Время работы трамвая

Тема в разделе "Обо всём", создана пользователем K@trin, 14 дек 2012.

1. K@trin

K@trin Новичок

Кто знает до какого времени ходят наши трамваи?

2. Александр

Александр Модератор Команда форума

в трамвае у кондуктора спросите)

3. Vladimir

Vladimir Мастер

до 9-ти (в 9-ть он уже в парке), в сторону жилмассива последний уходит где-то в 8-мь

PS оф. инфа, спецом звонил знакомым в трамвайное

Швондер нравится это.
  4. dima491

dima491 Профессионал

+ ище есть ""Ночной экспресс" в 1.35 с жилмасива

5. NataN

NataN Мастер

из депо этот трамвайчик выходит хз во сколько, но на путепроводе он в 23.40-23.50...

6. КРОХА

КРОХА Профессионал

А утром вообще плохо стали ходить((( На работу приходится в маршрутке давиться(((

7. Швондер

Швондер Его Огурейшее Величество

А в трамваях по утрам давки нету?

8. K@trin

K@trin Новичок

спасибо!
    надо же! никогда бы не подумала, что еще и в такое время есть)

9. NataN

NataN Мастер

это не ради Вас ) это из-за того, что поршневой работает круглосутоно

10. Волшебница

Волшебница Чучелко

По утрам все доблестные пенсионеры нашего города прутся (другого слова не могу подобрать) на рынок. Ну не могут они вкурить, что нужно подождать до 8 утра, пока разъедутся люди на работу, а потом хоть весь день катайтесь! Ан нет. Вся эта братия с льготным проездом штурмует вагоны на каждой остановке, иногда с руганью, иногда силой втискиваясь в трамвай. Пару раз хотела воспользоваться трамваем (типа быстрее попасть на работу). Не вышло. Два раза опоздала. За весь стаж работы. :fa:

11. Александр

Александр Модератор Команда форума

после 8-ми уже все разберут на базаре.......)

12. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

не довго залишилося )))

13. NataN

NataN Мастер

поживем - увидим )

14. CVU

CVU Без підпису

Ага! Які ж вони, гади оті пенсіонери ненажерливі! І щоб вже їх подавило! Чи може вони пруться, щоб щось встигнути купити та підгодувати, а то й нагодувати своїх же вже дорослих діточок, онуків? Бо ж діточкам їхнім все ніколи - то за роботою, то за гульками, то стирчати на форумах, соцмережах всяких. О, виховали на свою голову! А Вам би, пані, на лісапету сісти, чи й пішечки - для здоровля ж як корисно! Що цього "хутора" - переплюнути з кінця в кінець можна. Та й гроші заощадите. Ато ж бачу, що Ви вже, бідолажка, на соціальний транспорт пересіли.
    Яке свинство!

FIGHTER и NataN нравится это.
  15. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

А як Вам щодо такого свинства?...
    На цьому тижні довелося мені побувати в ощадбанку. Питання стосувалося вкладів СРСР. Як відомо, для того щоб уникнути черг і того, що було при отриманні "Йуліної тисячі", цього разу було зроблено трохи інакше - людям призначають конкретний час і вони приходять в той час, коли їм призначили. Так от мені і ще декільком особам (приблизно 5-ро нас було) призначили час з 14-00 до 14-30.
    Перед нами найперша стояла бабця. Ця бабця стояла не для себе - вони вирішувала питання за інших трьох осіб. В неї були для цього довіреності. Але це все дрібниці. Коли дійшло до справи і утворилася черга, то потім виявилося, що цій бабці було призначено час з 14-30 до 15-130. Але вона вперлася перша. Мотив був такий - Я НАЙПЕРША ТУТ ЧЕРГУ ЗАЙНЯЛА! Я ТУТ ПІД ОЩАДБАНКОМ З 13-00 СТОЮ!
    Дехто з черги запропонував їй, що потрібно було прийти о 5-й ранку. Відверто кажучи, мені, наприклад, дуже прикро, що пізно я дізнався що ця бабця влізла не в свій час в чергу і через неї потім вся черга збилася і все пішло шкереберть. На той час, коли вже до черги підійшли люди, яким було призначено час на 14-30, працівник ощадбанку обробляв документи цієї бабці. Якби це сплило раніше, до того як в неї забрали документи на обробку, в мене жоден мускул не дрогнув би на сраці - викинув би власними руками ще й під сраку дав би. І сказав би шо так і було...
    О 14-50 в мене забрали документи, а 15-00 я вийшов з ощадбанку. Ті, кому призначили час на 14-30, в кращоиу випадку, лише о 15-30 змогли дочекатися своєї черги, бо за мною стояло ще 3 осіб, яким було призначено на період з 14 до 14-30...

P.S. Як Ви вважаєте - що потрібно було б зробити в даній ситуації? Потиснути їй руку і поцілувати в ясна?

Последнее редактирование: 15 дек 2012
  16. Волшебница

Волшебница Чучелко

Послухайте, шановний! А Ви не багато на себе берете, га? Може час оберти збавити? Бо нас Вас вже люди жаліються! Шо за манера хамська розмовляти з дівчиною? Ви думаєте маєте на це право? НІякого. Чи Ви думаєте, що мені начхати на старість, на пенсіонерів? Ой, як Ви помиляєтесь! Ви сумніваєтесь у якості мого виховання? Глибоко помиляєтесь. Я достаньо вихована "пані" (як Ви зауважили). В разі потреби палець надкушу. Та, хоча, яка там пані. Проста людина, яка щодня пішки ходить на роботу. І не тому, що вранці не можливо пропхатися у вагон трамваю. А для здоров"я корисніше. А хоть би ще вулиці достатньо освітлювались, то я б і додому пішки ходила. А так доводиться їздити. Та і не зручно мені їздити трамваєм на роботу. Те на те й виходить. І нерви ціліші. Хоча, про що з Вами балакати. А пенсіонери (повернемося до наших баранів), я вважаю, можуть посидіти дома годинку, і дати робочим людям нормально добратися до робочого місця. А спробуйте -но "впхатися" у вагон поперід пенсіонера! Обресерется (сказав би Сергійко). Знаєте, у Вашому віці слід знати правила хорошого тону. Тож не судіть про моє виховання, краще займіться собою.

17. NataN

NataN Мастер

по большому счету тут виновата работница банка, которая не глядя на время приема берет и оформляет документы. если бы она сказала той бабушке: "ожидайте, до времени вашего приема еще 30 минут", то бабушка и отвалила бы(хотя.... разные бабушки есть, некоторые только для поругаться и ходят занимать очередь)

18. Тигренок

Тигренок Мама

Тань, не распинайся, он всех нас тут держит за пустоголовых балбесов, прожигающих жизнь и тыкает носом в свою суровую сибирскую юность. Я сама попадала под его обаяние и была очарована его манерой резать правду-матку. А сейчас человек, которого считала истиной в последней инстанции, начал унижать и оскорблять форумчан почти в каждой теме, где появляется.

zurbagan, Angelina и Волшебница нравится это.
  19. CVU

CVU Без підпису

Ваш приклад недоречний. Бо "Волшєбніца" торкнулася загальної маси отих нахаб - пенсіонерів. Серед яких, мабуть і її ж батьки є.
    А винятки бувають, звісно. Інакше звідки ж беруться "підсвинки"?

20. CVU

CVU Без підпису

Ну що Ви мені пропонуєте ось тут? Огризатися - а для чого? Виправдовуватися, чи вибачатися - а за що? У Вас якась нездорова злість. Це ж погано впливає на здоров'я.

Поделиться этой страницей