Жители Конотопа сметают с полок магазина всю соль

Тема в разделе "Новости", создана пользователем LediK, 26 июн 2014.

 1. LediK

  LediK Новичок

  "Конотопский край": Конотопський край - міська громадсько-політична газета


  Соляний ажіотаж

  На початку тижня із прилавків Конотопських магазинів почала зникати сіль. За два дні із полиць супермаркетів, гастрономів та ринків розмели всі запаси, які були. У паніці люди купували одразу по кілька пачок, навіть не маючи особливої потреби у цьому стратегічному продукті. Адже у кожної господині вдома завжди є достатньо солі.
  Мешканці міста жартували: «Цікаво, що вони всі зараз солять? Ніби ще й не сезон». Однак, з»ясувалося, що потреби в солі у мешканців міста немає. Просто поширились чутки, ніби-то підприємтсво «Артемсіль», що знаходиться в Донецькій області, припинило свою роботу. От люди і перелякались, що тепер в магазинах не буде солі.
  На офіційному сайті підприємства знаходимо заспокійливу відповідь:
  «На сьогодні ДП «АРТЕМСІЛЬ» працює у звичайному режимі, поставки продукції в усі області України відбувається згідно заздалегідь узгодженим планам, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі.
  Середньодобове навантаження в червні поточного року збільшено майже в половину до середньодобового вантаження у травні 2014 року. Видобуток реалізації продукції підприємства у червні 2014 практично залишається на рівні аналогічного періоду минулого року, що в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку України. На даний момент підприємство має всі передумови виконання заявок на відвантаження солі до кінця червня 2014 року.
  Офіційно заявляємо, що чутки, які виникли відносно припинення та зменшення поставок продукції ДП «АРТЕМСІЛЬ», не мають під собою жодних підстав».
  Отже, як свідчить офіційне повідомлення підприємства, паніка, яка виникла з приводу солі, є штучною, а сіль із супермаркетів зникає, бо значно підвищився на неї попит.
  Як повідомили нам у секторі торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки міської ради, на сьогодні на Конотопській оптовій базі №1 є у наявності 55 тон вагової солі за ціною 1,20 грн. Лише протягом 2 днів було продано 2-місячний (!) запас – 60 тон солі в пачках по ціні 2,30грн. Наразі оптовою базою направлено замовлення до ДП «Артемсіль» на поставку солі. Тож найближчим часом ситуація стабілізується – і сіль знову з»явиться на прилавках конотопських магазинів.
  Однак, торгівці вже скористалися із такого штучного ажіотажу. Спекуляційна ціна на сіль на ринках міста та на підприємствах торгівлі вже становить 4-8 грн. за пачку. Тож, як бачимо, створивши паніку, люди самі від неї і потерпають. Адже торгівцям вигідно підвищувати вартість продукту, виходячи з попиту на нього. Тому закликаємо городян бути розважливими та не поспішати змітати з полиць стратегічні продукти.
  Оксана Кирсенко
   
  [StarForce] нравится это.
 2. Натка

  Натка Профессионал

  каждый год одно и то же.а спички не надо ещё скупать?
   
 3. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Вспоминая и имея в виду предыдущий ажиотаж с азаровской гречкой, нам теперь следует ожидать соль из Китая, по цене 10 грн. за килограмм.
   
 4. Andryuha

  Andryuha Профессионал

  Интересно, если обьявить, что дорожает кирпич и цемент в 20 раз, что будет???????
   
 5. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Шо, шо... скупать все шо можно будут. Он как с "гриппом" - и зеленку выкупали...
   
 6. Vladimir

  Vladimir Мастер

 7. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  ....стадный инстинкт и в итоге какой спрос такое и предложение....
   
 8. Life 's a Bitch

  Life 's a Bitch Мастер

  Олию тоже гребут в АТБ по целой корзине забитой бутылками. С таким врожденным менталитетом, из совка уходить долго будем.
   
 9. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Алени :)
  тыгыдым-тыгыдым :)
   
 10. [StarForce]

  [StarForce] Alien

  Огурцы созрели)) Вчера купил мешок соли( 50кг 125 грн). Сегодня пол мешка дед забрал на консервацию.
   
 11. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Отрыжка плановой, совдеповской экономики.
  Увы.. захомячить на черный день - этот рефлекс у наших предков передавался от поколения к поколению не от хорошей жизни.
   
 12. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  И муки мешок купить-опарышей разводить. А свечки ещё с конца света остались.:cb:
   
 13. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Купил без проблем в Форе. 1,5 кг пачка, йодированная. Цена 3.09
   
 14. LediK

  LediK Новичок

  Говорят, уже началась паника на уксус. А в АТБ продают соль не больше 2 пачек на руки.
   
 15. главное что бы "пиво по 2 бутылки в руки" не началось
   
 16. Andryuha

  Andryuha Профессионал

  Очередная афера спекулянтов, пустили слушок, народ старую, залежавшуюся соль купил. Завезли свежей в два раза дороже, прибыль поделили.
   
 17. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Это у нас традиция ещё с советских времён осталась. Как токо где-чего, сразу народ сметал соль, спички, крупу(любую). Особый шик было--достать мешок соли в такой момент по блату, это было показателем того, что ты умеешь жить и как-то неплохо вообщем устроился. Поднимало настроение и самооценку.
   
 18. niki59

  niki59 Профессионал

  Особенно самооценку!:)
   
 19. Garvarg

  Garvarg Мануальный автоматизатор

  Есть две тонны соли - кому надо?
   
 20. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Кушай. Соли огурцы.Окуней налови засоли. Сала полосатого тоже. Зимой будешь дорожки посыпать.:)
   

Поделиться этой страницей