Василю Дзеду висловили недовіру

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Don Carleone, 27 мар 2013.

1. Don Carleone

Don Carleone Мужественный и красивый

[​IMG]Сьогодні відбулася сесія Конотопської міської ради, під час якої міському голові Василю Дзеду депутати одноголосно висловили недовіру.
    На сесії Василь Дзед мав звітувати перед громадою за рік, як міський голова Конотопу. Послухати про результати проведеної роботи на засідання приїхав голова Сумської облради Геннадій Михайленко. Але міський голова на сесію не з’явився, бо пішов у відпустку.

Депутати відреагували критично на такі дії Василя Дзеда, одноголосно висловивши йому недовіру. За словами керівника міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Миколи Башкірова, поведінка чиновника неприпустима. Конотопчани масово невдоволені роботою міського голови. У ситуації мають розібратися правоохоронні органи. «На сьогодні завершила роботу комісія з перевірки фактів неправомірної діяльності міського голови Василя Дзеда. Нами знайдена ціла низка порушень, які, сподіваюся, привернуть увагу Прокуратури», – прокоментував регіонал.

Нагадаємо, що раніше депутати міської ради надали принципово негативну оцінку дій міського голови і передали документи робочої комісії до правоохоронних органів. Цього ж дня, 12 березня, на засіданні ради Конотопської міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Василя Дзеда одноголосно виключили з лав партії. Формулювання причини – дискредитація звання члена ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, завдання шкоди репутації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, порушення статуту ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

http://www.partreg.sumy.ua/newsshow.php?id_news=2024&page=1

Последнее редактирование: 27 мар 2013
  2. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

"Гаранту" України теж висловлювали недовіру. А він також є членом ПР. І що сталось?
    Що дає ця "недовіра" та інформація про неї мені, як звичайній людині? Що вона дає людині, якій висловили недовіру?
    Чому із цього роблять сенсацію на місцевому рівні? І чому ті, що знаходяться біля корита вище, бажають за мої та ваші кошти "тягати каштани" нашими ж руками з багаття?

Pasha нравится это.
  3. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Ну як чому? По першому питанню - щоб потім на наступних виборах заспівати: "Бачите який я класний чувак був? Я Дзеду недовіру висловив. А отой кандидат - мій конкурент у депутати, тоді за Дзеда дупу рвав..."
    Ну а по другому питанню.. Ви вже майже на нього відповіли, лише задавши - саме тому, що кошти наші, а не їхні... Кошти, зароблені нашими мозолями. А знаєте як хочеться від цих коштів кусочок вкрасти? І кусочок такий добрячий...

CVU нравится это.
  4. VinsentA

VinsentA Мастер

Дзед подал или подаёт в суд, якобы его незаконно сняли с должности. Заменяет Дзеда - Кошевецкая!

5. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

Дискредитация почетного звания член пр...
    Капитошаа классная ава. С паспорта?))))

Automatica нравится это.
  6. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

"Кто его посадит, он же памятник" (с)
    Дзеду "висловили недовіру", с занимаемой "должности" его могут убрать депутаты 2/3 голосов, а этого еще не было... т.е. Дзед продолжает "рулить" ... Но похоже не в ту сторону :Laie_32:

7. Capitoshechka

Ага. Щойно вклеїв

Волшебница нравится это.
  8. CVU

CVU Без підпису

Якби там було все однозначно, якби у всіх інших рило було чистішим, то все вже давно б вирішилося. А так - правильно й робить. Навряд, чи щось можна довести у цій "державі" при цьому клані. Хоч душу відведе.

9. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

Сейчас Дзеду срочно надо (хоть тушкой, хоть чучелом) примкнуть к какой-нить полит силе или движению, шоб через СМИ, на всю Украину, распиарить себя как страдальца за правое дело.
    А шо... я думаю что таким образом, на фоне всеобщей, народной ненависти к ПР, он вполне еще может повесить на уши электората некоторое количество лапши.

Но... к сожалению Дзед не боец!
    А какой шикарный шухер можно было бы замутить, будь наш мэр бузотером типа Ляшка...

10. CVU

CVU Без підпису

Йому треба було "піаритися" конкретними справами і виконанням своєї виборчої програми перед виборцями. А коли на нього почався тиск, чинитися перешкоди - звернутися до виборців усіма можливими способами про допомогу. І люди вийшли б. А так, як ця влада бздиклива і боїться світла, то все б і вирішилося.

Доктор эвтаназиолог нравится это.
  11. Capitoshechka

І навіть якщо це станеться, то буде Башкіров замість нього, а не Кошевецька.
    VinsentA, я вже задовбався статті з законів викладувать. Спеціально для того, щоб люди думали і не викладували сюди різний непотріб. Ви читати вмієте? Чи Вам впадлу? Аби ото бла-бла-бла... В законі чітко і ясно прописано хто керує у випадку, якщо мер покинув свою посаду з тієї чи іншої причини. І посада Кошевецької тут в даному випадку ні в сраку ні в червону армію...

12. sab2009

sab2009 Рабочий Раз но

товарищи! граждане! вот читаю я ваши сообщения и удивляюсь. в какой стране вы живете? забыли? кто и когда соблюдал тут законы??? и решил я написать свое видение этой проблемы. расскажу ка я вам быль, свидетелем которой я был в далеком начале 21 века. вот год запамятовал, вроде как 2001 был. тогда мером был Василенко. И написал тогдашний мер заявление о сложении досрочно своих полномочий. и не успело место под ним остыть, как прискакал на лихом коне Щербань Владимир Петрович, и собрал он сессию городского совета, и приняли они как по волшебству единогласное решение - о введении в штат исполкома новую единицу - первый заместитель городского головы. И зашел в зал Иван, ну тот, что Огрохин, и стал он руководить городом до тех пор, поак не выбрали его через два месяца законным царем. И были тогда и секретари горсовета, и замы, ан нет - все очень просто разрешилось. Кстати, и я в том зале был, правда не пил - так как введен был запрет на алкоголь и даже на табакокурение в здании. понятно, что время сейчас другое - где тот Щербань, где Огрохин.... Однако большинство в горсовете у ПРдунов, так что, все в нашем мире возможно. Ежели кого то обидел невзначай своим рассказом, звиняйте, не со зла. так что прежде чем писать о законах, вспомните, как и кто по ним живет.

13. CVU

CVU Без підпису

Чого я й кажу, що апелювати треба до єдиного джерела влади в Україні. Але на сьогодні це джерело ЖОДНОГО ПРЕТЕНДЕНТА не підтримає. І на вибори не піде.

14. Capitoshechka

І я оце читаю ваше повідомлення і дивуюся... Не знаю я яким чином ви тоді були присутні у 2001-му році ТАМ і на якій посаді, але повторю ще раз - УЧІТЬ МАТ ЧАСТЬ! (он, як люди роблять) )))). Справа в тому, що у 2001-му році в законі не було норми, яка б дозволяла секретарю виконувати обов’язки мера. Тому не дивно шо Щербань накрутив шо хотів. Шо не заборонено - те дозволено. Ця норма з’явилася аж наприкінці 2008 року (згідно із Законом України N 806-VI від 25.12.2008 р.). Тому відкрийте закон і порівняйте його редакції - ту, що діяла на той час і ту, що діє зараз. А потім будемо балакати далі. Фірштейн?

15. CVU

CVU Без підпису

Хоч і не до мене - скажу свою думку.
    Воно то так. Але за нинішнього режиму закони стали у повному розумінні - що дишло. За нинішньої кишенькової судової системи та будучи у владі можна запустити будь-яку дурочку. І що далі? Ну-у, судіться. За той час, поки ви пройдете всі судові інстанції, нові вибори прийдуть ... І що з того, якщо й суд буде виграний? Та його ж рішення ще й виконати треба! А це ще років на 2-3 можна розтягнути. А то й більше.

16. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

Capitoshechka, а Вы попробуйте не словом , а делом доказать что наши чинодралы живут по законам - поспорьте с sab2009 (на ящик коньяка, например), шо будет по закону, а не так как он сказал, а мы понаблюдаем и от всей души будем болеть за Вас.

Можете замутить опрос, на эту тему, и организовать тотализатор - шоб не так скучно было читать Ваши цитаты из кодексов и конституции.

17. Capitoshechka

Справа в тому, що це було в нашій країні при будь-якій владі - в усі часи. І навіть при комуняках (хоч дехто і очі зассикає) - суд приймав те, що йому веліла партія. І яскравий тому історичний приклад - 17 лютого 1964 року, коли Президіум Верховної Ради СРСР, всупереч юридичним правилам і нормам, прийняв постанову, яка допускала застосування по відношенню до неповнолітніх вищої міри — розстрілу. Як наслідок - 15-літній хлопець був розстріляний. Він був скотина, безумовно. Але якби там не було - це було зроблено з порушеннями чинного законодавства.

Последнее редактирование: 29 мар 2013
  18. Vlad

Vlad Модератор Команда форума

читаю и не понимаю, о каких законах речь, на фото которое выложил с голосования ТС, запечатлена весьма одиозная личность, у которого работает, ну точно не знаю но около 100 чел, и все получают официально минимальную зп - это законно? И таких людей в миськраде большинство. О чем речь, о каких судах, все будет без суда и "следствия" так как постановят сверху.

19. Capitoshechka

Що Ви мали на увазі під законністю? Те, що він виплачує мінімалку, чи те, що в нього є робітники? Поясніть більш конкретно, якщо Вам не важко...

20. Vlad

Vlad Модератор Команда форума

ну а что же тут объяснять, всем понятно и так - на одну минималку одному человеку прожить нереально, при вот этом Прожиточный минимум в Украине в 2012 году реально должен составлять 3 200 гривен, а значит если люди таки работают официально за минималку, значит там есть другие источники доходов, но они не показаны и уже одно это незаконно, неговоря уже про работодателя который занижает как свои доходы, так и часть расходов на з/п входящую в доходы

Поделиться этой страницей