постанову слідчого Рудого про припинення кримінальної справи з вказаною кваліфікацією злочину судом першої інстанції постанова відмінена і справа направлена на відновлення слідства з урахуванням моїх доказів з метою проведення якісного розслідування і прийняття правильного рішення згідно з законом.

Я як батько свого сина з повною впевненістю і відповідальністю заявляю: по відношенню до мого сина і його напарника було здійснене навмисне вбивство з боку третіх осіб. Є і підтвердження цього як у матеріалах кримінальної справи, так і в іншому.

У кримінальній справі достатньо свідчень, що вбивство відбувалось в іншому місці, а вже мертві тіла перенесли туди, де їх виявили. Зроблене професійне інсценування з прямим наклоном — необережне вбивство, щоб слідство пішло легким шляхом.

Анатолій БРЕНЬКО

Поделиться этой страницей