Відеоспостереження на виборах-2012 здійснюватимуть росіяни

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Рей, 26 июл 2012.

 1. Рей

  Рей Активный участник

  Організацію роботи веб-камер на виборчих дільницях, найімовірніше, здійснюватиме російська компанія, яка займалася цим і на президентських виборах у Російській Федерації. Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії України Володимир Шаповал. Він підкреслив, що рішення про це майже прийнято, до того ж на безконкурсній основі, "Я підозрюю, більше того, я майже впевнений, що в цьому випадку іншого виконавця, ніж відома російська фірма, яка забезпечувала відеоспостереження на виборах у Росії", - заявив Шаповал. Раніше народний депутат Валерій Коновалюк (фракція Партії регіонів) повідомив, що відеоспостереження за виборами в Україні організовуватиме російська компанія "Ситронікс".
  Відеоспостереження на виборах-2012 здійснюватимуть росіяни - Політика - ТСН.ua
   
 2. bash

  bash bash & terminal

  Ось як опозиція зможе обдурювати простий люд:

  Відео про те, як можна обдурювати, якщо ти вмієш користуватися прикладними програмами.
   
  Последнее редактирование: 26 июл 2012
 3. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  А если еще и ихнего Чурова, в комплекте с фирмой "Ситронікс", то можно и американцам нашего Яныка в президенты пропихнуть.
   
 4. CVU

  CVU Без підпису

  Прозорість виборів може забезпечити лише якісне спостереження спостерігачами. Камери - це лише привід, щоб торохтіти про "прозорість" і виправдовувати "результати". Регіони розуміють, що ці вибори чесно виграти не зможуть. От і вигадують ...
  А якісного спостереження за виборами немає десь із 2005 року. Так звані "спостерігачі" куняють на дільницях, не знають законодавства і просто тупо чекають завершення процесу, щоб отримати копію протоколу з мокрою печаткою, принести його "хазяїну-замовнику", і отримати свій гонорар за сидіння на дільниці.
  Це стосується як спостерігачів від "позиції", так і від "опозиції". Що те, що інше - всі із однієї шаражкіної контори.
   
 5. CVU

  CVU Без підпису

  Ось вам ще інформація, хто буде агітувати за владу на виборах: В Конотопе встречать епископа почему-то собрались главы районов | Данкор онлайн | Новости, события города Сумы и Сумского региона. Обзоры, мероприятия, афиша, объявленния, блоги, ТВ-программа .

  ... Представление епископа Конотопского и Глуховского Романа (Кимовича) прошло в Трех-Анастасиевском кафедральном соборе Конотопа.

  По данным Сумского облсовета, на богослужении в соборе присутствовали благочинные всех районов, духовенство, а также первые лица районов, входящих в состав епархии (Глуховского, Конотопского, Шосткинского, Ямпольского, Середино-Будского, Путивльского, Кролевецкого и Бурынского). Встретить нового владыку также приехали народный депутат Андрей Деркач и первый заместитель председателя Сумского облсовета Олег Бояринцев.
   

Поделиться этой страницей