Вибори відбулися? І що?

Тема в разделе "Политика", создана пользователем CVU, 4 ноя 2012.

 1. CVU

  CVU Без підпису

  Доброго вечора, панове!
  Ну-у, вони все ж таки відбулися. Я пропоную у цій темі обговорювати / відслідковувати, як же хто із суб'єктів веде себе після виборів. Чи відповідають їхні кроки, дії їхнім же передвиборні обіцянки? Чи справдилися наші сподівання на ті, чи інші партії, кандидатів? Якщо є розчарування - у чому? Якщо справдилися сподівання і ви раді, що ваш голос не пропав - у чому конкретно.
  Це не просто, щоб комусь у чомусь дорікати. Це для того, щоб спробувати ще раз розібратися нам самим у цьому виборному і політичному павутинні. Бо скоро ж другі, а потім треті, і т.п. вибори. Давайте не будемо слідувати звичкам потенційних кандидатів, які випливають за 3-4 місяці до виборів. Давайте потихеньку готуватися до них самі уже сьогодні.
   
  Последнее редактирование: 4 ноя 2012
 2. CVU

  CVU Без підпису

  Не буду приховувати, що на створення цієї теми мене надихнуло повідомлення ЗМІ декілька годин тому.
  Ось прочитайте отут: У Тягнибока вважають, що присягу все одно доведеться складати : Новини УНIАН . І ще: http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976666/ . А тут ще окремі думки: http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976664/ .
  Як ви таку тактику оцінюєте? Чи відповідає ця тактика сподіванням прихильників і виборців партії "Свобода"?
   
  Последнее редактирование: 4 ноя 2012
 3. КВУ: як же хто із суб'єктів веде себе після виборів?

  Мер Шостки М.Нога, його заступник і секретар міськради зразу, як дізналися про результат віборів, пішли у довгострокові відпустки. За словами очевидців, Нога болісно сприйняв поразку.
   
 4. CVU

  CVU Без підпису

  Нога завжди болісно сприймав паскудство. Поразку зазнає той, хто бореться. А він не боровся. І це можуть підтвердити тисячі очевидців. Не з Вашого боку, звісно.
  Та й при чому тут Нога? Ви знову за своє? Щось зробити корисного на це чогось не вистачає. А от слинями пирськатися ... Поки утримаюся ...
   
 5. CVU

  CVU Без підпису

 6. CVU

  CVU Без підпису

  А ось і перші післявиборні квіточки: ''Регіонали'' хочуть домовитися, що робити з Радою | Українська правда : За словами Єфремова, ... кількох Кабмінівських законопроектів стосовно діяльності Нацбанку, "оскільки фінансова ситуація залишається дуже складною".
  Оце тобі на? Ще тиждень тому було - Уря!, Уря!, Немає підстав для хвилювання ... І раптом - !
   
 7. CVU

  CVU Без підпису

 8. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

 9. CVU

  CVU Без підпису

 10. Шановний KVU, паскудство - це нинішня влада, Верховна Рада у тому числі. Нога - безвідмовний пішак цієї влвади. Правляча партія виставила його кандидатом у Венховну Раду. І впіймала облизня. Тому диивне запитання: при чому тут Нога?. Вам же хотілося, щоб пішаки партії регіонів у ВР поповнилися ще одним пішаком.
  Тому пирсаєте слиною ви, шановний, а не хтось інший.
   
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Ви "ремісник"? Ну ліпіть глечики. Сподіваюся, що це у Вас краще вийде. Я був у Шостці 28-29-го цілу добу. Хотіли поговорить? Треба було підійти у ОВК. Хоча про що з Вами можна говорити, я знаю ще із попередніх зустрічей. У мене немає бажання тратити на Вас час, В'ячеславе Миколайовичу.
   
  Последнее редактирование: 5 ноя 2012
 12. DRONe

  DRONe Мастер

 13. CVU

  CVU Без підпису

  На "Українській правді" сьогодні встановили пряму трансляцію від ЦВК.
   
 14. Звісно, Володимире Миколайовичу, про що можна говорити? З Ваших постів видно, що Вам дуже хотілося, щоб Верховна Рада поповнилася це одним регіоналом. Але не вийшло. Прикро, що пости свої подаєте під логотипом КВУ і тим псуєте бренд прогресивної огранізації.

  Ті "глечики", що Ви ліпите на цому форумі, є не чим іншим, як неаргументованим пирсканням. Мені, Володимире Миколайовичу, зовсім нецікаво, на що у Вас є час, а на що нема. Але Ви праві в одному: замість того, щоб пирскати тут, з'єкономили б час на щось інше.
   
  zurbagan нравится это.
 15. Рей

  Рей Активный участник

  Якщо не будуть покарані фальсифікатори виборів, то перевибори просто не мають сенсу . Відчувши безкарність підрахуї такого нарахують ... Вважаю повні перевибори ради зараз великою помилкою .
   
 16. danilevskiy

  danilevskiy Профессионал

  От і Азаров такої думки. Каже, що грошей навіть на окремі перевибори катьма.
   
 17. CVU

  CVU Без підпису

  А я думаю, що при нинішніх перипетіях і законодавчою плутанини було б правильним і простим рішення про обнулення списків. Це був би унікальний прецедент, який підняв би рейтинг опозиції і "обнулив" рейтинг регіоналів. А Тягнибок зайорзався, бо жаба давить ...
   
 18. Рей

  Рей Активный участник

  У нас не важливо як голосують у нас важливо як рахують . Припустимо на перевиборах вони нарахують ПР 80 % . Що тоді ... ?
   
  Последнее редактирование: 6 ноя 2012
 19. CVU

  CVU Без підпису

  Нові вибори передбачають формування і нових комісій. Треба забезпечити нормальне спостереження на всіх дільницях. А не лише (як на цих виборах) на отих сумнозвісних 12-13 округах, вірніше окружних комісіях.
  Є проблема з грошима. Я розумію. Це все розпочалося десь із 1999 року, що членам комісій, спостерігачам почали платити. І потихеньку до цього привчали громадян, що за все, мовляв, треба платити. Але якщо до 2005-го року про це говорили пошепки, бо ще чогось боялися. То теперичі он, на форумах відкрито обговорюють, в інтернетах і на стовпах оголошення розміщують, ... Може для когось це свідчення прогресу і демократії. Для мене це свідчення деградації нації. Я на цих виборах був у Шостці в ОВК. Мені ніхто не платив. А спостерігачів я зареєстрував, але сказав відверто, що плати ніякої не буде. Одна лише людина хотіла "згадати минулі славні дні" і спостерігати за просто так. Я просто не встиг посвідчення передати. А жаль! Вона б шугонула трохи Конотоп і показала б, як треба працювати.

  Ну добре. А що зараз далі? Он, Тягнибок кричить про імпічмент. Це ж явна авантюра, яка реалізована не може бути!!! Я боюся, що ... Що, як каже один із моїх друзів: - Із цього рая не вийде ... І буде чергове розчарування виборців. Хоч я й на 7-му десятку, але маю 3 неповнолітніх дітей. Хочеться встигнути щось зробити, щоб вони жили у більш цивілізованій країні, не зазиралися на забугор (самий старший син - це із 5-ти - там сидить і не має бажання повертатися - нікуди каже!), були більш щасливі. Та з ким щось можна зробити? Я не бачу.

  Вибори вже пройшли. А повторних не буде. Це все локшина ...Можна й більш відверто. Тому додам: такої шушвалі, як Тягнибок я ще у період 1992-1998 роки, коли займався політикою, надивився вдосталь. Вони не здатні будувати. Лише руйнувати. І за гроші продадуться, і оком не блимнуть. Згадаєте мої слова з часом. На вихідців із західної частини України київський клімат діє як музика на мисі Горгон, чи як його там (це із Енеїди). Вони й говорити починають на специфічній якійся мові, як отой придуркуватий галичанин - ... продюСЕР - ну вискочив із голови ...
   
  Последнее редактирование: 6 ноя 2012
 20. Рей

  Рей Активный участник

  Шановний CVU . Ви так і не відповіли на моє питання . Тільки про Тягнибока і кажете . І що вам таке зробили западенці ... Мабуть радянська освіта зробила для вас їх ворогами .
   

Поделиться этой страницей