Запрошуємо 16 листопада на презентацію нової книги Макса Кідрука "Твердиня"!

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Char'nette, 11 ноя 2013.

 1. Char'nette

  Char'nette Новичок

  16 листопада о 13.30 в читальній залі бібліотеки СумДу відбудеться презентація нової книги українського письменника Макса Кідрука "Твердиня". Вхід - вільний.

  Під час презентації можна буде послухати захоплюючі історії про мандри Макса до загублених і екзотичних місць нашої планети, які й покладено в основу сюжету роману. Також - придбати книгу і поспілкуватись із самим автором.

  В грудні минулого року Макс вже презентував у цьому самому прміщенні технотрилер "БОТ". Обидві книги автора в перші тижні після виходу очолили рейтинги продажів українських книгарень.

  «Твердиня» — другий трилер та восьма художня книга українського письменника й мандрівника Макса Кідрука. Роман написаний у жанрі психотрилер/пригодницький трилер. Одного з головних героїв автор змалював з себе.

  Сюжет. Компанія з п'ятьох студентів Королівського технологічного університету Стокгольма, яка складається з українця Левка Бартоша (Лео), росіянина Семена Твардовського (Сьоми), американця Ґрема Келлі, чеха Яна Фідлера та японки Сатомі Хігенорі, не може вирішити куди податись їм на канікулах. Почувши суперечку Лео і Сьоми в пабі Стокгольму, старий художник Ґуннар Іверс, запрошує хлопців до себе додому, де хвилюючись і поспішаючи, розповідає про цивілізацію інків, про руїни, які деякими істориками випадково приписуються цій цивілізації, і котрі за своєю технологічністю ніяк не могли бути побудовані ними. Художник також переповідає легенду про загублене місто Паїтіті, показує розмиту фотографію невідомих руїн у сельві та дає карту, намальовану від руки і яка нібито веде до того місця. Після деяких вагань хлопці вирішують податися на пошуки інкської твердині. Ґуннара Іверса, який розповів про Паїтіті хлопцям, звіряче вбивають в майстерні. Але не знаючи про це, компанія вирушає в Перу, на зустріч невідомому.

  Сторінка "Вконтакте": МАКС КІДРУК [офіційна сторінка]

  P.S.: Кожен, хто прийде на презентацію, отримає в подарунок примірник журналу "Країна", інформаційного партнера презентації.
   
  Последнее редактирование: 14 ноя 2013
 2. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Последнее редактирование: 11 ноя 2013
 3. Швондер

  Швондер Его Огурейшее Величество

  а где ее можно скачать?
   
 4. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Наприклад, тут: Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії - Максим Кідрук / Obreey Store

  Це те, що він писав раніше - пригодницькі романи. Технотрилер "БОТ" в російському перекладі є на "Озоні" (видали недавно в Росії):

  Книга Бот - купить книжку бот от Макс Кидрук в книжном интернет магазине OZON.ru с доставкой по выгодной цене

  Інтерв'ю з Максом

  Максим Кідрук: Я кинув дві аспірантури, щоб стати письменником

  А про книгу, яку презентуватиме в Конотопі (психотрилер), детально в інтерв'ю:
  Макс Кидрук о новом триллере: "Твердыня" - это мой единственный грех на стороне - YouTube
   
 5. Char'nette

  Char'nette Новичок

 6. Char'nette

  Char'nette Новичок

  ви не заголовок читайте, а статтю.
   
 7. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Зустріч із письменником - вже післязавтра. Нагадуємо: кожен гість презентації отримає подарунок від "Видавничого Дому "Нова Інформація".

  А поки запрошуємо переглянути офіційний буктрейлер книги "Твердиня": Макс Кідрук "ТВЕРДИНЯ" [Офіційний буктрейлер] - YouTube
   

Поделиться этой страницей