В Україні з‘явилось перше місто, яке повністю відмовилось від мобільного зв‘язку

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Vladimir, 1 ноя 2013.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  В Україні з‘явилось перше місто, яке повністю відмовилось від мобільного зв‘язку (оновлено) | Watcher

  Важко уявити більш безглузде рішення міськради, ніж це зробили в місті Яремче, що знаходиться в Карпатах, на території Івано-Франківської області. В місті повністю відмовились від мобільного зв‘язку.
  З затримкою в один місяць набуло чинності рішення міської ради від 26.09.2013 про заборону мобільного зв’язку на території міста Яремче, і яким розривається договір оренди, на підставі якого мобільні оператори розташовували на території міста свої ретрансляційні вежі.
  [​IMG]
  Від сьогодні в Яремче майже відсутній мобільний зв’язок. Зокрема, покриття в Київстар є, але здійснити чи прийняти дзвінок практично неможливо, через перевантаження базової станції.
  Рішення міськради стало наслідком громадської активності групи ініціативних місцевих громадян-радіофобів, яким не подобалось, що в Яремче працюють вежі мобільного зв‘язку, які нібито опромінюють жителів міста.
  Все це прекрасно «допоможе» місту напередодні початку курортного сезону, який розпочнеться за кілька тижнів.
  Про ситуацію в Яремче цікаво висловився Євген Глібовицький, який неодноразово залучався в якості експерта щодо стратегії розвитку міста Яремче:
  Напевне, кожна громада повинна мати суверенне право самостійно проголошувати первісно-общинний лад на своїй території. Але тоді треба визнавати її заповідником, забирати в мешканців всі електричні прилади, сірники, видавати шкіри мамонтів і обгороджувати парканом.
  Поясню: бюджет міста Яремче на 2/3 формується з дотацій з державного бюджету. Тобто ми з вами будемо дофінансовувати отакі відсталі практики, які вестимуть – у випадку Яремче – до втрати туристів > втрати доходів > збільшення дотацій. Бюджетна реформа (коли бюджети формуватимуться знизу вгору) потрібна хоча б тому, що кожен, хто хоче сходити з розуму, повинен сам оплачувати власне божевілля.
   
 2. Vladimir

  Vladimir Мастер

  Київстар оскаржив відключення мобільного зв‘язку в Яремче | Watcher

  Компанія Київстар оскаржила в Яремчанському міському суді відключення базової станції мобільного зв’язку компанії в Яремче за рішенням міської ради – про це йдеться в офіційному повідомленні Київстару, на яке посилаються Українські Новини. «Розміщення базової станції в Яремче повністю відповідає всім технічним і санітарним вимогам, що пред’являються до такого типу споруд , і нормам чинного законодавства України. Тому ми оскаржили рішення міської ради в суді, оскільки вважаємо його необґрунтованим. Однак засідання суду ще не було. Дату відновлення зв’язку поки повідомити не можемо», – повідомив директор з корпоративних комунікацій Київстару Михайло Шуранов.
  За його словами, Київстар вивчає питання технологічної можливості забезпечення надійного радіосигналу в Яремче без залучення базової станції, яка була відключена за рішенням міськради.
  На даний час можливість забезпечення Яремче якісним зв’язком без цієї базової станції відсутня.
  Шуранов додав, що компанія отримує велику кількість звернень від громадян та організацій Яремче з проханням відновити зв’язок, в тому числі звернення від місцевих відділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ, служб швидкої допомоги, чия діяльність безпосередньо залежить від наявності якісної і надійної мобільного зв’язку з населенням.
   
 3. Holod

  Holod Мастер

  100% что то мутят уже....
   
 4. Dima

  Dima No status Команда форума

  ничего не мутят, просто кому-то не нравится что на больнице стоят две радиовышки
   
 5. Holod

  Holod Мастер

  В нашей стране просто так ничего не происходит, наверное укртелефон заедет, а для этого надо киевстар вернуть, ну или придумали какую нибудь новую сертификацию для покоса бабла, вот практикуются в небольших городах чтоб резонанс не вызвало потом плавно внедрят в практику
   
 6. JIbox@

  JIbox@ Профессионал

  Лучший ответ - это анекдот в тему:
  В деревне построили вышку сотовой связи.
  Через месяц население подало жалобу, что дескать головные боли, ухудшение самочувствия, бла-бла-бла.
  Ответ от директора был простым:
  Это все фигня. Вы только подумайте, что будет, когда мы ее включим =)
   
  Юр4ик нравится это.
 7. SIkSI

  SIkSI Гость

  Ееее, це тонкий піархід. Єдине місце в Україні де не буде мобільного зв'язку.
  Тільки представте, на одинці з природою, не інтернету, не телефону, не радіо, не зомбоящика.
  Вже тільки від цього офісний планктон слюнкі відпустив, попре туди тисячами .
   
 8. zurbagan

  zurbagan Мастер

  BigBoss нравится это.

Поделиться этой страницей