Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Vladimir, 4 фев 2016.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=4903

  За інформацією Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності)

  http://saee.gov.ua/uk/news/987 :


  Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:Якщоневикористаєшвесьобсяг газу(чиіншоїпослуги),доведетьсяповертатисубсидіюукінціопалювальногосезону.


  Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.


  Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного - воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.


  Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.


  Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.


  Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), то нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.


  Більше інформації про субсидії можете знайти тут: http://www.mdi.org.ua/805.  Калькулятор розрахунку субсидій: http://www.mdi.org.ua/subscalc.
   
  CVU и Юр4ик нравится это.
 2. Crot

  Crot Магистр

  Об этом нужно было трубить на каждом углу. Сколько слышал, что открывают окна и топят, чтобы газ сжечь.
   
 3. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Есть такое дело. Называется - жаба давит. Давай все сожгем, что дано... про других думать - не судьба, в этом и печаль
   
 4. Crot

  Crot Магистр

  Нужно слух разогнать, что тем, кто не утепляется и форточки открыты сутками субсидию платить не будут.
   

Поделиться этой страницей