Військово-історична реконструкція

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Mix Master Jam, 19 июл 2013.

 1. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Історія, що «оживає»…
  Військово-історична реконструкція «За рідну Сумщину! 1943 рік».
  На знак вшанування пам’яті тих, хто пройшов дорогами Великої Вітчизняної, хто назавжди залишився вірним військовому обов’язку, 27 – 28 липня 2013р. на території Кролевецького і Конотопського районів буде проведена військово-історична реконструкція «За рідну Сумщину! 1943 рік», присвячена 70-ій річниці визволення Сумщини від фашистських загарбників.
  Під час даного заходу на реальних місцях бойових дій будуть відтворені події Великої Вітчизняної війни, що розгорталися після боїв на Курській Дузі у вересні 1943 року, та з яких розпочалося звільнення Лівобережної України.
  Організаторами військово-історичної реконструкції «За рідну Сумщину!» є Конотопська міська громадська організація «Останній рубіж» і Молодіжна громадська організація «Киевский клуб «Красная Звезда», захід відбуватиметься за підтримки та сприяння Кролевецької та Конотопської державних районних адміністрацій. У даному заході беруть участь військово-історичні клуби та групи реконструкторів із України, Росії, Білорусії, Австрії.
  План проведення заходу:
  27 липня
  9-00 – показовий бій на околиці м. Кролевец
  12-00 – мітинг пам’яті в с. Буйволово Кролевецкого р-на
  15-00 – мітинг пам’яті в с. Червоний ранок Кролевецкого р-на
  28 липня
  10-00- форсування р. Сейм
  12-00 – показовий бій на околиці с. Жолдаки Конотопського р-на
  (висота біля братської могили радянських воїнів)

  До уваги глядачів учасники військово-історичної реконструкції «За рідні Сумщину!» продемонструють епізоди бойових дій військ 60-ої Армії генерала Черняхівського Центрального Фронту вересня 1943 року, головним тактичним завданням яких був прорив оборони ворога в напрямку Конотоп - Бахмач – Ніжин – Остер – Козелець і вихід до Дніпра північніше Києва.
  Запрошуємо 27 і 28 липня 2013р. разом із учасниками військово-історичної реконструкції «За рідну Сумщину! 1943 рік » перегорнути героїчні та драматичні сторінки нашої історії.
  [​IMG]
   
 2. Рей

  Рей Активный участник

  Кількість народу що буде брати участь у реконструкції і буде чи не буде якась техніка відомо ?
   
 3. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Да народу будет нормально. В Таранском в былые года было много и техника была. Узнаю, что за техника будет - напишу.
   

Поделиться этой страницей