З 1 січня зачиниться один з пологових будинків міста

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Mix Master Jam, 27 дек 2014.

 1. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Через низку несприятливих обставин незабаром перестане функціонувати пологове відділення відділової лікарні ст. Конотоп. Держава неспроможна фінансувати медицину в повному обсязі, а на виділення коштів з міського бюджету, згідно чинного законодавства, відділкова лікарня розраховувати не може.

  Крім того, зменшилась кількість населення, яке обслуговується в лікарні. Щорічно, посилаючись на «створення єдиного медичного простору та підвищення ефективності медичної допомоги», прописані у законі, певну кількість конотопчан переводять із відділової лікарні до ЦРЛ. Для прикладу: рішенням міської ради з 1 січня 2015 року до Конотопської ЦРЛ будуть передані 1995 осіб, які мешкають по вулицях Гагаріна та Успенсько-Троїцькій, які до того обслуговувалися у відділковій лікарні ст. Конотоп.

  «Рішення було нелегким, – зізнається головний лікар відділової лікарні Юрій Злиденний. – Адже я сам з’явився на світ у цьому пологовому відділенні, тут народилися мої діти. Але це рішення було необхідним - відтермінування скорочення могло паралізувати подальшу роботу лікарні і призвести до затримки оплати праці».

  Головний лікар запевняє, що вибір був об’єктивним. Для обслуговування 10 пологових ліжок необхідно утримувати 24 медпрацівники. Згідно нормативів вони повинні опікуватися в середньому десятьма породіллями щодня, а через невисоку народжуваність їх втричі менше. Крім того, в жодній відділковій лікарні Південно-Західної залізниці, крім Конотопської, пологових ліжок не передбачено. В найближчих до Конотопа райцентрах Сумської і Чернігівської областей взагалі не має двох пологових будинків. З нового року не буде і в Конотопі. Вагітні, що стоять на обліку у відділковій лікарні з 1 січня будуть народжувати у пологовому будинку ЦРЛ.  «24 медпрацівники, які потрапляють під скорочення на вулиці не опиняться - будуть працевлаштовані на вільні ставки в інші відділення» – обіцяє Юрій Злиденний. Але розслаблятися їм не варто. Аби довести показник забезпеченості ліжками до визначених державою норм в наступному році необхідно скоротити ще 20 ліжкомісць і, відповідно, персонал. На той момент все залежатиме від обсягів фінансування – якщо дозволять кошти, люди будуть працевлаштовані, якщо ні – лишаться за бортом.


  Зважаючи на постійне скорочення державного фінансування у відділкової лікарні лише дві перспективи: або її врешті передадуть у комунальну власність міста, або її забере під своє крило ПАТ «Укрзалізниця». Перший варіант скоріше за все приведе до закриття лікарні – для місцевого бюджету вона буде зайвим баластом. Другий варіант передбачає обслуговування лише працівників і пенсіонерів залізниці. Його мінус - скорочення штату вдвічі, плюс – стабільне існування без страху за майбутнє. Але на сьогодні із 90 залізничних лікарень ПАТ забирає під свою опіку лише 10, решта – тривожно чекає вирішення своєї долі.
  З 1 січня зачиниться од... - konotoponline.info
   
 2. FIGHTER

  FIGHTER Ассасин Мастера Команда форума

  На самом деле их меньше из-за обдиралова и скотского отношения медперсонала, до такой степени скотского, что все ищут возможность правдами и неправдами рожать в црб вместо жд...
   
  Сашенька нравится это.
 3. NataN

  NataN Мастер

  так в жд чуть ли не почасовая оплата пребывания... платить надо буквально за все....
   
 4. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Блин... еще одно рентабельное предприятие прикрыли.
  Куда катимся?!
   
 5. Vladimir

  Vladimir Мастер

  по сбору взяток ?
   
 6. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Vladimir... я бы попробовал объяснить Вам что такое чувство юмора, но... почему-то мне кажется, что уже "поздно пить Боржоми". :)
   
  sirko нравится это.
 7. sirko

  sirko Профессионал

  я тут подумав...пологовий закривать звісно погано...але якщо там така *бізнес-структура*,то його мабуть треба було вже давно знести бульдозером разом з персоналом.
   
  Натка нравится это.
 8. SERB

  SERB Профессионал

  Не обязательно начинать с родильных домов. Нужно реформировать главные управления.
   
  Катунька нравится это.
 9. Катунька

  Катунька Мастер

  Хороший метод борьбы с коррупцией, нафиг все стереть с лица земли)))
   
 10. Амадея

  Амадея Профессионал

  а мне интересна судьба Кошиля В.П. вроде заведующего ж\д роддомом. Он теперь в городском будет или как?
   
 11. Волшебница

  Волшебница Чучелко

  «24 медпрацівники, які потрапляють під скорочення на вулиці не опиняться - будуть працевлаштовані на вільні ставки в інші відділення» -вот это самый интересный пункт. Нас и так лечить некому, настоящих специалистов катастрофически мало, а тут акушеры будут делать лапароскопию....Или доктор будет переведен на ставку санитарки?
   
  Амадея нравится это.
 12. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Конотоп скукоживается как шагреневая кожа, молодёжь уезжает,бюджеты худеют,думается, это первые ласточки.
   
 13. sirko

  sirko Профессионал

  не самий кращий...ми тут десь з кву знайшли кращий,на мою думку спосіб, - рубать рукі по самі яйця.....руку може і не шкода,але про решту точно подумають.
   
 14. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  ИМХО:
  - сделать евроремонт здания ж.д. роддома
  - у входа вывесить красный фонарь,
  - персоналу и посетителям запретить пользоваться контрацептивами
  Таким образом можно будет решить сразу несколько проблем нашего города:
  - трудоустройство незанятого, половозрелого населения города
  - повыщение рождаимости и, т.о. максимальная загрузка городского роддома
  - понижение градуса политической напряженности местного электората (после качественной релаксации в борделе по митингам не шляются).
   
 15. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Каков будет Ваш личный вклад в это дело? Высказал идею--делай первый шаг.
   
 16. FIGHTER

  FIGHTER Ассасин Мастера Команда форума

  С одной стороны в городе уже построен новый роддом, так что особо всеравно не теряем, но с другой стороны неизвестно когда он будет запущен в нынешних условиях...
   
 17. Шпак

  Шпак Новичок

  Думаю, шо трусами по болоту, но... хочу шобы все работники ж/д больницы (прошлые и нынешние), во главе со Злыденным всю оставшуюся жизнь лечились только в своей больнице и только через "Ликарняну касу"
   
  Натка, niki59, Сашенька и 3 другим нравится это.
 18. КРОХА

  КРОХА Профессионал

  я думаю,что вы уже практически у цели))))))))
  Злыденный по своей сути, этому сподвижник.
  Работники(рядовые медсестры,санитарки,врачи-тут ни при чем)
  Кстати,ВСЕ медработники ЖД больницы,несмотря на рабочий государственный день-2 января почему-то идут "без содержания ПО СИМЕЙНЫМ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАМ[/I]" и это странно...свадьба века или как???
  Вопрос риторический в данное время,но пациентам непонятно-как попасть к нужным врачам,если ВСЕ ушли в один день "по симейным обстоятельствам".
  Вопрос к городской и областной власти.
  Поскольку туда невозможно достучаться(
   
 19. Волшебница

  Волшебница Чучелко

  сегодня вечером по дороге домой заметила -окна в роддоме со стороны парадного входа уже, увы, не светились.
   
 20. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Это обычная практика во всех бюджетных учреждениях нашей родины. Бухгалтерии и администрации потом себе премийки за экономию бюджетных средств выпишут.
   
  КРОХА нравится это.

Поделиться этой страницей