Восемь лет в сизо без приговора !

Тема в разделе "Новости", создана пользователем ВоВаН 89, 23 фев 2013.

 1. ВоВаН 89

  ВоВаН 89 Новичок

  Наш земляк уже восемь лет сидит в сизо без приговора .
   
 2. GOR

  GOR Профессионал

  Кто не хотел учиться потом не хотел трудиться пошел работать в право хранительные органы.
   
 3. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  ЕЕЕЕЕЕХ... І чого у мене СВД немає?....
   
 4. Рей

  Рей Активный участник

  А скільки таких сидить по всій Україні ....
   
  Последнее редактирование: 23 фев 2013
 5. CVU

  CVU Без підпису

  От би людей забрати. Та так, щоб весь Конотоп прийшов до стін суду. Та так, щоб отой Гетьман змушений був вийти до людей і пояснити. Та так, щоб Калантаєнко тільки яйцями замелькав назад у Буринь.
   
 6. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Та так, шоб Гетьман разом з Калантаєнком на вилах опинилися. Або на гілляці навпроти суду. Хай інші судді у вікно дивляться - щоб і їм неповадно було
   
 7. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Сейчас, по новому УК, ограничено время следствия, если не доказали виновность за определенный срок - должны отпустить. В старом УК не было ограничений и человек мог сидеть годами под следствием.
   
 8. GOR

  GOR Профессионал

  Або на гілляці навпроти суду. Золоті слова.
   
 9. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Последнее редактирование: 23 фев 2013
  _Azazel_ нравится это.
 10. WiCKed

  WiCKed Рон-ёри сё:ко....

  эээ, не путайте УК и УПК (изменился как раз последний). да, и если дело направлено в суд по старому УПК то согласно его нормам оно и будет рассматриваться.
   
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Пам'ятаєте, за часів совєцької армії була така установка щодо служби "годичників" - тих, хто після закінчення ВУЗу без ВК: - треба зробити так, щоб їм рік за два показався. Не бачу підстав для оптимізму. Вони й за день можуть із людини зробити все, щоб вона забулася й ім'я своє. При чому, як показує час - абсолютно безкарно.
   
 12. zurbagan

  zurbagan Мастер


  Не юрист, напутал, что поменялся УПК, но смысл от этого не меняется - "Устанавливаются конкретные сроки для досудебного расследования дела: для преступления средней и легкой тяжести - шесть месяцев, для тяжких и особо тяжких преступлений - 12 месяцев." И еще суд - не может вернуть дело на доследование, как раньше.
  Но для старых дел действует старый УПК, так что парню не повезло ...
   
 13. Gary

  Gary Профессионал

  Не ту страну назвали Гондурасом.
   
 14. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Через відмову надати коментар телеканалу «Інтер» звільнився конотопський міжрайонний прокурор Олександр Маслюк. Про це «Телекритиці» повідомив журналіст «Інтера» Роман Бочкала.
  Конотопський міжрайонний прокурор відмовився надати коментарі знімальній групі каналу «Інтер», яка готувала сюжет про Сергія Верхогляда, який звинувачується у вбивсті і вже 8 років утримується в СІЗО. Журналіста каналу цікавило, як людина стільки часу може перебувати під слідством.
  За словами пана Бочкали, після виходу сюжету 20 лютого «Украинец уже 8 лет сидит за решеткой без приговора», йому зателефонували з прес-служби Сумської обласної прокуратури: «Дослівно телефоном мені повідомили наступне: "Прокурор написав рапорт про звільнення з посади і більше в органах прокуратури Сумської області не працює"».
  Згодом, прокурор Сумської області Руслан Білокінь у сюжеті «Подробностей» за 21 лютого зазначив: «Я прийняв рішення про притягнення його (Олександра Маслюка) до дисциплінарної відповідальності, але враховуючи поданий ним рапорт про переведення на роботу в іншу область, обмежуся цим».
  Також, як зазначив, Роман Бочкала, йому подзвонили з прес-служби Генеральної прокуратури і вибачилися за некоректну поведінку конотопського прокурора.

  Через відмову надати к... - konotoponline.info
   
 15. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  І що від цього зміниться? Та розмичку їм треба робити всім бл...дям і все - без варіантів. Тут насрав - тепер в іншому місті сратиме.
  Хоч дехто і вважає Жиріновського придурком, але він колись дуже мудру річ сказав. Суть слів така: "Якщо стає відомо що людина відбула (чи відбуває) покарання незаконно, чи помилково - суддя, слідчий та прокурор (всі, хто мав відношення до цього) отримують такий самий вирок автоматично".
  От оді б було діло!!!
   
 16. CVU

  CVU Без підпису

  У системі прокуратури якщо й були нормальні прокурори, то нинішній режим їх усіх витравив. Тож на вільне місце прийде не кращий, який вже наслідив десь у іншому місці.
   
 17. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

Поделиться этой страницей